Tema: Vjerovali ili ne

Danas na živoj igri.
Da opišem ruku.
Utg diže do 15kn (blindovi 1/2), utg+1 diže do 25 (!? bez komentara) dva folda, 2 calla, fold do originalnog raisera kad on do 100. sva tri igrača plate do 100. Flop 7 max bez FD. UTG čekira isto ko sljedeća 2 igrača. igrač s pozicije gura allin kojih 400kn (pokriva sve ostale). UTG instant call (lik uvjeren da je najjači), UTG+1 folda, a preostali igrač koji sjedi do mene se prima za glavu i nemre vjerovati. Lik meni pokaže (AJoff ?!) i veli kao kaj sad on mora foldati. Ajde folda konačno (jedva jedvice). Turn, river male karte. UTG okreće AQ off, ovaj koji je gurao allin pokaže AJ ?!?!?!?!?. I tak konstantno.
Još jedna:
Raise do 50 !!! 4 calla, flop K22 i lik gura allin s prve pozicije, svi fold (lik je pokrivao svakog na stolu, imao je u tom trenutku 1600) i pokaže majstor K2.
Moram si kupiti ribarsku mrežu!

00

2

Re: Vjerovali ili ne

http://img268.imageshack.us/img268/9995/1067629coolstorybrosupe.gif

kad ono... http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewforum.php?id=58 ili http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewforum.php?id=15

00

Re: Vjerovali ili ne

Prebačeno u Hvalisanja i sl.

00

Re: Vjerovali ili ne

Kako ovaj može rejzat do 25 kad to nije ni minraise?

A inače...

http://img268.imageshack.us/img268/9995/1067629coolstorybrosupe.gif

Zadnji popravljao salemetal (25-02-2010 13:45:34)

00

Re: Vjerovali ili ne

salemetal napisao:

Kako ovaj može rejzat do 25 kad to nije ni minraise?

A inače...

Naravno da ne može ali dečki vele da oni ne igraju strogo po pravilima. Tako da tu i tamo prođe manji raise od mini. Frend danas došao i u 45 min dobio tri ruke: AA,KK i QQ, zadnja mu je bila KK s kojom je uzeo pot od 1100kn i izašao (ušao ukupno sa 350).
Ja igrao 5 sati i samo 200kn plusa, ali sam igrao kojih 5 % ruku s tim da sam dobio jednom JJ od većih parova s kojima sam limpao i foldao na prvi postflop bet.

Zadnji popravljao El Jefecito (26-02-2010 00:04:32)

00

6

Re: Vjerovali ili ne

a di to igras?
U zgu?

00

Re: Vjerovali ili ne

GmC napisao:

a di to igras?
U zgu?

Ne, ali blizu... zagorje

00

Re: Vjerovali ili ne

El Jefecito napisao:

Ne, ali blizu... zagorje

to je ona "igra" u oroslavlju - možeš me ubaciti? big_smile

Zadnji popravljao iAcesHigh (26-02-2010 00:17:30)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Vjerovali ili ne

iAcesHigh napisao:
El Jefecito napisao:

Ne, ali blizu... zagorje

to je ona "igra" u oroslavlju - možeš me ubaciti? big_smile

smile Nije i ne mogu jer sam ja novi, ima kojih 20tak ljudi koji cirkuliraju kroz dan i to su sve ljudi koji se dobro znaju.

00

10

Re: Vjerovali ili ne

nes ilegalno a? big_smile

00

Re: Vjerovali ili ne

hahahahahaa kakva prica, jao, pa pronasa si rudnik zlata ..

Ima takva prica iz lava sta sam ja vidio (al ovo je bio turnir) , ugl. ovaj sa UTG raisa neka 3-4 bb, MP calla, flop 3 male, chekiraju, turn je opet mala, utg poslije kraceg razmisljanja ode all in, MP se misli kojih 10 sekundi i onda onako ko u nekom transu kaze call, okrenu karte, UTG AJo MP QJo, eto ga river dolazi Q , a on koda je pitaj boga kakvu ruku odigra snabjeva se od samodopadanja i dere se DAMA DEČKO NIKAD NEGUBI NIKAAAD ! ..
dok ovaj utg (neki stari, potencijalno pijan) govori nesto tipa "posteno, JE JE; postujen ja to, bravo, cestitan" ..

Doslo mi se rigat..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Vjerovali ili ne

chillin napisao:

hahahahahaa kakva prica, jao, pa pronasa si rudnik zlata ..

Ima takva prica iz lava sta sam ja vidio (al ovo je bio turnir) , ugl. ovaj sa UTG raisa neka 3-4 bb, MP calla, flop 3 male, chekiraju, turn je opet mala, utg poslije kraceg razmisljanja ode all in, MP se misli kojih 10 sekundi i onda onako ko u nekom transu kaze call, okrenu karte, UTG AJo MP QJo, eto ga river dolazi Q , a on koda je pitaj boga kakvu ruku odigra snabjeva se od samodopadanja i dere se DAMA DEČKO NIKAD NEGUBI NIKAAAD ! ..
dok ovaj utg (neki stari, potencijalno pijan) govori nesto tipa "posteno, JE JE; postujen ja to, bravo, cestitan" ..

Doslo mi se rigat..

Haha, zašto se opterećuješ, pusti ljude nek se zabavljaju...

00

Re: Vjerovali ili ne

Pa dama dečko i ne gubi nikad!

00

14

Re: Vjerovali ili ne

niveaformen napisao:

Pa dama dečko i ne gubi nikad!

ma jok  :card_spade
cak ni protiv QQ

00

15

Re: Vjerovali ili ne

chillin napisao:

hahahahahaa kakva prica, jao, pa pronasa si rudnik zlata ..

Ima takva prica iz lava sta sam ja vidio (al ovo je bio turnir) , ugl. ovaj sa UTG raisa neka 3-4 bb, MP calla, flop 3 male, chekiraju, turn je opet mala, utg poslije kraceg razmisljanja ode all in, MP se misli kojih 10 sekundi i onda onako ko u nekom transu kaze call, okrenu karte, UTG AJo MP QJo, eto ga river dolazi Q , a on koda je pitaj boga kakvu ruku odigra snabjeva se od samodopadanja i dere se DAMA DEČKO NIKAD NEGUBI NIKAAAD ! ..
dok ovaj utg (neki stari, potencijalno pijan) govori nesto tipa "posteno, JE JE; postujen ja to, bravo, cestitan" ..

Doslo mi se rigat..

e da mi je to bilo viditi, kakve legende, pogotovo ovaj s JQ... smile

00

16

Re: Vjerovali ili ne

U cezaru flop j :card_spade 7 :card_diamond 4 :card_club  troje u potu i lik na UTG gura all in i neka ženska na blindu ga bez razmišljanja prati 3 igrač folda lik na UTG sav zabrinut okrene 2 asa  a ženska Q :card_club 9 :card_club i svi sad zbunjeno gledamo zašto ga je pratila,on sav sretan već se priprema da pokupi čipove ( a po izrazu njena lica kad je okrenula karte mislim da se i ona začudila koje karte ima) kadli turn  :card_club  river  :card_club  cijeli stol je usahnuo  yikes  a UTG skoro pao na leđa, počeo mucati kkkak me je mogla jooj, jesi ttti to vidio,i mene je zabolilo srce a kamoli njega poslije se uvukao sam u sebe i šutio ostatak turnira  lol

Ja prvi put kad sam igrao u casinu  lik mi na flopu na flush draw opalio all in i ja ga odma pratio sa AA i na turnu mu došla boja sve mi čipove uzeo,još sam 2 minute nepomično sjedio za stolom zureči u stol dok mi nije došao lik koji daje rebuy i pitao hoću li uzeti rebuy ili osloboditi mjesto za igrača koji čeka na igru.Prvi put kad izgubiš najviše boli  big_smile

00

Re: Vjerovali ili ne

koste napisao:

Ja prvi put kad sam igrao u casinu  lik mi na flopu na flush draw opalio all in i ja ga odma pratio sa AA i na turnu mu došla boja sve mi čipove uzeo,još sam 2 minute nepomično sjedio za stolom zureči u stol dok mi nije došao lik koji daje rebuy i pitao hoću li uzeti rebuy ili osloboditi mjesto za igrača koji čeka na igru.Prvi put kad izgubiš najviše boli  big_smile

A prva ruka koju sam ja u zivotu odigra u casinu u lava dobijem KK, napravim standardan bet kad ono svi callaju i prodju mi kroz glavu sve price koje sam cua ("nemos dobit tamo, svi te callaju sa svime, uvik neka riba nesto uvati" ), i bas onda pomislim jedino ako uhvatim set mozda se nastackam, kad ono flop K :card_diamond  4 :card_diamond  rag , betam, dobijam rejz i btn jos rirejza, ja ofc. allin oba callaju, jedan sa flush drawom drugi sa K4,i odma se triple up, i odma sljedeca ruka dok slazem chipove Qs9s, limpam flop TJQ(jedan spade), lik all in, ja callam on pokazuje slowplayane kraljeve turn  :card_spade  river  :card_spade  ... kako nisam moga virovat ..
Sve dok u kasnijoj fazi turnira jedan lumen nije calla moj 4bet sa A5o i flop dosa 55K ja sa AK hmm .... 
Stvarno san osta ko hladnom vodom poliven, gledam i nevirujen gledan u lika on fino puši cigaretu i onako fino gleda u taj flop, vjerojatno si misleci kako je genijalac, jedva san se suzdrza da se ne izhelmuthiram na njemu smile

Zadnji popravljao chillin (26-02-2010 05:05:14)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00