76

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

chillin napisao:

da postoji ppt , dalje neznam , al naravno nenervira me ako ce amater igrat cash sa proovima, jer tu ispadne budala, al kad ga procuri jedan turnir i ispadne bog i batina to je frustrirajuce, i dobija se dojam amaterizma pokera opcenito,  u usporedbi sa nogometom mzoes rec kako bi štićenici vrtića "Rusulica" mogli dobit dinama ili hajduka .

U svakom slucaju gmiko hvala na tvom postu, mene je stvarno tesko razuvjerit u bilo cemu, al uspija si u tome  roll

Heh nema na čemu, drago mi je da bar netko čita s razumijevanjem što pišem. big_smile

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

77

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

gmiko napisao:

Dobro da si pročitao cijeli moj post pa onda odgovorio i to se još uhvatio na najnebitniji dio posta. Neću sad ulazit u rasprave o nogometu, vrlo je jasno što sam htio reći. Bar bi trebalo biti.

Što se Darwina Moona tiče. On nije doprvak svijeta u pokeru. On je netko tko je završio 2. na turniru WSOP Main Event u texas holdemu. Ništa više. Ništa manje.

U pravu si, i prvi post i ovo.

Također, svi spominju Darwina Moona, što se mene tiče, njegova prava wrijednost kao poker igrača će se vidjeti ako uspije napraviti deep run na sljedećem WSOP ME ili nekom drugom velikom turniru (velike su šanse da neće).

Ako pričamo o sreći, kako to da je prošlogodišnji pobjednik Eastgate (skoro pa nepoznat ili amater prije ME) ove godine opet bio duboko u ME (završio 78.) i imao dobre rezultate između 2 ME? Ili, Phillips, amater u 2 godine 3. i 45. s fieldom od 6,5k igrača? To što se neko pokerom ne bavi profesionalno, ne znači automatski da je loš igrač.

Na kraju, većina profesionalnog sporta je bliža biznisu i politici nego sportu. Samo mala usporedba - kolika je halabuka bila oko Eduardovog navodnog simuliranja, a koliko zbog Henry-evog dokazanog igranja rukom? Takve se stvari događaju u svom profesionalnom sportu tako da poker ispada jedan od poštenijih sportova - nema suca koji će te pokrasti ili nekog nadležnog tijela koje će politički utjecati na rezultat, sve ovisi o tebi i trenutnoj varijanci (naravno, uz uvjet da je dealer pošten).

00

78

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

oke, vi se samo i dalje zavaravajte da je poker sport. ja cu ga prat i dalje i gustat igrajuci ga, al bome mi nece past na pamet rec nekom da see bavim sportom. peace

00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

Kao da ne postoji ništa između kocke i sporta.

Ako su pokeraši sportaši, i mešetari mogu komotno u tu kategoriju.

Zadnji popravljao salemetal (02-03-2010 12:45:00)

00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

Max_VZ napisao:

Ako pričamo o sreći, kako to da je prošlogodišnji pobjednik Eastgate (skoro pa nepoznat ili amater prije ME) ove godine opet bio duboko u ME (završio 78.) i imao dobre rezultate između 2 ME? Ili, Phillips, amater u 2 godine 3. i 45. s fieldom od 6,5k igrača? To što se neko pokerom ne bavi profesionalno, ne znači automatski da je loš igrač.

Ne znaci da je los igrac ali treba povuć crtu izmedju amatera i profesionalaca, cisto da se ne dobijam dojam amaterizma (pricam o turnirima i luckiranju, a ne o cash igrama di proovi zaradjuju na njima) , a kad spominjes eastgate-a, nije on nikakav amater bio prije godinu dana, barem sam ja prilicno siguran.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

Dotaknuli ste se Eastgate i rekli da je bio amater. Koliko sam o njemu procitao (iz valjda kvalitetnih izvora) taj momak igra poker jako dugo i mid/high stakes regular je bio na mnogim sajtovima, ponajvise na pokerstarsu.

Sto se tice ovog topica, podrzavam svaki oblik rasprave, ali sad cu vam dati definiciju rijeci "sport" i to je eod s moje strane.

(spôrt, spohrt) an athletic activity requiring skill or physical prowess and often of a competitive nature.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

ima elemente sporta ali nije sport po meni, složio bi se s tekstom od gmika ali bezobzira na sve te činjenice poker nije u cijelosti sport, zato jer ima neke elemente koji nema sport, isto tako što se tiče Darwina Moona, nemoguče je da ja ili netko drugi na ovom forumu ikad u životu bude drugi na nekom velikom turniru u bilo kojem sportu a da nije profisionalac  u tom sportu kao što je to Darwina Moona napravio, to je nemoguče, to se može samo u pokeru dogodit i zato je poker drugačiji. Da Grčka je bila prvak u nogometu u Europi i da je to je na neki način čudo ali nikad ali nikad nebude Lihejštan prvak Europe ali zato neki poljoprivrednik bude možda osvojil jedan od največih turnira na svetu uz pomoć sreće ili kako več god to nazovete i to je samo jedan od  razloga zakaj poker baš nije sport
Možda su turnirski poker bliži sportu ali cash ipak malo manje, di imaš sport ko cash poker pa da mu guraš xxx$ all in i onda nisu tu više faktori natjecanja,skilovi samo čimbenici u igri nego i faktor novca koji puno toga nosi sa sobom a direkt utječe na igru pojedinca, i u sportovima na sport utječe novac ali ne direktno na igrača dal bude ovak ili onak odigral, dal bude možda izgubil sve ovu večer ili mjesec cijeli bankroll ako izgubi kontrolu ili nebude

Zadnji popravljao Stu Ungar (02-03-2010 14:32:12)

00

83

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

poker je sport. prilažem sliku kao dokaz big_smile

http://www.kickasspoker.com/gfx/ProPlay … opless.gif

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

a pa to je u mladim danima.sada je to stesao    lol

Zadnji popravljao superhik13 (03-03-2010 17:11:42)

00

85

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

poker je sport koliko i izbacivanje sjemena u dalj!

bice da u tenisu,šahu,nogometu postoji tolika varianca(sreća) pa da arsenal gubi 4-10 utakmica od hajduka...da da  pa da!

ima bit da takozvana sreća uopce ni ne postoji jel a pogotovo ne u pokeru,to su takve pizdarije za vrtić ili eventualno osnovnu školu.

ostavite se pizdarija i knjige u ruke,stvarati dodanu vrijednost a ne virtualnio živjeti od nade dali ce dva asa izdržati pored 7 i 2 ili Jj,kad se naoružaš znanjem nema sreće ili nešto znaš ili ne a ne ovisiti o karti koja se okrene i dok to netko treći odnosno dealer odlucuje umjesto vas dotle je poker kocka a ne sport.....obicna jebena kocka,to što imaš skila ne znaci ništa jer te jedna karta o kojoj ti ne odlucuješ sjebe

a o ovim takozvanim profesionalcima ne želim trošiti slova na te nebuloze,likovi sa milion dva ruku i zaradom od 10-20 tisuca dolara,pa radnica u konzumu uzme više od tog he

00

86

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

pa da! napisao:

a o ovim takozvanim profesionalcima ne želim trošiti slova na te nebuloze,likovi sa milion dva ruku i zaradom od 10-20 tisuca dolara,pa radnica u konzumu uzme više od tog he

ccc

00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

pa da! napisao:

poker je sport koliko i izbacivanje sjemena u dalj!

bice da u tenisu,šahu,nogometu postoji tolika varianca(sreća) pa da arsenal gubi 4-10 utakmica od hajduka...da da  pa da!

ima bit da takozvana sreća uopce ni ne postoji jel a pogotovo ne u pokeru,to su takve pizdarije za vrtić ili eventualno osnovnu školu.

ostavite se pizdarija i knjige u ruke,stvarati dodanu vrijednost a ne virtualnio živjeti od nade dali ce dva asa izdržati pored 7 i 2 ili Jj,kad se naoružaš znanjem nema sreće ili nešto znaš ili ne a ne ovisiti o karti koja se okrene i dok to netko treći odnosno dealer odlucuje umjesto vas dotle je poker kocka a ne sport.....obicna jebena kocka,to što imaš skila ne znaci ništa jer te jedna karta o kojoj ti ne odlucuješ sjebe

a o ovim takozvanim profesionalcima ne želim trošiti slova na te nebuloze,likovi sa milion dva ruku i zaradom od 10-20 tisuca dolara,pa radnica u konzumu uzme više od tog he

cim sam poceo citati znao sam da ovo pise neki nl2 grinder, drz se dayjoba

I can't win if I fold?
00

88

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

glavno da se on registriro i sve nam to fino elaborirao

00

89

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

pa da! napisao:

poker je sport koliko i izbacivanje sjemena u dalj!

bice da u tenisu,šahu,nogometu postoji tolika varianca(sreća) pa da arsenal gubi 4-10 utakmica od hajduka...da da  pa da!

ima bit da takozvana sreća uopce ni ne postoji jel a pogotovo ne u pokeru,to su takve pizdarije za vrtić ili eventualno osnovnu školu.

ostavite se pizdarija i knjige u ruke,stvarati dodanu vrijednost a ne virtualnio živjeti od nade dali ce dva asa izdržati pored 7 i 2 ili Jj,kad se naoružaš znanjem nema sreće ili nešto znaš ili ne a ne ovisiti o karti koja se okrene i dok to netko treći odnosno dealer odlucuje umjesto vas dotle je poker kocka a ne sport.....obicna jebena kocka,to što imaš skila ne znaci ništa jer te jedna karta o kojoj ti ne odlucuješ sjebe

a o ovim takozvanim profesionalcima ne želim trošiti slova na te nebuloze,likovi sa milion dva ruku i zaradom od 10-20 tisuca dolara,pa radnica u konzumu uzme više od tog he

GTFO

00

90

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

Mislim da je netko upravo popušio s AA.

I iz posta se vidi da bi htio biti poker pro, ali ne može jer ga river uvijek sjebe. hehehehe

00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

a tek je odigrao jednu kartu na forumu..nije ni dosao do rivera  sad

00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

ma  da i u tenisu ili fudbalu ima 5000+ timova/igraca po turniri isto bi svaki put drugi pobedili cak bi i neki amater pobedio nekad.
ma dajte u tim svim sportovima se radi o parama. ko da bi neko igro fudbal da ne dobija tolko para.
eto prosle godine jebeno sevojno je doslo dp finala kupa srbije. tim koji se birio u beton ligi odjednom u finalu.
onda jedan tim iz moje opstine, bili stalno u 4-5 ligi i odjednom u 2 ligi. doso sponzor i oma igraju.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

93

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

David Sklansky: "Izvana, poker je izuzetno jednostavan, no ispod površine to je izuzetno duboka, bogata i mudra igra."

00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

daj neki broj di se moze javit u konzum za 10-20k placu, znan par zainteresiranih

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

jel ovo onda 100 najsretnijih ljudi na svijetu?

http://www.pokerpages.com/players/list … layers.htm

bas su glupi. umisto da svaki dan loto uplacuju



*e jbga roba sad big_smile

Zadnji popravljao zamorano11 (03-03-2010 23:36:19)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Službeno: Poker nije kocka nego sport!

bolje im da rade u konzuma ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00