Tema: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Zanima me jel je tko vršio uplatu, a i isplatu s Visam Electron karticom (PBZ-devizni račun) s Fultt Tilt-a ?

Prije svega me zanima isplata, jel je moguća, i jel nema nikakvih problema kada ti sjednu novci u banci pošto je s pokera (mislim zbog nekakvih zakona na igre na sreću i sl.)

Mislio sam izvršiti isplatu na moneybookersa ali pošto su nastali problemi kod provjere kartice ( u 3 dana mi se tri puta promjenio iznos koji su mi skinuli i sada su mi bolkirali krticu i trebao bi im slati dokumente i sl.)
I jedan mi prijatelj prića, šta se uopće zajebavam s moneybookersom kada mogu direktno s Visa Electron karticom vršiti i uplatu i isplatu.
On kao redovito vrši uplatu i ispaltu  i nema nikakvih problema. (Nije mi baš pouzdan pa reko bolje da provjerim)  big_smile

Pa me zanima jel ima tko kakva iskustva s time ?

00

2

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

isplacivao sam bezbroj puta na taj način i nikad nisam imao nikakvih problema...

00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Evo da i ja potvrdim da se može bez ikakvih problema i uplatiti i isplatiti s Visa Electron karticom od PBZ-a...

00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Ja sam uplaćivao bez ikakvih problema sa Visom i neki dan krenem nešto ponovno isplatiti i bum, ne može... Nakon malo razg. sa supportom poručenom mi je nešto u stilu "ako nemate tu opciju onda ne možete koristiti Visu, mi preporučamo da pokušate sa Netellerom"...

Pošto mi se iskreno neda više natezati zašto ne mogu direktno na Visu povući može li mi netko reći dali je taj Neteller ok ili bih ipak uzeo monybookers? također, dal moram i kod ove dvije opcije prvo uplatiti da bi mogo isplatiti?

Zadnji popravljao iAcesHigh (13-05-2010 10:52:21)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

ja sam koristio neteller za prebacivanje love s tilta na stars itd... i radilo je super uvijek sve savrseno... da bi mogao isplacivat na visu s netellera trebas prvo slati sken osobne i neke provjere bla bla....

00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

malo je offtopic ali kad vec se prica o uplatama i isplatama zanima me dali je moguce nakon sto sam uplatio sa Moneybookersom na npr FullTilt ili PokerStars -(nebitno koja soba moze i koja druga)- isplatiti novac na Visu? - sto zbog probijenih limita na MB sto zbog toga sto sam imao na MB-u pare pa mi se nije dalo zajebavat i povlacit sa MB-a na Visu pa sa Vise na poker room...

00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Bebach napisao:

malo je offtopic ali kad vec se prica o uplatama i isplatama zanima me dali je moguce nakon sto sam uplatio sa Moneybookersom na npr FullTilt ili PokerStars -(nebitno koja soba moze i koja druga)- isplatiti novac na Visu? - sto zbog probijenih limita na MB sto zbog toga sto sam imao na MB-u pare pa mi se nije dalo zajebavat i povlacit sa MB-a na Visu pa sa Vise na poker room...

Correct me if I'm wrong, ali koliko sam se ja u posljednje vrijeme raspitao na FTP-u možeš isplatiti samo onako kako si uplatio...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Da li znate kolika je provizija za isplatu s poker računa na visu electron u PBZ-u, poker soba ništa ne zaračunava...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

9

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Bebach napisao:

Correct me if I'm wrong, ali koliko sam se ja u posljednje vrijeme raspitao na FTP-u možeš isplatiti samo onako kako si uplatio...

kako ovo može biti točno? znači uplatis 1000$ dignes se na 5k$ i zelis isplatit npr. 3k i ne mozes zbog ovog pravila...tj. ti samo možeš tamo popušit pare ak ne možeš više od uplate dizat...

p.s. daj obrazloži tu svoju misao ako sam neš krivo shvatio

OMGUIDIOT
00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

iAcesHigh napisao:

Correct me if I'm wrong, ali koliko sam se ja u posljednje vrijeme raspitao na FTP-u možeš isplatiti samo onako kako si uplatio...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

nuns1906 napisao:

kako ovo može biti točno? znači uplatis 1000$ dignes se na 5k$ i zelis isplatit npr. 3k i ne mozes zbog ovog pravila...tj. ti samo možeš tamo popušit pare ak ne možeš više od uplate dizat...

p.s. daj obrazloži tu svoju misao ako sam neš krivo shvatio

On je mislio na način uplate i isplate...Znači ako si uplatio preko npr. vise electron onda tako i možeš isplatit jedino(iako za to nisam siguran).

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

12

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

onako kako si uplatio, ne onoliko...
znači neteller,MB,kreditna,bank transfer itd...

assumption is the mother of all f ups

00

13

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

znaci ak ja uplatim recimo sa Moneybookersom i recimo dobijem 20 000 USD  roll  moram ih isplatit na Moneybookers? Pa to bi trajalo 2 god sa svim tim limitima

00

14

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Rear_Admiral napisao:

Da li znate kolika je provizija za isplatu s poker računa na visu electron u PBZ-u, poker soba ništa ne zaračunava...

Nisam 100% siguran ali mislim da ništa ne uzimaju.

00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

1. način je isti, a ne iznos smile
2. Meni banka nikad nije uzela kod isplate ništa, no ja sam vadio manje svote wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (19-05-2010 21:01:40)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Zašto bi se onda radio moneybookers račun ako se isplata vrši bez provizije? Ja sam shvatio da se moneybookers radi samo zbog smanjena provizije.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

17

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Bebach napisao:

znaci ak ja uplatim recimo sa Moneybookersom i recimo dobijem 20 000 USD  roll  moram ih isplatit na Moneybookers? Pa to bi trajalo 2 god sa svim tim limitima

to bi trajalo otprilike 10 sekundi?

00

18

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Rear_Admiral napisao:

Zašto bi se onda radio moneybookers račun ako se isplata vrši bez provizije? Ja sam shvatio da se moneybookers radi samo zbog smanjena provizije.

Zadnja uplata na starse mi je bila $500 preko MB, dosao do 2,5k , isplatio 900.
500 mi je otislo onako kako mi je bila zadnja uplata, dakle na MB, za ostatak biras nacin isplate (ali samo neku od opcija preko kojih si uplacivo)

Na MB je lova sjela u roku 10 sekundi, na devizni, 3-4 dana.

MB sluzi uglavnom za prebacivanje novca sa sajta na sajt (barem meni), i MB ti na isplatu uzme proviziju od 1,8€ , dok ti banka ne uzima nista (osim promjene € u $ ako ti je razlika u valutama izmedu MB/Stars/devizni

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

19

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Bebach napisao:

znaci ak ja uplatim recimo sa Moneybookersom i recimo dobijem 20 000 USD  roll  moram ih isplatit na Moneybookers? Pa to bi trajalo 2 god sa svim tim limitima

Da dobiš 20 000 $ to bi ti bio najmanji problem  big_smile

00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

ljudi ja imam problema sa visom elektron ( otp) ne mogu uplatiti nikako lovu

00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

crotitus napisao:

ljudi ja imam problema sa visom elektron ( otp) ne mogu uplatiti nikako lovu


kad si kašeta big_smile

I have the nuts
00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

pitanje: nedavno sam počeo s on-line pokerom, uplatio sam nekih 13 $ putem Visa Electron kartice, i sada sam se nekako popeo na 100 $. koliko shvaćam, isplatiti mogu samo onoliko koliko sam i uplatio (13 $) a Visa ima minimalni limit od 100 $? Da li to znači da ako uplatim recimo 100 $ ću moći napraviti dvije isplate od 100 $.

P.S. novce sam uplatio sa žiro računa PBZ banke, a ne deviznog (je li to problem)

Hvala

00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Ja sam na bwinu uplatio siću s deviznog (visa E) i povukao si puno više novaca i sve je bilo ok. Znači nije bilo da mogu isplatiti onoliko koliko sam uplatio.
Za ovo ostalo ti ne znam. Ali mislim da nema veze da li je devizni ili žiro, glavno da je visa E.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

Imam pitanje. Vrsio sam par uplata da deviznog u PBZ-u na full tilt i pokerstars dok sam jos pocinjao sa poker, u međuvremenu sam saznao da po zakonu nije dopušteno vršiti uplate i isplate sa područja RH u vezi klađenja, pokera i slično ukoliko sjedište pravne osobe odnosno kladionice ili poker kuće nije u RH. Kako sam uspio zaraditi neke novce, a u međuvremenu otvorio netteler račun isplatio bih si te novce preko nettelera pa na devizni. E

00

Re: Uplata-Isplata s Visom Electron karticom(PBZ) na Full Tilt

nastavak... E sad me zanima da li ću imati problema u budućnosti ako (bar se nadam da ce tako biti  smile ) budem uspjesan u pokeru i budem vrsio vece isplate svaki mjesec na temelju mojih prvotnih uplata iz kojih je vidljivo da sam uplacivao pare na poker..

00