Tema: Fishevi na NL1000

Upravo se na everestu igra jedan stol NL1000, stvarno ne mogu vjerovat kakva 2 fisha sjede za stolom.. Kao prvo, uopce ne rebuyaju, nego igraju iako im je satck pao na 30-40bb.. UTG rejza do 35$, MP call , CO rejz do 60$!!!, UTG do 230, ovaj calla.. I flop dodje KQx, UTG beta 99$ u pot od 500, ovaj calla, i na turnu UTG ide all in, ovaj folda iako mu je ostalo 250$ i pokaze AJ.. Mislim jel to stvarno normalno da na tim limitima postoje takvi fishevi? Ne gledam inace te stolove pa ne znam, ovo sam iz dosade otvorio.. Al siguran sam da ova dvojica ne znaju osnove pokera..

00

Re: Fishevi na NL1000

istina,ja sam na luckyaceu (1-2 stol ima samo) otisao malo vidjet kako se to igra. Na jednom stolu svaku rundu lančani fold do big blinda, u najmanju ruku sve završi na CBom. Dok na drugom stolu... min raise na 20$ sa UTG, MP reraise na 50$ i sve tako da big blind reraisea na 130$.I onda u 3way potu svi check flop, na turnu ovaj all-in malo overbet (u pot od 450$ on all-in 550$) i takvi playevi... Sad ja baš nisam siguran kako oni to igraju, ali valjda ide profit (barem nekog)  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Fishevi na NL1000

Nema tu ničeg čudnog. Na svim limitima ima fisheva. Na večim limitima rijeđe.

Dodje fish na nl50, podupla se i hit and runa, i tak do nl1000.

00