Tema: Power Poker pitanje

Evo registrirao sam se preko pokerpro na Power Poker, upiso bonus kod napravio, realmoney akaunt.

Zanima me sada kada na ovoj http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/17-power-poker.html stranici upišem podatke za moj akaunt na Power Pokeru, a ne dobijem nikakvu potvrdu na mail da mi bonus vrijedi ...

Zadnji popravljao zvjezdan (11-03-2010 12:35:54)

00

Re: Power Poker pitanje

Da, i mene bi zanimalo, također osim bonusa i za onaj rake race pošto mislim ponovo ozbiljnije krenit poker početkom 4. mjeseca..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Power Poker pitanje

@zvjezdan
Dobit ćeš potvrdu na mail (ako je već nisi dobio). Ali i ako ne dobiješ, bonus, rakeback i sve što piše na našoj stranici vrijedi. Bitno je samo da si upisao naš bonus kod.

@rexonja
sve smo ti već odgovorili prije kad si pitao, ako te još nešto zanima, pitaj

00

Re: Power Poker pitanje

evo jutros dobio mail

00

Re: Power Poker pitanje

kako se računaju bodovi na ovoj listi http://www.pokerpro.com.hr/natjecanje/6 … poker.html?

Jesu to FPP bodovi ili nešto drugo?

Dali ja sudjelujem u natjecanju ako sam se tek danas registrirao?

00

Re: Power Poker pitanje

To je rejk kojeg su ljudi napravili. 1 bod = 1$ rejka

Da, sudjeluju svi koji su prijavljeni preko pokerpro-a.

00

7

Re: Power Poker pitanje

zvjezdan napisao:

Jesu to FPP bodovi ili nešto drugo?

Evo popravljeno na rake.

00

Re: Power Poker pitanje

Ima li tko možda screenshot novog izgleda lobbya i stolova na PowerPokeru?
Čujem da im sad softver dosta dobro radi i izgleda što prije baš i nije bio slučaj... pa me zanima ta revolucija  wink

00

Re: Power Poker pitanje

http://www.imagesforme.com/upload/1d44e8fb.jpg

http://www.imagesforme.com/upload/1a2e4394.jpg

00

Re: Power Poker pitanje

Hvala ti puno roba, brz si  wink
Bogami stvarno solidno izgleda, najlipši na Cakeu definitivno wink

Zadnji popravljao Donatus72 (27-03-2010 11:41:22)

00

11

Re: Power Poker pitanje

I sljedeći mjesec imamo 10k rakerace.

00

12

Re: Power Poker pitanje

sta ce bit sljedeci mjesec 10k na paweru rakerace?

00

13

Re: Power Poker pitanje

Da.

00

14

Re: Power Poker pitanje

wow

00

Re: Power Poker pitanje

Za one koji igraju na power pokeru:

Kako tileate vise od 4 prozora a da oni ne odu prema dnu ekrana? zivcira me skroz sto neznam namjestit to, 4 stola mi je fakat premalo

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

16

Re: Power Poker pitanje

Zna li netko kako iskljucit opciju da mi salje rezultate turnira na mail?

Ne mogu nigdje nac tu opciju...

00

Re: Power Poker pitanje

mile88 napisao:

Zna li netko kako iskljucit opciju da mi salje rezultate turnira na mail?

Ne mogu nigdje nac tu opciju...

Hehehe ja isto izludim s time  big_smile

Inače, moram pohvaliti Power Poker, software puno bolji nego u ostatku Cake mreže, stvarno lipo i svježe izgleda, oku ugodno. Zasad mi i radi kako Bog zapovida, igra teče glatko.
Što se tiče kvalitete igre i protivnika moram odigrati još bar 200 husng mečeva da bi zna, zasad tek izlazim iz downswinga.
Ali u globalu, zadovoljan sam zasad. PokerPro deal s njima je još jedan veliki plus  wink

00

Re: Power Poker pitanje

evo da se i ja nadovežem sa svojim iskustvima sa powerpokerom...igrao sam tamo prošle godine nekih 3-4 mjeseca...
jedina dobra stvar na tome klijentu je rakeback isplata svake srijede navečer i to je to...software zrnat i kriminalan kao i na ostatku cake mreže...preko 4 stola je nemoguća misija za igrat...kada igram MTT u lobby turnira se refreshava svakih 20 minuta i nikada neznam kako stojim u odnosu na ostale...dosta veći promet igrača od tipa ponoći do 6 ujutro nego preko dana(to je valjda zbog amera???)...nedostatak shopa za mijenjat bodove...
onda su me svi moji prijatelji pitali pa koji onda k***c igraš tamo...a to je vrlo jednostavno, imaju najbolje promocije i raceove od svih soba na kojima sam do sada igrao i HRPU loših igrača...
ispravite me ako griješim jer je to sve bilo prošle godine pa neznam jeli se u međuvremenu što promijenilo, inače još su imale problema s rušenjem softwarea cijelo vrijeme...znam da je to vrlo ''mlada'' soba i ima sav potencijal, ali previše je tu ''mušica'' za bilo kojega ozbiljnijeg poker igrača, ali svakako preporuka za početnike zbog nekih konstantnih promocija (idealno za bildanje početnog rolla)... big_smile

00

Re: Power Poker pitanje

Ja sam evo 3-4 dana na Poweru i software osim što jako dobro izgleda zasad i jako dobro radi, nisam ima nikakvih štekanja ni rušenja...
A meni recimo Tilt zna jako štekat, samo za usporedbu.

00

Re: Power Poker pitanje

Taman ih pohvalija i banana - ukinuli mi rakeback makar je registracija preko PokerPro-a prošla bez problema. Kažu da imam još jedan account na Cake mreži sa rakebackom, a mreža ima šemu po kojoj se more imat samo 1 RB account na Cakeu.

Ja neman nijedan drugi account na Cake Networku pa tako ni RB account, ima moj brat pa im možda IP pričinja probleme. Posla sam im mail s tim objašnjenjem i sad ću vidit. Al ako mi maknu RB bit će to veeeliki minus...

00

Re: Power Poker pitanje

Ja sam imao RB na cakeu, regao se na power preko pokerproa, poslali su mi taj mail, ali mi nikad nisu ukinuli RB.

00

Re: Power Poker pitanje

Jebiga, ja sam im svejedno posla mail da se ne radi o meni nego o istom IP i da ne kenjaju.  big_smile

00

Re: Power Poker pitanje

Samo bi molija unaprid ukoliko ovi budu kenjali da se netko od zaduženih pri PokerPro-u zauzme kod njihovog managera za ovaj slučaj jer mi zvuči apsurdno da zato što na bratovo ime postoji account NA DRUGOJ SOBI OVE MREŽE ja ne mogu dobit rakeback.
Dakle - druga soba, drugo osobno ime, drugi nick, samo ista adresa i IP... i bye bye rakeback. Glupavo.
Pa unaprid molin pomoć ako odgovor na moj mail od strane supporta bude nepovoljan.

00

Re: Power Poker pitanje

Ovi legende iz njihovog supporta nisu odgovorili na mail nakon 10 sati pa bi za mene bilo jako utješno ako bi netko sa PokerPro-a ko brine oko ovih dealova pokuša kontaktirat njihovog managera. Jebiga, dečki ne zamirite što vas tlačim, ali bez RB mi se ne isplati igrat na Poweru, koliko god malo trenutno igra radi obveza...

Nick mi je isti ka na forumu - Donatus72.
Da ponovim situaciju - moj brat ima account na Cake Pokeru i zato ja ne mogu imat RB na Poweru. Zvuči sumanuto, ali tako oni kažu. Ja bi vas molija da to nekako sredite. Iznimno sam zahvalan unaprid.

00

Re: Power Poker pitanje

Donatus72 napisao:

Ovi legende iz njihovog supporta nisu odgovorili na mail nakon 10 sati

a da pricekas dan-2?

00