Tema: Poker Stars mi krade...

Danas se evo vec 2 put dogodila ista stvar.
Igram na starsu NL5 i nakon nekih pol sata igre na jednom od stolova odem all in i vidim da ja imam 2 para a on nista, reko super al jednostavno njemu ode pot :S

Druga stvar mi se dogodila prije pol sata odem all in.I pise sve da sam ja dobio pot i kao chipovi dolaze meni al $ ne  :S

Ne bi ovo pisao da potupuno nisam siguran da sam u pravu. Trenutno trazim po hand historyu da nadem te ruke al tesko ce to bit.

Jel imao ko slicne slucajeve?

00

Re: Poker Stars mi krade...

nadji hand history, postaj u converter.

iako, cisto sumnjam da te stars krade.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

3

Re: Poker Stars mi krade...

Evo jedna ponuda.. Postaj ovdje hh gdje ti se to desilo, i ja ti 1000$ odmah dam.. Ako nisi u pravu ti meni 50$.. Imas super oddove.. Ako si SIGURAN, zasto nisi odmah poslje handa pogledo na hand replayer?

00

4

Re: Poker Stars mi krade...

Jer sam debil..Stvarno nezz.Prihvatio bi ja tu ponudu al stvar je u tome sto ja ne vjerujem da ce u hand historyu pokazat da ja te novce nisam dobio...

Zadnji popravljao xViP (14-03-2010 05:34:35)

00

5

Re: Poker Stars mi krade...

Evo nezz kaj da kazem. Pronasli su jedan hand ovaj drugi. I naravno da tamo pise da sam dobio pot al nije tako bilo sad jer znam da sam morao napravi rebuy..

Tako da nema smisla. Odustajem. Nisu veliki novci. Al od sada snimam hand replay i screenshot-am stol ako se nesto opet sumnjivo dogodi.

Mozda je razlog tome sto nisam to i prva 2 puta napravio jer sam mislio da je nemoguce da se tako nesto dogodi..

00

Re: Poker Stars mi krade...

Načekat ćeš se da nadješ bug.

00

Re: Poker Stars mi krade...

a da se nije mozda dogodilo da si ti otisao all in i da si imao vise od drugog igraca i da nisi skuzio a ustvari ti se vraca ovaj iznos koji si imao vise, pa ti onda pise da si dobio...

al stvarno, nemozes nes tvrdit i sad kao nemozes naci hand.. mislim mozes, al daj nadji taj hand, odes na kraju krajeva kad ti se to dogodi odmah na replay i stisni printscreen ili nesto jebemu..

00

Re: Poker Stars mi krade...

Vjerojatno si pogrijesio kao sto kaze iamlegend.
Cisto sumnjam da se tako nesto nekom i desi, da bi 3 puta tebi bilo a ostalih 200-300k igraca nista...

00

Re: Poker Stars mi krade...

ma bas to. pa da se to meni dogodi. ako treba 3 dana bi trazio te hand-ove, i onda bi im lijepo slozio mail i zamolio bi ih da mi daju supernova status  cool ...

00

Re: Poker Stars mi krade...

Možda si igrao omahu?

PS: neznam,samo pitam  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

11

Re: Poker Stars mi krade...

ajmo se kladit u tvoj bankroll da si imao nesto tipa QJ i izgubio od KK na 2QJ27 board...  roll

00

Re: Poker Stars mi krade...

4ladX napisao:

ajmo se kladit u tvoj bankroll da si imao nesto tipa QJ i izgubio od KK na 2QJ27 board...  roll


lollll

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

13

Re: Poker Stars mi krade...

4ladX napisao:

ajmo se kladit u tvoj bankroll da si imao nesto tipa QJ i izgubio od KK na 2QJ27 board...  roll

upravo to sam i ja mislio kad sam mu dao ponudu big_smile big_smile identicno

00

Re: Poker Stars mi krade...

4ladX napisao:

ajmo se kladit u tvoj bankroll da si imao nesto tipa QJ i izgubio od KK na 2QJ27 board...  roll

cccc, inace ovako se nesto dogodilo na jednom "dream table" kad je amater dream tablea zvani "flash" bio uvjeren sa KT na boardu KTA55 da ima dva para skojim se uopce ne treba brinut radi aseva, i opizdi brutalan value pa negraneu folda A3 . Ovi pokaze karte i helmuth odma kao prvo pitanje " were u betting for value or u were blufing ? " , flash je naravno osta zbunjen.

OT: kad sam vidio naslov uhvatilo me histericno smijanje. Jel mozes opisat ruke kakve su bile ? kakva dva para ti a sto to "nista" on, jer tesko da ce callat sa nista do allina.

EDIT: jasno ti je valjda kad ovako nesto napises na poker forumu, to je ravno da si reko da si vidio NLO, tesko da ces dobit koristan savjet, samo te se moze ismijat.

Zadnji popravljao chillin (14-03-2010 14:50:03)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

15

Re: Poker Stars mi krade...

chillin napisao:

kakva dva para ti a sto to "nista" on, jer tesko da ce callat sa nista do allina.

bit ce epic ako ispadne da je imao 54 na 54227 i izgubio od 66.
one time, pls!!

00

Re: Poker Stars mi krade...

tako nesto i ja zamisljam, al kaze da je pisalo u chatboxu da je on dobio pot, tako da mi je ovo čudno, da to nije napisa, bio bi uvjeren da se radi o NLO sindromu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

17

Re: Poker Stars mi krade...

najvjerojatnije cascada stolove... pa je nes pomijesao, a i vikend je; vratio se covjek iz vanka i eto problema  neutral


edit: kako je pobogu tesko nac hand history? samo selectas handove gdje si imao 2 para. nisi odigrao danas 923645863264532456238562489535 handova da je to tako tesko nac. cak i znas approx. vrijeme kad si igrao...

Zadnji popravljao 4ladX (14-03-2010 16:06:02)

00

18

Re: Poker Stars mi krade...

Frend mi je jednom tvrdio da mu se desila ista takva situacija bas na PokerStarsu...Cak je i mobitelom slikao board da mi pokaze i jasno se vidi da je jaci i da su zetoni otisli onom drugom...

Tako da ja ti vjerujem xVip...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

19

Re: Poker Stars mi krade...

klasicno za svaki sport/natjecanje, pa tako i za poker. hrvat nikad ne gubi zbog svoje greske. uvijek je kriv sudac...

00

Re: Poker Stars mi krade...

Bile napisao:

Frend mi je jednom tvrdio da mu se desila ista takva situacija bas na PokerStarsu...Cak je i mobitelom slikao board da mi pokaze i jasno se vidi da je jaci i da su zetoni otisli onom drugom...

Tako da ja ti vjerujem xVip...

Imaš možda sliku? Iskreno nevjerujem da se to može dogodit (ipak je to software vrijedan milijuna i odigrano je već milijardu+ handova i niko se još nije žalio... Ali ljudi smo, nevjerujemo dok to ne vidimo svojim očima tako da.. ScreenShot or it didn't happend  wink

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

21

Re: Poker Stars mi krade...

Ocito sam pogrijesio postajuci ovo.

Nezz zasto sad svi govore ko da sam idiot al dobro. Prvi i zadnji put da sam ovako nesto pitao. Nisam se dosao ni svadat ni opravdavat.
Ako netko misli napisat komentar na ono sto sam pitao molim ga da mi uputi preko PMa jer se na ovu temu vise ne vracam.

Hvala pojedincima na normalnim komentarima.

00

22

Re: Poker Stars mi krade...

emo.

00

Re: Poker Stars mi krade...

mozda si krivo vidio te handove sto se zna svakom dogoditi. Pokerstars da ima neki bug -mozda ipak je to gomila kodova ali da se tebi dogodi 2 puta i to je isto malo teze za povjerovati..
Mozda je imao flush ili neki ne bas lako vidljivu skalu...
NE obaziri se na neke pojedince..
edit: naslov teme je malo prekonkretan  big_smile

Zadnji popravljao perozelina (14-03-2010 18:22:38)

club  heart  diamond  spade
00

Re: Poker Stars mi krade...

xViP napisao:

Ocito sam pogrijesio postajuci ovo.

Nezz zasto sad svi govore ko da sam idiot al dobro. Prvi i zadnji put da sam ovako nesto pitao. Nisam se dosao ni svadat ni opravdavat.
Ako netko misli napisat komentar na ono sto sam pitao molim ga da mi uputi preko PMa jer se na ovu temu vise ne vracam.

Hvala pojedincima na normalnim komentarima.

Neznam kakve si komentare ocekiva, cak mislim da su reakcije dosta podnosljive, ako sam te ja osobno necim uvrjedio ispricavam sel, to mi sigurno nije bila namjera.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

25

Re: Poker Stars mi krade...

moram rec  da  sam vec  negdje  procitao da se  tako nesto dogodilo al na  nekoj drugoj stranici pa da  je  frajer  poslao suportu mail sa snimkom handa  i da  su mu vratili pare i dali mu jos  neki bonus.. istina  tesko mi zamislit  da se  to dogodilo 2  puta  u jednom danu jel je  tamo  bilo neko objasnjenje da  se  to prvi put  dogodilo nakon otvaranja  stranice  tak da ti se  desi 2 puta  u jednom danu stvarno smijesno zvuci al zato postoji hand  history pa  nas  sve demantiras i jos  posaljes  mail suportu pa vjerojatno dobis  ne s para  od  njih  wink

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00