Re: EPT Snowfest

zasto je to dobro?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

27

Re: EPT Snowfest

Fold equity - velika je šansa da ću ja foldat, osim ako nemam neki hand kao što sam imao. Druga je stvar da na takvom HU (1. mjesto - 4750, 2. 330) ja nikad ne bih gurao s takvim smećem. Treba se čovjek pomučiti da dođe do 2:1 chip leada pa mi baš nije volja izgubiti ga zbog "fold equity".

Za mene je okvirna granica guranja all-in kod HU s 2:1 chip lead - 22+, svi A i K, svi Qs i Js, Q8o+, J7o+, T7s+, T8o+, 56s+, 67o+... ugrubo, oko 55-60 % handova, ali definitivno ne "any 2". Naravno, s većim chip leadom range za guranje se proširuje, ali "any 2" je kod mene na rasporedu tek kod okvirno 4:1 chip leada.

00

Re: EPT Snowfest

to je moja poanta... igras jebeni turnir i dodjes medju 2, a prvi dobiva ulaznicu imas lead 2:1 i sad ces gurat na 85, a ako izgubis situacija se obrce...
i ono pa tako mozes svaki hand kad si na poziciji uvijek imas equity lol

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

29

Re: EPT Snowfest

A koje handove bi ti gurao?

00

Re: EPT Snowfest

roba59 napisao:

A koje handove bi ti gurao?

otprilike ovo sto je max napisao... plus ne bi one nize suited connectore... ne kuzim imas 85 offsuit zasto bi gurnio all-in pa covjece pusti mu mali blind, i pricekaj nesta sto ima smisla

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: EPT Snowfest

evo da javim da dan 2b igraju 2 kvalifikanta iz Rijeke, koji su osvojili mjesto preko serije turnira organiziranih u casinu Admiral u Opatiji, Dario Zelić i Dean Tonković...  ja sam tu s njima u pratnji, pa ako je jos koji hrvat tu nek se javi da popijemo koje piće, meni je ipak 3750€ van bankrolla...

Inače, prvi put sam na EPTu, fora filing kad vidis brdo poznatih faca oko sebe. Minieri, Becker, Elky i brdo igrača koje znam sa raznih poker videa...

ako bude koja slika uploadam...

Osim turnira i side eventa svaki dan (500 freez, 1000 freez, 500 rebuy, 2000 freez) , igra se cash, od 1/2 do 20/40 €, bar kolko sam uspio vidit... eto, cim popijem jos koju pivu idem i ja malo zaigrat cash...

00

32

Re: EPT Snowfest

@Bojan1983
Imaš PM.

Ja sam preživio dan 1A, bio sam na dobrom putu prema chip leadu na pol dana, ali su me bad beatovi i loš novi stol spriječili pa sam završio dan s 60k, 5 ispod prosjeka.

Najgori bad beat je bio kad sam preflop zvao all-in s TT vs AJo (pot oko 40k), flop T64 rainbow, a onda turn/river QK. Najgore je to da je tip bio manijak i računal sam ga uloviti s malim parom, lošim asom ili smećem.

Nema veze, sutra je novi dan. Dosta toga bude ovisilo i o table drawu, ali sko bude moguće mislim malo otvoriti igru i više riskirati da ili napravim stack za deep run ili izletim. Ima tu još dosta prostora za igru, počinjemo s 600/1200/100 i leveli su 75 minuta.

00

33

Re: EPT Snowfest

Max_VZ napisao:

Najgori bad beat je bio kad sam preflop zvao all-in s TT vs AJo (pot oko 40k), flop T64 rainbow, a onda turn/river QK.

To nije bad beat. Kad ste bili all in bili ste coinflip.

00

34

Re: EPT Snowfest

Bojan1983 napisao:

evo da javim da dan 2b igraju 2 kvalifikanta iz Rijeke, koji su osvojili mjesto preko serije turnira organiziranih u casinu Admiral u Opatiji, Dario Zelić i Dean Tonković...  ja sam tu s njima u pratnji, pa ako je jos koji hrvat tu nek se javi da popijemo koje piće, meni je ipak 3750€ van bankrolla...

Inače, prvi put sam na EPTu, fora filing kad vidis brdo poznatih faca oko sebe. Minieri, Becker, Elky i brdo igrača koje znam sa raznih poker videa...

ako bude koja slika uploadam...

Osim turnira i side eventa svaki dan (500 freez, 1000 freez, 500 rebuy, 2000 freez) , igra se cash, od 1/2 do 20/40 €, bar kolko sam uspio vidit... eto, cim popijem jos koju pivu idem i ja malo zaigrat cash...

ti si deanov brat jel tako?
ajde postaj malo kako se odvija situacija, kako s chipovima stoje dario i dean, kako ti na cashu prolazis...i nadam se da je zelić sredio zub  lol

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: EPT Snowfest

da, ja sam deanov brat(ić) smile  a ti si?

Dean izletio pred 2-3 sata...
200/400, stackovi cca 25k
Hero CU raise na 1200, Dean call iz SB sa A :card_spade T :card_spade
flop 6 :card_club  8 :card_spade  9 :card_spade
Dean check, Hero bet 3600, Dean nakon minute all in... (i nakon 5 sati tightanja do boli)
Hero se hvata za glavu ali ipak odluci callat sa Q :card_spade Q :card_club

turn 3 :card_club
river T :card_heart

Zelić ima nekih 35 k po zadnjim informacijama, blindovi 400/800, sad ce zadnji level...

a na cashu sam uzeo 400€... al pomalo, vratit ce se to smile

Zadnji popravljao Bojan1983 (23-03-2010 01:18:16)

00

36

Re: EPT Snowfest

znamo se iz viđenja s turnira...
s deanom sam igrao par turnira i znam da je poprilično tight do same završnice, čudi me kako je sve svoje žetone(60 BB) stavio
na flush draw...
koliko igrača je ostalo, ako se zna?

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

37

Re: EPT Snowfest

546 igrača je počelo turnir, dan 2 je dočekalo 259.

Situacija se može pratiti na Pokerstars blogu, tamo će i danas, a pogotovo sutra biti svi interesantniji handovi i chip count.

00

Re: EPT Snowfest

bas gledam ,stolove izvukli,tvoj stol  pun razlika,ovaj donev 160k,onda mathis pokerstars pro isto dobro stoji,a ima i 2 shortstacka.........sretno ti bilo big_smile

00

Re: EPT Snowfest

mars1 napisao:

znamo se iz viđenja s turnira...
s deanom sam igrao par turnira i znam da je poprilično tight do same završnice, čudi me kako je sve svoje žetone(60 BB) stavio
na flush draw...
koliko igrača je ostalo, ako se zna?

je, igra full tight, bas zato si i priusti koji ovakav potez, na koji mu dobri igraci (kao ti smile) odma foldaju smile

i btw, nije flush draw, nego i gut shot...  na flopu ima 52/48... + fold equity... koji bi tu trebao biti bar 50%

00

40

Re: EPT Snowfest

pokerman12 napisao:

bas gledam ,stolove izvukli,tvoj stol  pun razlika,ovaj donev 160k,onda mathis pokerstars pro isto dobro stoji,a ima i 2 shortstacka.........sretno ti bilo big_smile

Da, baš sam gledao. Nije baš da sam presretan drawom, ali moglo je biti i gore. Bar imam dobru poziciju prema Donevu.

00

41

Re: EPT Snowfest

Bojan1983 napisao:
mars1 napisao:

znamo se iz viđenja s turnira...
s deanom sam igrao par turnira i znam da je poprilično tight do same završnice, čudi me kako je sve svoje žetone(60 BB) stavio
na flush draw...
koliko igrača je ostalo, ako se zna?

je, igra full tight, bas zato si i priusti koji ovakav potez, na koji mu dobri igraci (kao ti smile) odma foldaju smile

i btw, nije flush draw, nego i gut shot...  na flopu ima 52/48... + fold equity... koji bi tu trebao biti bar 50%

nisam rekao da je loše odigrano... samo malo iznenađujuće, steta, kako je zelić završio dan?

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: EPT Snowfest

mathis out lol aa vs 33,river 3,a ovaj hand sto su postat je legendaran
2.45pm: Bad beat jackpot triggered; quads lose to quads
They say this only happens in online poker, but try asking Thomas Holm about whether live poker is rigged. He just flopped a set with his 9♥9♦ and turned quads. But he still lost. The problem was that Jeffrey Hakim had flopped a set with his A♥A♦ and rivered his own quads. That hand in full:

Hakim: A♥A♦
Holm: 9♥9♦

Flop: 9♣3♠A♠
Turn: 9♠
River: A♣

Yeah, they were all in pre-flop. --

00

Re: EPT Snowfest

jel ovo znaci da su svi hrvati ispali
http://www.pokerstarsblog.com/tournamen … count.html

00

Re: EPT Snowfest

pokerman12 napisao:

mathis out lol aa vs 33,river 3,a ovaj hand sto su postat je legendaran
2.45pm: Bad beat jackpot triggered; quads lose to quads
They say this only happens in online poker, but try asking Thomas Holm about whether live poker is rigged. He just flopped a set with his 9♥9♦ and turned quads. But he still lost. The problem was that Jeffrey Hakim had flopped a set with his A♥A♦ and rivered his own quads. That hand in full:

Hakim: A♥A♦
Holm: 9♥9♦

Flop: 9♣3♠A♠
Turn: 9♠
River: A♣

Yeah, they were all in pre-flop. --


too sick...must be rigged.....lol

00

Re: EPT Snowfest

pokerman12 napisao:

jel ovo znaci da su svi hrvati ispali
http://www.pokerstarsblog.com/tournamen … count.html

quotam sebe da neko odgovori lol

00

46

Re: EPT Snowfest

pokerman12 napisao:
pokerman12 napisao:

jel ovo znaci da su svi hrvati ispali
http://www.pokerstarsblog.com/tournamen … count.html

quotam sebe da neko odgovori lol

koliko znam svi su out

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: EPT Snowfest

ovo pod status: ''PokerStars player'' - jel to znači da igra na pokerstarsu ili igrač u timu?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: EPT Snowfest

josip corluka ...croatia 180k chipova... mislim da je on iz slavonskog broda

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: EPT Snowfest

cool  yea  smile  Corluka je iz S Broda, dobar igrac, ima par osvojenih turnira u Hr Lutriji iza sebe i drzao je poker club u Brodu.
Sretno mu bilo big_smile  big_smile  big_smile

00

50

Re: EPT Snowfest

yep, Corluka iz Broda je jos unutra. Sretno mu bilo

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00