51

Re: EPT Snowfest

Angellz napisao:

cool  yea  smile  Corluka je iz S Broda, dobar igrac, ima par osvojenih turnira u Hr Lutriji iza sebe i drzao je poker club u Brodu.
Sretno mu bilo big_smile  big_smile  big_smile

Jos drzi klub u Sl. Brodu, osim ako nije nest bilo u zadnjih par tjedana, da ne znam..

00

Re: EPT Snowfest

Tilt napisao:
Angellz napisao:

cool  yea  smile  Corluka je iz S Broda, dobar igrac, ima par osvojenih turnira u Hr Lutriji iza sebe i drzao je poker club u Brodu.
Sretno mu bilo big_smile  big_smile  big_smile

Jos drzi klub u Sl. Brodu, osim ako nije nest bilo u zadnjih par tjedana, da ne znam..

Nisam bio dugo pa neznam da li je se sta promjenilo hmm

00

53

Re: EPT Snowfest

Da, Ćorluka je unutra i dobro mu ide.

Ja sam jučer dobio tablu punu manijaka - za 1. levela u danu, 4 igrača su izletjela s turnira na mojoj tabli, na svih ostalih 25 tabli je izletjelo 10-ak. Ja sam bio u "sleep" modu - nikakve karte, a 5 velikih i agresivnih stackova. Tako sam dočekao pred kraj 2. levela s 32k kad se konačno stol raspao. Nije baš da sam se opet usrećio sa stolom, došao sam na stol s Strassmanom i Langmannom.

Čekao sam nešto dobro da probam double-up, dočekao AQs, napravio standardni raise, Langmann je gurnuo all-in (malo manji stack od moga) i ja sam odlučio callati. Imao je TT i dobio je coin -flip s boardom 8 high. Ostao sam s 2600 chipova - manje od 3 BB, digao se kroz  10 minuta na 18k.
U sljedećem nivou (1k/2k/200) 3. djeljenje bio sam u BB s QJs, francuskinja Portal je s MP rejsala na 5500, svi su foldali i ja sam odlučio  gurnuti all-in. Razmišljala je dosta dugo, ali ipak zvala i pokazala jedan od handova koji nisam htio vidjeti - AJo. Naravno, nije bilo suckouta i izletio sam.

To je bio odlučujući pot jer s njenim foldom bio bih na 13-14 BB, a s eventualnom double-upom na oko 22 BB. Ovo definitivno nije bio moj turnir, nisam dobio nijedan veliki coin-flip, a svi suckouti koji su se dogodili bili su protiv mene.

00

Re: EPT Snowfest

Jozo Corluka je dosta napredovao zadnjih godinu dana.
Sjecam se kad smo prije nekih 1.5 - 2 godine igrali cash za stolom gospodja Mira iz Vukovara, g.Bjuklić iz Osijeka, on i ja i nakon sat vremena igre, on se ustane i kaze da ide igrati rullet, jer za ovim stolom moze samo izgubiti lovu...
U casinu se svi ukocili od smjeha...  lol   lol   lol

00

Re: EPT Snowfest

i prema onome sto ja znam, imamo samo jos jednog igraca na EPTu, juce su ispali Zelić i Max...  Zelić se odmah na pocetku dana poduplao i počeo lijepo gurat, dosao je do 70 k, i onda je isao preflop all in sa QQ protiv tipa sa 50k, klasicni flip QQ vs AK, flop K...

I onda sa manje od 20k zetona, i bez zivaca, nastavio je svoju borbu... malo po malo i opet je dosao do 40k... i onda opet preflop all in, AA vs AK, flop KKx...

00

56

Re: EPT Snowfest

Corluka je jos ziv. 205k ima, ostalo ih je 42.
pauza za veceru je. blindovi su 4k-8k i 500 ante

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

57

Re: EPT Snowfest

Sad je završio level, Čorluka je još unutra, 31 igrač je ostao. Za sada još uvijek ima isti stack. Još 7 eliminacija i ide u sljedeći dan.

00

58

Re: EPT Snowfest

How many more times does it need to be said? You simply can't lick Lykov. Josip Corluka shoved for his last 178,000 from the cut off and Lykov called in the big blind. Lykov had A :card_club 9 :card_heart  and Corluka had Q :card_spade K :card_spade . The board ran A :card_spade 8 :card_club 3 :card_heart T :card_club A :card_diamond and Corluka headed out as Lykov added another small nibble to his stack. -- HS

Corluka out na 30. mjestu i uzima 7400€

gg

Zadnji popravljao Adži (24-03-2010 22:30:16)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: EPT Snowfest

steta.izgleda da nasima tesko padaju coin flipovi

00

Re: EPT Snowfest

Prema napisanome izgleda da i Lykovu teško pada da ne dobi coinflip. Šteta, ali po meni je to dobar rezultat, čovjek nije ništa krivo napravio sad kad je pushao i to je samo bad luck.

gg

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

61

Re: EPT Snowfest

Samo mali ispravak, 30. mjesto mu je donijelo 8400 Eura.

00

62

Re: EPT Snowfest

Evo i jedan hand s cash full ringa 2/5 Eura, da se malo pohvalim.

Sjeo sam za stol s Medinom (Pokerstars Pro Portugal) s 500 Eura. Stol je inače bio bez max. BI limita, min je bio na 200, tako da su svi stackovi na stolu bili preko 1k Eura. Krenulo je dobro, poslije 20 min bio sam na 900. Tad je sjeo za stol Horecki, isto s 500.
3 handa poslije, ja s Q :card_diamond J :card_diamond d raisam s MP na 20, call, call, Horecki na buttonu reraisa na 60, ja callam, ostali foldaju.
Flop K :card_club Q :card_club 8 :card_diamond , ja check, on beta 100, ja samo callam.
Turn 5 :card_diamond , ja pripremam bet, ali samo čekiram svoj par i FD, on isto čekira.
River 3 :card_diamond , mene pogodi backdoor. Sad ja gledam, pot oko 350, polako pripremim bet od 130, ali kao da sam se u zadnji čas predomislio pripremim 260 i gurnem unutra, on gleda moj bet i mene, predomišlja se i calla. Naravno ja odnesem cijeli pot s bojom.
Nije baš bio sretan zbog toga s obzirom na to da je imao AA, ali valjda me stavio na busted FD, a s malim Cbetom na flopu mi je otvorio vrata. Na turnu bi ga ionako platio što god da je betao.

Inače, to mi je bio najuspješniji session, za malo manje od 2 sata dogurao sam na 1530 Eura i maknuo se s stola, nije mi se dalo riskirati  da izgubim 3x BI na nekom cooleru. Ono što me iznenadilo je da sam oba 2 sessiona na 1/2 Eura završio s minusom od ukupno oko 3 BI, dok sam na 2/5 Eura sva 3 sessiona završio u plusu.

Ovo je dobro mjesto za cash, ima sharkova, ali i dosta ribica, jedino je rake takav da na duge staze samo kuća završi u plusu - na pot od 25 uzimaju 3 Eura, na 50 6 Eura, na 150 9 Eura. Ne isplati se igrati previše loose jer samo tim radiš uslugu kući.

00

Re: EPT Snowfest

Nice hand smile

p.s. Ko bi reko da i pro-ovi odigravaju AA ko zadnja riba  lol

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00