Tema: ???

jesam ja glup ili sta ak moze netko hand da prokomentira yikes  yikes
http://www.highstakesdb.com/view-hand-h … eID=406691

00

2

Re: ???

ne kuzim sta tocno treba komentirat?

00

Re: ???

zar ova dvojica nisu boju imala a ovaj obicnu skalu??i on dobije

00

4

Re: ???

a to mislis. nisu. u omahi moars koristit 2 karte iz ruke

00

5

Re: ???

Istina, ma to je full tilt.. Procitali su na forumu da pokerstars krade, pa moraju i oni malo, konkurencije jbg.. OMG je naravno trebo dobit hand zbog A :card_spade.. Al vjerojatno ce im poslat mail, pa ce dobit i bonus neki.. Vald ce nac hand u hand history..

00

Re: ???

de ne zaje*** me ,bez uvrede,4 spade su izasla OMGClayaiken ima ace high boju a Isildur ima 9high,ovaj urindanger ima skalu obicnu,bez boje. hmm  hmm

00

7

Re: ???

ali moraju koristit 2 karte iz ruke i 3 sa stola. nemre koristit 4 karte sa stola

00

8

Re: ???

Brky nemoj zajebavat covjeka!!

00

9

Re: ???

Majstore, procitaj pravila Omahe.

00

Re: ???

haZ napisao:

Majstore, procitaj pravila Omahe.

ja ili ?

00

11

Re: ???

lol RIGGED  big_smile

assumption is the mother of all f ups

00

Re: ???

pplayer napisao:

de ne zaje*** me ,bez uvrede,4 spade su izasla OMGClayaiken ima ace high boju a Isildur ima 9high,ovaj urindanger ima skalu obicnu,bez boje. hmm  hmm

U omahi ne vrijedi spade flush.

Zadnji popravljao salemetal (15-03-2010 16:03:46)

00

13

Re: ???

pplayer napisao:

ja ili ?

Brky

00

14

Re: ???

ne ti, ti sve već znaš, piši mail supportu da varaju

assumption is the mother of all f ups

00

15

Re: ???

pplayer napisao:
haZ napisao:

Majstore, procitaj pravila Omahe.

ja ili ?

da,pa tebi nije jasno kako je on dobio hand...

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: ???

iz jedne prijateljske šale izrodi se toliko sarkazma i mržnje da je to nevjerojatno.......stvarno ne vjerujem kakvi ste ,barem za vecinu.

00

17

Re: ???

dobro ne morate sprdat tipa bezveze, ne zna bas dobro pravila i sta sad, mogo je to netko jednostavno objasnit i gotovo...

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

18

Re: ???

nitko te ne mrzi  :card_heart  :card_heart  :card_heart  :card_heart  :card_heart

malo se zezamo, ali ja bi se pokrio ušima da idem nešto komentirati a neznam ni OSNOVNA pravila

assumption is the mother of all f ups

00

19

Re: ???

Znaci samo se ti smijes prijateljski salit?

00

Re: ???

mars1 napisao:

dobro ne morate sprdat tipa bezveze, ne zna bas dobro pravila i sta sad, mogo je to netko jednostavno objasnit i gotovo...

hvala,sto sad ako nisam shvatio pravila omahe,uostalom omahu nikad u zivotu nisam igro.............za mene su holdem i five card poker,ove ostale igre omaha hi ,omaha hi/lo stud razz i ostale su sranje....to je moje misljenje....i nemojte bezveze iz cista mira pocet napadat....hvala

00

21

Re: ???

brky, da je po tvome

Brky napisao:

ali moraju koristit 2 karte iz ruke i 3 sa stola. nemre koristit 4 karte sa stola

onda bi Urin i OMG spitali s parom aseva?

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: ???

wildgh napisao:

nitko te ne mrzi  :card_heart  :card_heart  :card_heart  :card_heart  :card_heart

malo se zezamo, ali ja bi se pokrio ušima da idem nešto komentirati a neznam ni OSNOVNA pravila

stvar je u tome sto sam mislio da znam pravila....lol   lol

00

23

Re: ???

pplayer napisao:
mars1 napisao:

dobro ne morate sprdat tipa bezveze, ne zna bas dobro pravila i sta sad, mogo je to netko jednostavno objasnit i gotovo...

hvala,sto sad ako nisam shvatio pravila omahe,uostalom omahu nikad u zivotu nisam igro.............za mene su holdem i five card poker,ove ostale igre omaha hi ,omaha hi/lo stud razz i ostale su sranje....to je moje misljenje....i nemojte bezveze iz cista mira pocet napadat....hvala

mozda zasto sto ne znas pravila ?  wink

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

24

Re: ???

salemetal napisao:
pplayer napisao:

de ne zaje*** me ,bez uvrede,4 spade su izasla OMGClayaiken ima ace high boju a Isildur ima 9high,ovaj urindanger ima skalu obicnu,bez boje. hmm  hmm

U omahi ne vrijedi spade flush.

najjaci komentar hahha  big_smile  lol  lol  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

25

Re: ???

svi se sprdate a nitko na kraju nije stvarno objasnio o cemu se radi! pplayer zasluzuje odg  big_smile

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00