Tema: Zakon braće

Pozz. Pošto na dan reflesham ovaj forum barem 3 tisuće puta, malo mi je dosadilo pa me zanima dali itko gleda Zakon braće?
Neki kažu da je serija idiotska, neki kažu da im je prekul pa me zanima šta pokeraši misle. Moji starci kažu da po seriji bude 150 mrtvih i da već bježe iz zatvora 100 godina, ali ja iskreno pogledam tu i tamo nekad (nisam baš neki redoviti gledaoc, samo kad se nađe na TVu)  big_smile
I, što nakraju mislite o seriji?  tongue

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Zakon braće

serija je legendarna, prva sezona, ajd i druga, al brate nakon toga su ga stvarno prisaugali, ko santa barbara su sad .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

3

Re: Zakon braće

meni je njesra

OZ> PB  cool

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: Zakon braće

prva sezona mi je bila jako dobra,drugu sam malo pratio jer mi je nekako bila bezveze..dalje nisam gledao,do jucer..mozda bi trebao pogledati..

00

Re: Zakon braće

Ako hoćeš seriju na istu temu ali koja je 1000 puta bolja onda definitivno OZ.

Ako baš hoćeš pogledati prison break (zakon braće tako pederski zvuči) onda pogledaj SAMO prvu sezonu. Ostale su debelo razočarenje.

Inaće, ako je iko ikad gledao band of brathers i svidio mu se, danas je premijera serije pacific od istih autora smještena u isto povijesno razdoblje ali na pacifičko bojište.

Za preporučiti imam još i IT crowd, urnebesna komedija o IT odjelu u jednoj firmi. Presmiješno.  wink

00

Re: Zakon braće

da,OZ je bolji,definitivno..

00

Re: Zakon braće

Prva sezona zakon, druga i treca sranje, cetvrta je gledljiva.

00

Re: Zakon braće

Ja sam jedan od onih manijaka koji je poskidao sve epizode prison break-a odavno... cak sam i onaj zakljucni film pogledao brzo nakon izlasaka  big_smile  Sve u svemu serija obiluje  dobrim zapletima i jednostavno je nisam mogao prestati gledati... Prva sezona je daleko najbolja , ali ipak sve su vrijedne gledanja... Kada pogledate zadnju epizodu sve sjedne na svoje  mjesto  wink

00

9

Re: Zakon braće

smeche mi je prison break

00

10

Re: Zakon braće

...serija je prenapeta...meni je bolja od oza...

00

11

Re: Zakon braće

Meni je zakon brace zakon, ali OZ je jos bolji.

00

Re: Zakon braće

Ja OZ nisam nikad pogledao ni jednu epizodu... sad

00

13

Re: Zakon braće

Netko voli kruske , netko jabuke  big_smile  tako je kod svega... mislim da je Prison break uglavnom bilo osvježenje u moru serija...

00

Re: Zakon braće

OZ je napravio revoluciju medju serijama. Izaslo je na vidjelo koliko su kazalisni glumci bolji od "filmskih" i HBO je nanovo pokazao svoju genijalnost u takvim projektima.

Prison Break sam odgledao svega nekoliko epizoda i debelo me razocarala serija, barem ovi kasniji nastavci.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

15

Re: Zakon braće

Nije ta serija zavrsila onak, prije 50 godina?

Prva sezona valja, ostalo nije nešto kvalitetno.

00

Re: Zakon braće

Malo su izasrali na kraju, ali pogledao sam sve, bilo mi je dobro.  smile

00

17

Re: Zakon braće

Ne gledam sapunice .. ovaj je brat od ovog ali se ovaj sexao sa onim i posta sef od onog .. onaj neprijatelj je sa prijatelj i oni imaju sina ... koji ce umrijeti i na kraju nije umro ... samo fali malo suza i prava sapunica

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Zakon braće

Sve 4 sezone su super.Na kraju svake epizode jedva cekas da pogledas sljedecu.

00

Re: Zakon braće

osim sto nakon druge te vise boli glava od svega sto se izdogadjalo i jebeno te samo zanima kako ce zavrsit.

Prva sezona vrhčina, druga isto vrhčina, doduse malo manje, a treca -  cetvrta je za povracat, cega su tu sve nasrali to je besramno.

U tim sezonama im naslov vise ne odgovara, bolje ga promjenit u "drljanje po americi"

Zadnji popravljao chillin (16-03-2010 00:23:01)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Zakon braće

chillin napisao:

osim sto nakon druge te vise boli glava od svega sto se izdogadjalo i jebeno te samo zanima kako ce zavrsit.

Prva sezona vrhčina, druga isto vrhčina, doduse malo manje, a treca -  cetvrta je za povracat, cega su tu sve nasrali to je besramno.

U tim sezonama im naslov vise ne odgovara, bolje ga promjenit u "drljanje po americi"

Meni je 4 bila najzabavnija.

00