Re: mile88 poker blog

aha ispa sam glup

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

27

Re: mile88 poker blog

to su dvije partije...

i doslovce prvi hand u obje

00

Re: mile88 poker blog

da da.

Ja to callam, jebe me se big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

29

Re: mile88 poker blog

djuma napisao:

1) Prvi hand, imaš AQ, protivnik beta, ti 3betaš, on AI... protivnik ima roi od -7%.. što bi napravio?
2) Prvi hand, imaš AQ, protivnik beta, ti 3betaš, on AI... protivnik ima roi od -13%.. što bi napravio?

ja bi call oba.

sorry sto kasnim s odgovorom...  hmm

00

30

Re: mile88 poker blog

mile88 napisao:
djuma napisao:

1) Prvi hand, imaš AQ, protivnik beta, ti 3betaš, on AI... protivnik ima roi od -7%.. što bi napravio?
2) Prvi hand, imaš AQ, protivnik beta, ti 3betaš, on AI... protivnik ima roi od -13%.. što bi napravio?

ja bi call oba.

sorry sto kasnim s odgovorom...  hmm

ajd dobro je, već sam se uplašio kako sam ja jedini kreten koji to plaća...

prvi hand je lik imao 99,  flop je bio 9 x A...

u drugom handu sam naletio na AA, flop QJT

Zadnji popravljao djuma (15-04-2010 04:48:20)

00

31

Re: mile88 poker blog

koliko ti je knjiga za HUsng pomogla, a koliko gledanje videa na HUsng stranici?

00

32

Re: mile88 poker blog

djuma napisao:

koliko ti je knjiga za HUsng pomogla, a koliko gledanje videa na HUsng stranici?

Knjiga mi nije nesto previse pomogla jer sam vecinu toga vec znao. Kad sam nabavio knjigu sam igrao 20$ ili 30$ ne sjecam se vise najbolje. Prije nego sam ju procitao sam gledao nesto malo videa i dosta citao forume tako da sam od tamo vecinu toga sto pise u knjizi znao. bez obzira na to mislim da je knjiga odlicna, pogotovo za pocetnike, i svatko tko hoce malo ozbiljnije igrati husng bi ju trebao procitati.

A videa su mi puno pomogla. Na pocetku sam dosta veliki dio bankrolla potrosio na jedini video materijal koji je bio u to vrijeme, videa od jednog odlicnog igraca (xSCWx, Big Tuna JKo), i to mi je najvise pomoglo, sva ta videa sam pogledao po nekoliko puta i naucio jako puno toga. Nakon toga se pokrenuo jedan coaching site samo za husng i to mi je isto dosta pomoglo jer je bilo videa od vise coacheva, pa tako i vise razlicitijih stilova igre...

00

Re: mile88 poker blog

oprosti na glupom pitanju,al kakav je to husng?  sta znaci to hu?

00

34

Re: mile88 poker blog

Heads Up - igraju dva igrača

00

35

Re: mile88 poker blog

update na blogu.

00

36

Re: mile88 poker blog

budi čovjek pa reci kako su starsi rigged i sve ok big_smile šalim se smile

a što se tiče onog drugog dijela, znam kako ti je jer sam i ja jednom 250$ spušio zbog sl. problema... tako da... suosjećam se s tobom smile

00

37

Re: mile88 poker blog

mile88 napisao:

update na blogu.

Imaš moj komentar na tvom blogu

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: mile88 poker blog

ovo je presmješno što se tebi doma dešavalo, znam da ti je bilo koma ali sad kad ćitam  vrištim...

sretno na tiltu i na starsima...

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

39

Re: mile88 poker blog

ej mile, ako igram HU sng, što na grafu znači crvena crta?

00

40

Re: mile88 poker blog

djuma napisao:

ej mile, ako igram HU sng, što na grafu znači crvena crta?

To je EV line.

00

41

Re: mile88 poker blog

hvala smile

na 283 partije crvena mi prati zelenu liniju, jedino su malo veća odstupanja bila između 100. i 150. partije, kad mi je zelena bila dosta iznad ali je onda uslijedio downswing tako da mi se izjednačila.

00

42

Re: mile88 poker blog

mile88 napisao:

A videa su mi puno pomogla. Na pocetku sam dosta veliki dio bankrolla potrosio na jedini video materijal koji je bio u to vrijeme, videa od jednog odlicnog igraca (xSCWx, Big Tuna JKo), i to mi je najvise pomoglo, sva ta videa sam pogledao po nekoliko puta i naucio jako puno toga.

pozdrav...

Koja su to videa i di se mogu pogledati/skinuti/kupiti???

GL

00

Re: mile88 poker blog

www.husng.com

00

44

Re: mile88 poker blog

JoJo napisao:
mile88 napisao:

A videa su mi puno pomogla. Na pocetku sam dosta veliki dio bankrolla potrosio na jedini video materijal koji je bio u to vrijeme, videa od jednog odlicnog igraca (xSCWx, Big Tuna JKo), i to mi je najvise pomoglo, sva ta videa sam pogledao po nekoliko puta i naucio jako puno toga.

pozdrav...

Koja su to videa i di se mogu pogledati/skinuti/kupiti???

GL

Ovo sto si quotao vise ne postoji. Ali imas husng.com, tamo izmedju ostalih imaju i videa od ovog gore.

00

45

Re: mile88 poker blog

thx

00

46

Re: mile88 poker blog

1 dvd odnosno 100 husng videa sa husng.com, besplatno saljem nekom koga zanima, jedino sta on mora napravit je da onda on posalje nekom drugom koga pita
prednost imaju forumasi sa vise postova, pretpostavljam da su manje sanse da zajebu

00

47

Re: mile88 poker blog

ajd pošalješ meni, šaljem dalje sigurno

00

48

Re: mile88 poker blog

posaljim mi adresu na pm

00

49

Re: mile88 poker blog

...jel mos i meni poslat...split...poslacu ti adresu na pm

00

50

Re: mile88 poker blog

djuma se prvi javio, ali ako te stvarno zanima i ja sam iz splita pa se mozemo negdi nac da ti dam

00