101

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Tilt napisao:
ThoNapalm napisao:

tesko je relativna rijec... ali taj qj kol nije nesto sto ja radim uvijek

U ovom slucaju s QJs "tesko" uopce nije ralativna rijec.. Fora je u tome da je jednostavno nemoguce igrat profitabilno takve handove izvan pozicije.. QJs je hand koji moze dobro flopat drawove, ali i top pair.. Ako flopas top pair, ne znas na cemu si jer ako dodje do akcije cesto si dominiran, problem ti je sto ne mozes kontrolirat velicinu pota OOP, tako da ces cesto morat stavit cijeli stack da vidis showdown.. a ako flopas draw, ne mozes ga igrat profitabilno bez pozicije..


hm?

I can't win if I fold?
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Draw je bar lako odigrat. Check raise all day long.

00

103

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Sad sam ispo glup big_smile Ja ih nikd nisam volio igrat OOP

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

riGGed_baby napisao:

Sorry Napalm al mislim da ne kuziš što ti večina pokušava da kaže.

Je istina je da se većina nas tu vrti ko nl50-nl100i da nl600 dajemo (i prevelik) respekt, al tvoji playevi prikazani do sad su dosta -EV i van svake granice winning pokera. Kužim ja da se boriš za svaki hand al samplesize je jednostavno premal, a ekipa(regovi) će se vrlo brzo adaptirati a fishevi ce te ionako callat light, tako da dugorocno to ne mogu biti dobro odigrane ruke.

Sumljam da je itko tu postao iz zavisti/ljutnje, greske su jednostavno velike, thinking proces nje na mjestu i mislim da ti ljudi samo pokušavaju reći da ti je bolje dok ne pokrpas rupe u znanju o cash igri -bolje to izvoditi na nl50/nl100 nego na nl600 jer će te manje koštati.
Onako stvarno dobronamjerno, odigraj 20,30K handova nl100 bar pa vidi kako ide, nećeš izgubiti previše vremena, a puno bolje ćes znati na čemu si, jesi li winning player, ako jesi lako se vratis na 3/6, ako nisi manje te koštalo, jeftinije lekcije itd.

p.s.winnas marginalnih 2bi, a bar 5 bi(2 najveca winning handa) si zaradio zgurajuci nutFD na flopu protiv made handova, sad samo razmisli da te flipove nisi dobio- ne kazem da nisi dobro odigrao vec da je samplesize tako mal da je moglo biti i obrnuto-a i u malom ss se vide neki leakovi.

slazem se sa svime... razlog takvog loose igranja je to sto sam tu vecer prvu bio napusen i htio sam se igrati kod frenda... ali opet i s takvom igrom sam u plusu,iako minimalnom, pa mi je to hajdemo reci neki poticaj... ne ljutim se na nikog i postao sam prvi post o tome da cujem i vasa misljenja... i da o tome s FD sam i ja razmisljao, dobro je ispalo... drago mi je sto je cijela ova nl600 avantura zavrsila relativno dobro... mislim da cu otici na nize limite malo i usput grindat mtt's... ali cu igrati drukcije naravno

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

knez napisao:

no offence, ali NITKO na svijetu ne moze beatat nl600 bez ikakvog backgrounda na cashu. Ocito si prilicno dobar na turnirima gledajuci tvoj OPR jer imas dobar ROI na solidnom sampleu. Zasto ne igras turnire onda?
A ako vec hoces igrat cash, pocni na nl50, uci, radi, napreduj. U svakom slucaju, imas beskonacno puno toga za nauciti, a kao sto su ti napisali: na nl600 su lekcije puno skuplje nego na nl50. Plus jos rekao si da imas 17k roll- to nije dovoljno ni za nl400 ni blizu a kamoli nl600 vjeruj mi.

vjerujem sve sto si rekao, ali opet u pojedinim trenucima zanemarim racionalnost i napravim ono sto tada zelim... jebiga

vec tjedan dana ne mogu uhvatit onako vremena da posteno sjednem 7-8h da igram mtt's...a drukcije nema smisla ni pocinjati ak nemas vremena da zavrsis pa sam iz tog razloga malo cash igrao...

uglavnom... hvala na savjetima ... nakon nekog duzeg sessiona  izvjestit cu vas o rezultatima

i saznat cemo jesam li ista naucio iz svojih gresaka i vasih savjeta  big_smile

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

106

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

bravo. Mozes i malo vise mtt nego cash kad te tako morbidno ide.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

chillin napisao:

bravo. Mozes i malo vise mtt nego cash kad te tako morbidno ide.

ma znam al glup sam... nekako mi se ne da... ali u subotu cu cijeli dan igrati...

a pazi situacije... preselim se u novi paviljon... i jucer sam doslovno 3h od 10-01 proveo ovdje raspravljajuci se i nisam nista igrao... i gledam svi turniri prosli,a ne da mi se uc u 12h u neki mtt jer moram do 7 minimalno igrat, a faks ujutro... i kao odigrati cu dva turbo u pol 3 i 20 do 3(109$ i 8$ BI)... ali ne ,imam cimera koji ustaje u 7h ujutro, ide na posao i ne moze spavati od mene... moram i tu nesta rijesiti jer nece to moci tako dugorocno... al makar ga nema preko vikenda

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

i da... i na faksu kada odem na ptr pise da trebam novi flash player  huehhueheuhhe kao jbno ukleto

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

109

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

digni tisucu i iznajmi si stan big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Tilt napisao:

Sad sam ispo glup big_smile

Samo sad?  big_smile

00

111

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Bolje glup nego BUSTO

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Tilt napisao:

Bolje glup nego BUSTO

http://img710.imageshack.us/img710/8528/bustoo.jpg

[ ] busto
[x] našao način kako beatati nl25 70bb+
[x] zaradio više u 1 danu nego ti ovaj mjesec

:card_heart

00

113

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

[x] variance

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Side bet?

00

115

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Koji nick na ftp? Da turcin mi je nick.. I nisam uopce u minusima, a ne krvavim...

00

116

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Sad sam skuzio da vjerojatno gledas ptr..

1) ako mislis da je 15k handova sample..  roll
2) Ptr ne trackira rush
3) tvoj nick?

00

117

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Ne pada mi na pamet dokazivat tebi jesam ja u + ili -.. Nije 25k handova nego 15k nl50 6-max i 4k nl50 HU... Svatko tko imalo zna o pokeru, zna da je to premal sample za ista pokazati.. I sve skupa sam u minusu 10BI na ptr, ako je to tebi ogroman minus  roll

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

... ali cu igrati drukcije naravno

Nema potrebe da sad tajtaš ako nisi takav tip igrača. Igraj svoj stil, samo ne riskiraj previse novaca dok ne svladaš osnove casha. Ono zašto ne 4 betat allin sa 100bb preko 9bb, zašto ne minraisat u nekim spotovima i davat im oddse(po onom šta sam vidio na ptr), zašto je važan dobar br za level koji igraš (ne doživio brzo pravi downsving, ne ovaj forumski whynerski , već pravi kad ti ljepi 2 outera 16 od 20 200+bb potova zaredom na riveru i sl.)
Zvučiš kao momak koji razmišlja svojom glavom (šta je valjda najvažnija stvar u pokeru, sve ostalo se lako nauči i automatizira), plus još priznaš u startu da si se zaletio (1 od 1000 rekao bi, imam jednog previše prijatelja koji je bustao sa nl1k 10 bui  shootovima).

Preporucio bi ti DC seriju THE THIN RED LINE mislim da bi ti svaršeno pasala, pa probaj pogledat ako ti se da.

I još nešto, forum je tu da se ljudi pomažu i savjetuju, samo uzimaj sve sa zrnom soli i razmisli o svakom komentaru, dosta postova nastaje iz dosade, nego li iz potrebe za djeljenjem znanja. Npr:

niveaformen napisao:

[ ] busto
[x] našao način kako beatati nl25 70bb+
[x] zaradio više u 1 danu nego ti ovaj mjesec

[x]uz rake ništa nije betable 70bb+
[x ]na 900h samplesizeu nemožeš tvrdit ni da bitaš nl2.

00

119

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Jbt nivea i ja se zajebavamo i odmah cijela strka nastane big_smile

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

noflush napisao:

haha,niveaformen je kul

+1   big_smile

noflush napisao:

a tilt mi jos nije odgovorio za onaj nick na FTP-u,uglavnom ako ti je nick turcin presmijesno mi je kako se ti uvijek nadjes raspravljat o cash game-u a u minusima si krvavim

[ ] varianca

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

riGGed_baby napisao:
ThoNapalm napisao:

... ali cu igrati drukcije naravno

Nema potrebe da sad tajtaš ako nisi takav tip igrača. Igraj svoj stil, samo ne riskiraj previse novaca dok ne svladaš osnove casha. Ono zašto ne 4 betat allin sa 100bb preko 9bb, zašto ne minraisat u nekim spotovima i davat im oddse(po onom šta sam vidio na ptr), zašto je važan dobar br za level koji igraš (ne doživio brzo pravi downsving, ne ovaj forumski whynerski , već pravi kad ti ljepi 2 outera 16 od 20 200+bb potova zaredom na riveru i sl.)
Zvučiš kao momak koji razmišlja svojom glavom (šta je valjda najvažnija stvar u pokeru, sve ostalo se lako nauči i automatizira), plus još priznaš u startu da si se zaletio (1 od 1000 rekao bi, imam jednog previše prijatelja koji je bustao sa nl1k 10 bui  shootovima).

Preporucio bi ti DC seriju THE THIN RED LINE mislim da bi ti svaršeno pasala, pa probaj pogledat ako ti se da.

I još nešto, forum je tu da se ljudi pomažu i savjetuju, samo uzimaj sve sa zrnom soli i razmisli o svakom komentaru, dosta postova nastaje iz dosade, nego li iz potrebe za djeljenjem znanja. Npr:

niveaformen napisao:

[ ] busto
[x] našao način kako beatati nl25 70bb+
[x] zaradio više u 1 danu nego ti ovaj mjesec

[x]uz rake ništa nije betable 70bb+
[x ]na 900h samplesizeu nemožeš tvrdit ni da bitaš nl2.

ma ne necu mjenjati svoju igru, samo cu igrati malo drukcije, 10% manje rizika hehe... ne znam tu seriju... i znam da su neki komentari bzvz ja uvazim sve... promislim detaljnije o onome sto ima smisla po meni...

i cisto neko je posto nisam ni breakeven s onima... ja sam tu na kraju popusio hand od 3,5k$ i to iz jednog razloga jer je lik pogodio flush na riveru, a na turnu sam betao mozda premalo dao mu neke oddse da me kola i mozda uhvati 2. J ili tu boju koju je uhvatio...

a prije toga... ja sam u pol sata sa 1200$ dosao na 1800 negdje bez premium handa... vecinom nisam nista imao, ali svaki put sam ih natjero da foldaju... tako da ja mislim da je moj nacin razmisljanja dobar jer neko je reko da nije

ali kakogod malo opreznije ubuduce... i gdje mogu naci tu seriju?

i da, sad sam bio u internationalu na turniru lol... kakvi donkovi tamo igraju prestrasno... ispo sam od lika koji limpuje utg k3off....i dobije 3 na riveru naravno ja imam kq... ali koliko ti moras biti los igrac da limpujes k3 s utg i to jebeni offsuit... koliko jebeno los

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

odlucio sam od danas , tj od jucer da necu igrati cash games vise uopce i da sam potrosio negdje 10 dana na neozbiljno igranje i glupiranje... ali od sinoc i to se nastavilo na danas na mtt's mi se desavaju takva sranja tako da tu nista.... ali sinoc sam bio 1. i 2. na onom od 180 ljudi 12$....

i danas 3. jednom,2. jednom i dva puta 1.

tako da sam u plusu... kontam da sam se drzo ove sheme samo mtt's digao bi BR u ovih 10 dana sigurno za par tisuca dolara,a ovako sam u minusu par lol
i predobro mi ide s novom strpljivom taktikom na tim turbo mtt

al problem je sto igram dosta ovih 50$ ili 100$ mtt's a tu nikakvih rezultata pa mi dosta reze profit... ali zadovoljan sam i tamo igrom ;redovito ispadam na bolje karte... tako da je samo pitanje kada ce se meni poceti okretati

vratila se volja, motivacija i samopouzdanje

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Tako je, samo tako nastavi! Bilo bi cool ako možeš snimiti neki session čisto da vidimo kako to ti igraš MTT-eve smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

124

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Smanji si average buy in. Igraj sve do $50 i eventualno koji od $100.
Znam da ce bit malo sporiji put do SN, ali malo veci volume i ici ce. Vidio sam da ti volume nije problem jer si sinoc picio one 12/180 tako da laganini.

Samo naprijed

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Adzi napisao:

Smanji si average buy in. Igraj sve do $50 i eventualno koji od $100.
Znam da ce bit malo sporiji put do SN, ali malo veci volume i ici ce. Vidio sam da ti volume nije problem jer si sinoc picio one 12/180 tako da laganini.

Samo naprijed

pa da al moram uvijek igrat makar jedan taj s visim buyinom zbog zanimljivosti... ali sinoc su mi mislim od pocetka mog grindanja najbizarniji porazi se desavali, ali dobro je sto sam unatoc tome bio u plusu... ali da malo cu smanjiti rasipanje novcem...

sad sam bas igro 109$ mtt.... 300 ljudi ispadam 59. negdje , a prvih 36 dobiva naravno nesretno...i to sam imo dosta chipova

a ovo sto se tice snimanja sessiona... jel bi ja tu trebo imati webcam nekakav ili postoji bas neki program za snimanje...?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00