126

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

webcam je za snimanje stvari oko kompa big_smile
imas programe nek ti preporuce ovi koji vec imaju svoja videa.
mislim da mogu rec i za ostale: Jedva cekamo vidjeti tvoj session!

00

127

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Camtasia studio 6

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:
Adzi napisao:

Smanji si average buy in. Igraj sve do $50 i eventualno koji od $100.
Znam da ce bit malo sporiji put do SN, ali malo veci volume i ici ce. Vidio sam da ti volume nije problem jer si sinoc picio one 12/180 tako da laganini.

Samo naprijed

pa da al moram uvijek igrat makar jedan taj s visim buyinom zbog zanimljivosti... ali sinoc su mi mislim od pocetka mog grindanja najbizarniji porazi se desavali, ali dobro je sto sam unatoc tome bio u plusu... ali da malo cu smanjiti rasipanje novcem...

sad sam bas igro 109$ mtt.... 300 ljudi ispadam 59. negdje , a prvih 36 dobiva naravno nesretno...i to sam imo dosta chipova

a ovo sto se tice snimanja sessiona... jel bi ja tu trebo imati webcam nekakav ili postoji bas neki program za snimanje...?

Camtasia studio, skini s torenta. A dalje oko uploada ne znam...

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

danas je prvi dan u negdje tri tjedna da sam odlucio igrati citav dan poker krenio sam u 1 planiram do 3-4 ujutro... zasada ne ide dobro lol...

zasad najjaci poraz na 11$ turniru negdje 1800 ljudi imam dobar stack negdje sam bio 100./900 naravno dva lika all-in ja odem takodjer s AA
oni oba ak imaju , ali naravno flop dodje qj3 i oni imaju flush i straight draw, turn dolazi 10, river flush lol i onda hand poslije s ak od 66... river 6

sad 2 puta u minutu s aq vs99 i ak vs jj, onda jednom foldam aq, zbog dva all.ina -... likovi imaju 99 i 1010 naravno na riveru bi dobio... i tako frustracija, frustracija al dug je dan preda mnom... moram na kraju biti u plusu

pozz

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

130

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

wow vidim da se to ne dogada samo meni!
sretno i stavi rezultate!

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

a to se precesto desava kada odlucis da ces "citav" dan igrat poker..

najcesce onda neide..

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

tonkobonko napisao:

a to se precesto desava kada odlucis da ces "citav" dan igrat poker..

najcesce onda neide..

da ponekad... al zasad sam zadovoljan svojom igrom... ja sam taj koji u velikoj vecini slucajeva ima bolji hand samo oni pogadjaju izlaze
... al i to ce se promijeniti do kraja dana

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

igro sam znaci nekih 13h pokera... u minusu sam taman negdje 2000$ ... ne znam sta da kazem koliko je taj pokerstars retardiran

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

da i neki dan sam snimo na onom camtasia studio... i zapravo kul je bio snimak nekih 3h je trajao... i na kraju ga nije nesto mogao saveat .... vjerojatno je bio predugacak... ne znam

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

vjerojatno - saveaj sat vremena pa prekini pa kad savea nastaviš sa snimanjem smile

Zadnji popravljao iAcesHigh (16-05-2010 03:27:15)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

136

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Oko sat vremena je idealno s camtasiom.

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

aha... steta jer je snimak bio bas dobar... igro sam zavrsnicu onog sng za 36$ kojeg sam na kraju osovojio i dejli najnti grend gdje sam 18. bio zavrsio al nema veze... bit ce jos toga

i htio sam pitati... znaci ja to zavrsim, saveam... i jel trebam onda sta convertat ili?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

138

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Da, u mp4 convertaš preko camtasie. Ako neznaš, mogu napraviti neki kratki tutorial.

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

roba59 napisao:

Da, u mp4 convertaš preko camtasie. Ako neznaš, mogu napraviti neki kratki tutorial.

ajd ako ti nije tesko,bas bih volio vidjeti njegovu igru,jako me zanima a vjerujem da bi i mnogi naucili dosta..
sto prije ti napravis prije ce i on video srediti smile

00

140

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

tonkobonko napisao:
roba59 napisao:

Da, u mp4 convertaš preko camtasie. Ako neznaš, mogu napraviti neki kratki tutorial.

ajd ako ti nije tesko,bas bih volio vidjeti njegovu igru,jako me zanima a vjerujem da bi i mnogi naucili dosta..
sto prije ti napravis prije ce i on video srediti smile

bas tako,i ja bi pogledao..a i u blizoj buducnosti cu napraviti video da neko strucniji pogleda i kaze mi gdje sve grijesim smile

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

roba59 napisao:

Da, u mp4 convertaš preko camtasie. Ako neznaš, mogu napraviti neki kratki tutorial.

pa hajd ako uhavtis vremena, bio bih ti zahvalan

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

142

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

http://video.techsmith.com/camtasia/6/e … roduce.asp

Evo ovdje tutorial. Od 2. minute je za mp4.

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

evo danas na 109$ turbo 15k gtd... 6. mjesto nekih 1200$, ali uso sam na final tejbl kao 2./9 svi su se po 42 puta poduplali , svaki shortstack... ja sam ispusio odmah kad sam se nasao u toj situaciji... imam i snimljen taj ft...

roba, pogledao sam onaj tutorial i napravio fajl... a gdje se to kaci npr.?

inace, turbo turniri sve katastrofa ide...

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

144

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

a gdje se to kaci npr.?

Ne kuzim pitanje?

00

145

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

roba59 napisao:
ThoNapalm napisao:

a gdje se to kaci npr.?

Ne kuzim pitanje?

brijem da pita di i kak se uploada na pokerpro, ili?

00

146

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Uploadaj na http://www.4shared.com/ ili neku drugu hosting stranicu i pošalji mi link na PM. Ja ću onda uploadati na pokerpro.

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

kako tebi ovo napreduje?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

zamorano11 napisao:

kako tebi ovo napreduje?

pa islo je sve po planu do ovog mjeseca sto se tice vpp's.... iako prosli mjesec sam popusio gomilu para kronicno nemajuci srece na turbo mtt's i igrajuci glupo na regular mtts...

a ovaj mjesec prakticki nisam igro, kontam da porijesavam sve na faksu ,a onda preko ljeta grindanje i ne igrat preskupe turnire... i onda bi sve trebalo doci na svoje...

postam jos kad se nest znacajnije dogodi smile

pozz

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

danas sam malo igrao duze i ozbiljnije... ali opet katastrofa, nisam zapravo toliko ni u minusu i imam jos nekih turnira... ali lose ide

na wormapu ispao na blinds 250-500 sa kk vs 1010

lik dize na 1500 jos jedan kola, ja rejzam na 6k...jedan prati.... flop nesta j47... ja dizem lik gura all in ja kolam...kreten ima 10 10
river 10
tjeo sams e rasplakati, razbio slusalice frendove od ajfona koje su mi pri ruci bile, mislim da sam tad dobio slom zivaca
imo bi 100bb, umjesto toga sam ispo, mislim da je dio mene tada umro... nakon svih sranja koja su se desila i jos kad sam vidio da ima 1010, jebena 2 izlaza reko hvala bogu neki kreten ce mi sjesti, ali ne

a isti taj pajser lol
kad su bili blinds 200/400 cini mi se, dize na 1k ja guram all in sa AKs 13k i on me kola sa QJ omfg i da nisam na riveru tada dobio a ispo bi, place mi se od pokerstarsa

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00