Tema: Kolike su sanse za ovo?

Turnir je superturbo 7$.. Ostali smo trojica, i njemu su nakon all ina ostala 2 zetona.. Nakon nekoliko ruku je osvojio turnir big_smile Nikad prije nisam vidio onvako nesta, i mislim da se ne desava bas cesto big_smile

http://img695.imageshack.us/img695/5740/2zetona.png


http://img242.imageshack.us/img242/9426/26987683.png

00

2

Re: Kolike su sanse za ovo?

Dobrih 0.074%. Vjerojatno je odlučio iskoristit svoj "one time".

00

Re: Kolike su sanse za ovo?

Meni se dogodilo nesto slicno! Nakon all in-a ostalo mi 7 zetona, samo ante je u tom trenu bio 400, kasna faza....dosta dugo sam bio all in bez da imam mogucnosti birati ali nekim cudom svaki hand me nesto pogodilo...na kraju dosao cak do drugog mjesta...uglavnom kosi se s granicama vjerojatnosti ali moguce je!

00

Re: Kolike su sanse za ovo?

Renatto888 napisao:

Meni se dogodilo nesto slicno! Nakon all in-a ostalo mi 7 zetona, samo ante je u tom trenu bio 400, kasna faza....dosta dugo sam bio all in bez da imam mogucnosti birati ali nekim cudom svaki hand me nesto pogodilo...na kraju dosao cak do drugog mjesta...uglavnom kosi se s granicama vjerojatnosti ali moguce je!

Kad je ante u igri onda je to puno lakše jer se brže podižeš. Ali isto malo vjerojatno.
Ali svaka čast, čovjek gotovo kao da je dobio na lotu, samo je dobio par desetaka dolara  big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

5

Re: Kolike su sanse za ovo?

U ovim sng-ovima nema uopce ante, tako da je jos teze za napravit big_smile

00

Re: Kolike su sanse za ovo?

Rear_Admiral napisao:
Renatto888 napisao:

Meni se dogodilo nesto slicno! Nakon all in-a ostalo mi 7 zetona, samo ante je u tom trenu bio 400, kasna faza....dosta dugo sam bio all in bez da imam mogucnosti birati ali nekim cudom svaki hand me nesto pogodilo...na kraju dosao cak do drugog mjesta...uglavnom kosi se s granicama vjerojatnosti ali moguce je!

Kad je ante u igri onda je to puno lakše jer se brže podižeš. Ali isto malo vjerojatno.
Ali svaka čast, čovjek gotovo kao da je dobio na lotu, samo je dobio par desetaka dolara  big_smile

Da to je jedino zalosno...naletis na toliku srecu koju vjerovatno nikada vise neces dozivjeti, a dobijes par desetaka $$$  smile

00

7

Re: Kolike su sanse za ovo?

Rear_Admiral napisao:

Kad je ante u igri onda je to puno lakše jer se brže podižeš. Ali isto malo vjerojatno.

Nije pretjerano bitno, ali ante ili no ante, matematički - vjerojatnost za ovako nešto je jednaka..

00

Re: Kolike su sanse za ovo?

Ja sam tako osvojio sng od 12 igraca.
Ostalo mi 10 chipova na blindovima 10/20

00

9

Re: Kolike su sanse za ovo?

ja sam davno igrao neki hu sng i tipu je ostao jedan big blind nakon cega me prebio

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Kolike su sanse za ovo?

dabac napisao:
Rear_Admiral napisao:

Kad je ante u igri onda je to puno lakše jer se brže podižeš. Ali isto malo vjerojatno.

Nije pretjerano bitno, ali ante ili no ante, matematički - vjerojatnost za ovako nešto je jednaka..

Itekako je bitno kada je više igrača u igri.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Kolike su sanse za ovo?

meni se desilo par puta na HU da ostanem sa 20+  i dobijem, ali sa 2 zetona, mislin da je to nesto vrijedno spomena big_smile .
Jedna rjec za ovo SICK .

Tilt napisao:

U ovim sng-ovima nema uopce ante, tako da je jos teze za napravit big_smile

U nekim ima. Na starsima ima.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

12

Re: Kolike su sanse za ovo?

Rear_Admiral napisao:
dabac napisao:
Rear_Admiral napisao:

Kad je ante u igri onda je to puno lakše jer se brže podižeš. Ali isto malo vjerojatno.

Nije pretjerano bitno, ali ante ili no ante, matematički - vjerojatnost za ovako nešto je jednaka..

Itekako je bitno kada je više igrača u igri.

Aj objasni.

00