Tema: poker 770

ako zelite sacuvati zivce izbjegavajte 770poker i  ipoker siteove opcenito,recimo naletishna fisha na HU, uzmes mu kojih 30 doll,poslje  ma drugog pa uzmes jos15 doll.treci te uzme 15, cetvrti -10doll,itd. uglavno, sutradan mi jave da su mi blokali acount zbog dumping chips ili kako se vec prevodi.... ako jos+ tko ima ovakva iskustva molim vas pisite.siguran sam da nisam jedini.

Zadnji popravljao baraba111 (25-03-2010 14:46:30)

00

2

Re: poker 770

ok, dogovoreno.

00

Re: poker 770

dumping chips? što je to? Uglavom, što si napravio da ti blokiraju account?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: poker 770

Kad namjerno netko izgubi lovu ili čipove nekome.

00

5

Re: poker 770

baraba111 napisao:

ako zelite sacuvati zivce izbjegavajte 770poker i  ipoker siteove opcenito,recimo naletishna fisha na HU, uzmes mu kojih 30 doll,poslje  ma drugog pa uzmes jos15 doll.treci te uzme 15, cetvrti -10doll,itd. uglavno, sutradan mi jave da su mi blokali acount zbog dumping chips ili kako se vec prevodi.... ako jos+ tko ima ovakva iskustva molim vas pisite.siguran sam da nisam jedini.

Tu skin (u tvom slučaju poker770) nije kriv, nego playtech/ipoker network, koji stalno čekira HU stolove gdje se najviše chip dumpa.  Predlažem da kontaktiraš poker770 support i nek ti objasne koji hendovi su odigrani "pogrešno".

00

Re: poker 770

ma da se radilo o nekoj velikoj lovi ok, recimo 500 doll,  ali 30doll? uostalom postoji opcija prijenosa love(transfer to a member).  j.... francuze.

00