Tema: VAŽNO: Noble Poker

Kod Noble Pokera je došlo do promjene vodstva i s tim su na žalost ukinuti VIP bonusi na iPoker mreži. Vrlo smo razočarani zbog toga, ali nažalost ne možemo ništa učiniti. Od 1. travnja, VIP bonusi se neće više isplačivati na vaše račune, s njima se ukida i program lojalnosti na Noble Pokeru, kojem mi isplačujemo. Do kraja ovog mjeseca (31. ožujka), svi ćete još dobiti isplačene obečane bonuse.

U zamjenu smo za vas našli još bolju ponudu na iPoker mreži - Mybet Poker. Vjerujemo da je Mybet trenutno najbolja poker kuća na iPoker mreži, s puno boljom ponudom i promocijama od Noble Pokera. Više o Mybet Poker ponudi...

00

Re: VAŽNO: Noble Poker

A u kurac.

00

3

Re: VAŽNO: Noble Poker

roba59 napisao:

Više o Mybet Poker ponudi uskoro…

kad će biti to uskoro? nisam si još našao stranicu gdje ću igrati pa ako će biti dobra ponuda možda na mybetu završim...

00

4

Re: VAŽNO: Noble Poker

Imas na slovenskom forumu napisano ako ti je tako brzo treba ponuda je dobra al pise da se sve nesmije javno reklamirati i da moras poslat privatnu poruku da sve detalje  wink

00

Re: VAŽNO: Noble Poker

Danas ili najkasnije sutra ćemo staviti taj sajt u ponudu.

00

6

Re: VAŽNO: Noble Poker

Na ipoker mreži su igrači objedinjeni? Tj. ja na Titanu igram protiv igrača s npr. Noblea i Mybeta ili samo protiv drugih igrača s Titana?

00

Re: VAŽNO: Noble Poker

I hoću li se ja moći registrirati na taya Mybet ako imam račun na Nobleu?

00

Re: VAŽNO: Noble Poker

da,ipoker mreza ima spojene turnire,to sam ja primjetio..a za ostalo neznam..mislim da se cak nemozes regati s nickom s expekta na titanu npr.

00

Re: VAŽNO: Noble Poker

@dabac
na ipokeru svi igrači igraju medjusobno, ko da je jedan sajt. Zanči igrači s titana, noble-a, mybeta igraju medjusobno.

@sale
naravno

00