Re: Mybet poker - ponuda

djuma napisao:

sale, brišeš postove? big_smile

Haha, obrisao sam jer nisam ni sam siguran, ali tako sam pretpostavio.

00

52

Re: Mybet poker - ponuda

@djuma
pošalji na support@pokerpro.com.hr

00

53

Re: Mybet poker - ponuda

login ili nickname?

00

54

Re: Mybet poker - ponuda

Pošalji upit za kako dobiti povečanje. I dalje će ti Lidija sve reći.

00

55

Re: Mybet poker - ponuda

ok

00

56

Re: Mybet poker - ponuda

ne znam kako vi, ali ja sam postao "gunslinger" i sad za 1$ tournament fee-ja dobijem 35 bodova, dok sam prošli mjesec dobivao 15. tako da sad puno brže čistim singup bonus... a rb mi još nije došao

00

57

Re: Mybet poker - ponuda

stigao mi rb, ali nisam dobio onoliko koliko sam trebao... ajd provjerite i vi svoje...

00

58

Re: Mybet poker - ponuda

djuma napisao:

stigao mi rb, ali nisam dobio onoliko koliko sam trebao... ajd provjerite i vi svoje...

Ja još nisam dobio..

00

Re: Mybet poker - ponuda

dabac napisao:
djuma napisao:

stigao mi rb, ali nisam dobio onoliko koliko sam trebao... ajd provjerite i vi svoje...

Ja još nisam dobio..

ni ja.

00

Re: Mybet poker - ponuda

ni ja

00

Re: Mybet poker - ponuda

Jel mi moze neko reci, zasto kad se pokusam regat na mybet, izbacuje mi:

"Your password is too simple. Please use upper and lower case characters and digits"

a stavio sam sifru od 13 znakova (slova i brojevi)

00

62

Re: Mybet poker - ponuda

Velika i mala slova moras kombinirat

00

Re: Mybet poker - ponuda

rounder1984 napisao:

Jel mi moze neko reci, zasto kad se pokusam regat na mybet, izbacuje mi:

"Your password is too simple. Please use upper and lower case characters and digits"

a stavio sam sifru od 13 znakova (slova i brojevi)

rijeseno.
trebala je kombinacija velikih i malih slova izgleda... (ja sam prvih par puta utipkao samo mala)

00

64

Re: Mybet poker - ponuda

stavi i velika i mala slova i naravno brojke

00

65

Re: Mybet poker - ponuda

dabac napisao:

Ja još nisam dobio..

Novac ćete dobiti na main mybet account (€), ne na poker account.

00

66

Re: Mybet poker - ponuda

ej roba, a u čemu je stvar da sam ja dobio manje nego sam trebao? kome da se požalim?

00

67

Re: Mybet poker - ponuda

djuma napisao:

ej roba, a u čemu je stvar da sam ja dobio manje nego sam trebao? kome da se požalim?

javi na PM kolko si dobio i kolko bi trebao dobiti

00

Re: Mybet poker - ponuda

Jel ima gdje na siteu di se moze viditi koliko sam rakea napravio?

00

Re: Mybet poker - ponuda

Jel na mybetu uopce postoji mogucnost da se stolovi nastackaju jedan na drugi, pa da mi izadje sljedeci aktivan kao na starsu?
Cini mi se da stolovi ako su jedan ispod drugog uopce ne iskacu, nego kad ti istekne vrijeme, samo sitoutaju...
WTF?
Po opcijama uopce nema mogucnosti namjestanja ovakvih stvari...
Help please

00

Re: Mybet poker - ponuda

rounder1984 napisao:

Jel na mybetu uopce postoji mogucnost da se stolovi nastackaju jedan na drugi, pa da mi izadje sljedeci aktivan kao na starsu?
Cini mi se da stolovi ako su jedan ispod drugog uopce ne iskacu, nego kad ti istekne vrijeme, samo sitoutaju...
WTF?
Po opcijama uopce nema mogucnosti namjestanja ovakvih stvari...
Help please

Ništa od toga.

00

Re: Mybet poker - ponuda

salemetal napisao:
rounder1984 napisao:

Jel na mybetu uopce postoji mogucnost da se stolovi nastackaju jedan na drugi, pa da mi izadje sljedeci aktivan kao na starsu?
Cini mi se da stolovi ako su jedan ispod drugog uopce ne iskacu, nego kad ti istekne vrijeme, samo sitoutaju...
WTF?
Po opcijama uopce nema mogucnosti namjestanja ovakvih stvari...
Help please

Ništa od toga.

thx sale, al zanima me koja onda korist od mogucnosti multitejblanja na 16 stolova?
Pa to niko ne moze igrati u ovakvim uvjetima.
Kontam da se ovako moze igrati najvise 4 dobro (8 ako stavis 4 ispod 4, al i tu bi bilo dosta sitoutanja).

00

72

Re: Mybet poker - ponuda

ja se sjecam (prije god dana) kad sam igrao na ipokeru da sam igrao 16 stolova i iskakali su mi ko i na starsu. Neznam kak sam to podesio...

00

Re: Mybet poker - ponuda

ima nekih programčića, vidio sam na slovenskom siteu, ali nisam ih baš dobro uspio namjestit pa sam odusto... ak neko ima volje nek proba... ja sam igral 16 po 8 u 2 kolone ali sam jako brzo reagiro na svakom stolu i čim bi duže razmislio sitouto bi na večini...

00

Re: Mybet poker - ponuda

roba59 napisao:

ja se sjecam (prije god dana) kad sam igrao na ipokeru da sam igrao 16 stolova i iskakali su mi ko i na starsu. Neznam kak sam to podesio...

Samo da javim, da mi ipak radi normalno.
Znaci, mogu se nastackat jedan na drugi i picit kao na Starsu.
Ne znam zasto me zajebavalo prvi put. Moguce da sam previse cackao po skypu i drugim stvarima, pa mi nije bio aktivan klijent non-stop...

00

75

Re: Mybet poker - ponuda

jel se jos nekom desava da je na nekim stolovima hud ok rasporeden, a na nekim krivo?

edit: nema veze, uspio sam nastimat sve

Zadnji popravljao milac (26-05-2010 21:14:32)

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00