Tema: Mybet poker - ponuda

http://www.pokerpro.si/uploads/images/mybet_logo.png

Zbog ukinuća VIP bonusa na Noble Pokeru smo za vas pronašli još bolju ponudu s privlačnijim promocijama - Mybet Poker.

S registracijom ćete dobiti $600 Signup bonusa.
Ali to nije sve. Pošto pravila iPoker mreže zabranjuju javno promoviranje ekskluzivnih ponuda na Mybet Pokeru, sve zainteresirane molimo da pošalju mail na support@pokerpro.com.hr ili kontaktiraju mene da bi dobili više informacija. Vjerujte, neće vam biti žao, jer je trenutno Mybet Poker najbolja ponuda na iPoker mreži.



DODANO:

Promjena Mybet bodova je moguča za igrače koji imaju VIP level 5 ili 6.

Koliko bodova je potrebno za određeni level možete pogledati ovdje.

http://img573.imageshack.us/img573/5684/mybetpartnercode.png

00

2

Re: Mybet poker - ponuda

registriram se na mybet, želim napraviti depossit i vidim da ne mogu to napraviti na poker računu već na mybet računu pa onda novac prebaciti na poker. odem onda na taj mybet račun, napravim depozit, ali novaca nema na računu... pogledam pod povijest transakcija i tamo mi stoji status: NEW! kad će mi sjesti novac na taj račun? online support ne mogu pozvati...

Zadnji popravljao djuma (30-03-2010 15:00:41)

00

3

Re: Mybet poker - ponuda

a evo, nakon 15 min sjeo mi je novac na račun. ali sam dobio i 50eura nekog bonusa za klađenje... jel mogu taj bonus nekako otkazati jer pretpostavljam da će me zafrkavati za isplatu ako ne okrenem taj iznos x puta?!

Zadnji popravljao djuma (30-03-2010 15:15:10)

00

4

Re: Mybet poker - ponuda

ali sad ne mogu prebaciti novac na poker... ajd molim vas raspitajte se kako to sve točno funkcionira, nemam više živaca zafrkavat se s ovim glupostima... nakon više od pola sata još nisam uspio zaigrati

00

5

Re: Mybet poker - ponuda

http://i39.tinypic.com/k0kdc4.jpg

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

6

Re: Mybet poker - ponuda

ma znam to, ali neće mi prebaciti... kad pritisnem exchange piše mi da je depozit neuspješan

00

Re: Mybet poker - ponuda

Probaj bez ovih 50€ što si dobio za kladjenje.

00

8

Re: Mybet poker - ponuda

roba59 napisao:

Probaj bez ovih 50€ što si dobio za kladjenje.

nisam to ni stavljao... napravio sam depozit od 450 eura... dobio još 50... i sad kad idem prebaciti, pokušam 600$ (piše mi dolje kako je to približno 445eura) ali neće

00

Re: Mybet poker - ponuda

Isključite sports betting bonus pod "sports betting bonus".

00

10

Re: Mybet poker - ponuda

e sad je sve ok. hvala smile

00

11

Re: Mybet poker - ponuda

nisam još ništa odigrao na mybetu. jel se može koristiti hem?

00

12

Re: Mybet poker - ponuda

da.

00

13

Re: Mybet poker - ponuda

hvala.

00

14

Re: Mybet poker - ponuda

kako mogu u hem "ubaciti" i one handove koje sam odigrao na stolovima gdje su funte? na tim stolovima mi ni hud ne radi. ove s eurima imam...

00

15

Re: Mybet poker - ponuda

dali ču imati HEM bazu handova koju sam imao na Noblu i sad na mybetu, pošto su oba od ipokera??

00

16

Re: Mybet poker - ponuda

zono napisao:

dali ču imati HEM bazu handova koju sam imao na Noblu i sad na mybetu, pošto su oba od ipokera??

Da. Ali nije automatski.

u HEMu moraš napraviti jedan zajednički nick, gdje ćeš staviti oba nicka s mybeta i noble pokera.

Options/Player Aliases
Add Aliases (izmisliš neki novi nick koji će biti samo na HEMu).
Zatim ideš na Add player. U search boxu upišeš nick sa Noble pokera. Zatim još jednom na Add Player i u search box upišeš nick sa myBeta.

Moraš odigrati barem nekoliko handova na Mybetu, jer inače ti neće nači taj nick.

00

17

Re: Mybet poker - ponuda

nek ide u 3pm i mybet i ipoker... frajer me na HU na moje nutse shove-a i  kad sam htio callati izbaci me iz pokera... 60 $ manje ni kriv ni dužan... a to se već drugi put događa, samo sam se prvi put uspio na vrijeme vratiti i nadoknaditi zaostatak... na ovakav način mogu i ja nuditi rakeback u iznosu od milijardu %...

00

Re: Mybet poker - ponuda

djuma napisao:

nek ide u 3pm i mybet i ipoker... frajer me na HU na moje nutse shove-a i  kad sam htio callati izbaci me iz pokera... 60 $ manje ni kriv ni dužan... a to se već drugi put događa, samo sam se prvi put uspio na vrijeme vratiti i nadoknaditi zaostatak... na ovakav način mogu i ja nuditi rakeback u iznosu od milijardu %...

Kakve veze sad ima rakeback sa izbacivanjem softwarea? Ti zbilja krivo povezuješ stvari big_smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

19

Re: Mybet poker - ponuda

a nema nikakve... ali sam se iživcirao pa to povezao big_smile

Zadnji popravljao djuma (10-04-2010 19:34:41)

00

Re: Mybet poker - ponuda

jesu li i vama danas prozori kad ih smanjite drukciji(kad stisnete tile)
ne smanje sa kao prije na određenu veličinu, koja je kasnije konstanatna vec se smanjuju s obzirom koliko prozora igras, no i sam izgled smanjenih prozora je drugaciji, preglednost mi je smanjena
ima li način da se vrati na stari izgled prozora(smanjenih naravno)

00

21

Re: Mybet poker - ponuda

je, sve je promijenjeno... slažem se kako je malo nepregledno, ali pretpostavljam da ćemo se s vremenom naviknuti. meni je zapravo ova promjena dobro došla pošto su sada veći prozori pa mogu igrati 2 stola HU, što sam prije izbjegavao jer su mi bili premali pa me to iritiralo....

00

Re: Mybet poker - ponuda

meni je strasno usporeno, malo malo mi javalja "canot conect..", a veza je stabilna kao i uvijek
cini mi se da bi bilo dobro pauzirati koji dan na ovoj stranici dok malo stabiliziraju ovaj novi software

Zadnji popravljao ivansmit (12-04-2010 19:58:14)

00

23

Re: Mybet poker - ponuda

meni je normalno sve... a to s diskonekcijom sam neki dan imao problema... ali dobro, nisam danas puno igrao tako da ima vremena da se to dogodi i meni...

00

Re: Mybet poker - ponuda

Jel zna netko kako namjestit HUD kad se odabere prefered seat?

Sad postoji prefered seat za iPoker u HEMu ali to ništa ne pomaže koliko se meni čini.

00

25

Re: Mybet poker - ponuda

Probaj mijenjat taj prefered seat i vidi da li se mijenja pozicija.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00