Tema: Par jednostavnih pitanja...

Kako na live igri pratite velicinu pota? Zbrajate blindove, limpove, betove, callove i raiseove pa tako konstantno znate tocan iznos pota ili zbrajate zetonu u potu u datom trenutku ili od oka procjenjujete pot?

Koju igru je sigurno poceti igrati s 200€ bankrollom, ne mora biti full ziheraski, ROR moze biti nesto veci, ali ipak u nekim realnim granicama?

00

Re: Par jednostavnih pitanja...

E da, gdje igrati online? NoIQ, fulltilt, nesto trece?

00

Re: Par jednostavnih pitanja...

1. Kako kad. Kad ne pratim i zatreba mi veličina pota, otprilike pogledam pot ili pak otprilke zbrojim prijašnje betove i rejzove.

2. Ovisi što igraš. Ako igraš no limit cash game onda igraj NL5 ili NL10. Ako igraš sng-ove onda igraj sngove za 5$.

00

Re: Par jednostavnih pitanja...

BigSlick napisao:

E da, gdje igrati online? NoIQ, fulltilt, nesto trece?

Svakome paše drugačiji sajt. Ali najbolje ti je da si uzmeš neki sajt s rakebackom ili da čistiš bonuse.

Ovdje možeš pogledati i nešto izabrati:
http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/

00

Re: Par jednostavnih pitanja...

Hvala ti puno na odgovorima!

I jos sto se tice velicine pota, da li je uobicajeno pitati dealera da
prebroji cipove?

00

6

Re: Par jednostavnih pitanja...

to vjerojatno ovisi od casina do casina i turnira koji se igraju
u svakom hrvatskom casinu u kojem sam bio bi dealeri bez problema izbrojali pot kad god bi netko pitao, ali jednom prilikom sam igrao NLHE turnir u londonskom casinu (obican regular turnir srijedom, nista posebno) i igrac je na riveru od dealera zahtijevao da izbroji koliko je chipova u potu i ovaj je odbio uz obrazlozenje da to ne rade u no limit gejmovima vec samo kad se igra pot limit

al mislim da ti dealer kad god ga zatrazis mora izbrojati koliki je protivnikov stack

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Par jednostavnih pitanja...

Khm, dakle ovako...
Počeo sam igrati online, sve super sve 5, na 0,01/0,02 i 0,02/0,04 stakeovima mi ide super, ali imam jedan problem koji nije vezan uz moju igru (tj. je ali ne baš direktno), ali nakon debilnih bad beatova se tolko stiltam da popizdim do iznemoglosti big_smile lol
I to mi se dogodilo i jučer i danas... Nakon 5-6 sati igre nedajbože da me pogodi koji bad beat a i jako mi padne koncentracija...

Mozda ipak nismo svi za poker neutral

Kako ste se vi nosili (kako se nosite) s ovakvim stvarima (ako vam se događaju)? Jednostavno se bojih da zbog tih svojih gluposti ne napravim s*anje...

00

Re: Par jednostavnih pitanja...

Kroz neko vrijeme ćeš smaljiti tiltanje. Samo se moraš truditi poraditi na tome.

Ili gasi stolove kad ti se desi bad beat.

00

Re: Par jednostavnih pitanja...

Evo, upravo sam izdonirao...

Niš, sad moram stisnut pauzu par dana da se malo smirim... Jednostavno previše za jedan dan neutral

00

Re: Par jednostavnih pitanja...

Evo, danas sam igrao dosta (FullTilt)

Probao sam microstakeove od 0.01 di 0.1, definitivno najvećih riba ima na najmanjim stakeovima. Uglavnom, završio sam u malom minusu, ali sam bez obzira na to zadovoljan svojom igrom (osim par toliko debilnih grešaka koje sam "skupo" platio i zbog njih sam u malom minusu, ali nista strasno)

00