Tema: Dvojba

Nakon mjesec dana pauze zbog privatnih razloga sutra (1.4.) namjeravam opet kreniti u nove pobjede!
Početni bankroll iznosio bi 750$, ali tu sad dolazi dvojba...
Dvoumim se između 2 poker sitea, točnije Power Pokera i MyBeta.
S jedne strane vidim da se priprema ovo racerake natjecanje na Poweru gdje mislim da imam šanse biti u top15 i osvojiti neku znatnu svotu za moj bankroll tj. dobro bi se boostao bankroll, a opet s druge strane na MyBetu su svaki drugi mjesec bonusi za čistiti (do 600$) što isto zvuči primamljivo. Eh sada, namjeravam igrati Cash Game 6max. pa ako imate kakav prijedlog (namjeravam početi na nl25).
Na Poweru je rakeback 33% dok je na MyBetu oko *cenzurirano*, ali dobro je što na Poweru nema HEMa i ostalih statistika kako sam čuo, a to je samim time dobro za mene pošto se ja time ne koristim.
Tu bih molio igrače bilo kojeg od ova 2 sajta (Power Poker & MyBet) da mi daju svoje savjete zašto igrati/ne igrati na nekom sajtu, prednosti i nedostatke itd. itd. jer bi vam bio stvarno jako zahvalan  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Dvojba

Mislim da na ipokeru ima više regulara nego na poweru...

00

Re: Dvojba

a multitableing? koliko se stolova moze na jednom a koliko na drugom softwareu? Inace igram oko 6 stolova, ali prije sam znao 24 na starsu  cool

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

4

Re: Dvojba

na ipokeru 16

00