Tema: HELP FAST!

Evo sad sam se rano probudio (iako su praznici) da se odma logiram i registriram na powerpoker. Kod registracije sam upisao PKRPROHR bonus code i registrirao se. Otisao na cashier, stisnio ''make real money account'' i tu me sad trazilo ime,prezime itd.
Najdoljnje opet taj neki activation code (optional). Ukucao sam ali neradi.. Sad jel kod registracije se misli na onu prvu registraciju ili baš kod registracije real money accounta. Ovako to izgleda:
http://i43.tinypic.com/nwhpj5.jpg
Molim vas da mi brzo pomognete da mogu sto prije pocet igrat jer ga nisam mjesec i neš sitno uopće upalio, hvala  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: HELP FAST!

Ne, tu ostavi prazno, to nije ista stvar. Ako si kod registracije upisa taj kod, sve je u redu, tu ne upisuj ništa.
Ja sam tako neki dan i sve je prošlo u redu!

00

Re: HELP FAST!

Bonus kod moras upisat kod registracije, ovdje nije potrebno.

00

Re: HELP FAST!

hvala ljudi, ako budem imao još nekih problema danas, postat ću ovdje. Hvala obojici  wink   :card_heart

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: HELP FAST!

kad depositam, tamo isto ima neki code, da upisem nesto? naravno htio bi dobivat rakeback i  sve pa da se nesjebem sad odma ocu sve sigurno odigrat  big_smile  joj kako sam uvijek nervozan kad se regam i dajem podatke :S

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: HELP FAST!

Ne trebas ni tamo nista upisivat, vrijedi ti first deposit bonus i RB.

00

Re: HELP FAST!

evo. I sad sam na pokerpro upisao pod treći step svoj login name, pokerpro name i email. Idem sad odma se borit za racerake.. depositao sam 750$ + 600$ bonusa ako ocistim do kraja mjeseca + da ugrabim nesto od racerakea (neki top15 - top10) i jos nekih 300-tinjak dolara... Bio bi to dobar bankroll boost  tongue

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: HELP FAST!

roba ili netko ako može provjerit jesam li u utrci za racerake bio bih zahvalan...  Brb ovi FFP se skupljaju jako sporo, sat vremena igre i skupio 2 FPP,a za bonus od 10$ treba 133 :S
Btw FPP = 1 dolar rake?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: HELP FAST!

Rexonja napisao:

roba ili netko ako može provjerit jesam li u utrci za racerake bio bih zahvalan...

Automatski si u utrci ako si regan preko pokerpro-a...

00