Tema: Rexonja @ comeback

evo jedan topic da vam se izjadam... U ovaj četvrtak (prije 2 dana) sam depositao 750$ na powerpoker. U proteklih mjesec dana sam se toliko nageekao i gledao handove na 2+2 forumu, komentirao ih i uvidio kako ih najbolje odigrati uz pogledanih par videa. Sa 750$ je bankroll za nl20, ali pošto sam ja mislio da sam sveznal, ja se prebacih odma na nl50. Kao što ste vidjeli u prošlom postu s kakvim me handovima callaju (J8o do rivera da pogodi 8 za flush, a ja imao 73 u boji) pa sve do AK vs AQ na AQx flopu itd.
Nekažem da su me nadkupili, nego jednostavno ja sa 2 para spusim protiv flush drawa ili flopam boju, on 2 asa, jednog u boji i turn boja i on ima jači flush.. Znam da je to sve variance i shvatio sam da je bankroll majka božja. Još jučer sam imao 840$ da se danas probudim i ugledam 215$ u cashieru. Rekao sam si dosta je bilo, ili cu quitat zauvijek ili cu igrati po pravilima, naravno quitat nebi mogao jer me poker vuče i onda bi postao ribetina kad bi svaku svoju mjesečnu plaću ubuduće stavljao na poker. Pa evo sa 215$ sam krenio po bankrollu, nadam se do kraja praznika vratiti na početnih 750$, sretno mi... I naravno ovo je samo da vam se izjadam jer nemogu to držati u sebi. Ovdje ću raditi updateove do kraja praznika i postat pokoji hand.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Rexonja @ comeback

odigraj jedan turnir sad  za 200$ pa ak budes u fondu da bar onda imas par tisuca cool

00

Re: Rexonja @ comeback

iamlegend napisao:

odigraj jedan turnir sad  za 200$ pa ak budes u fondu da bar onda imas par tisuca cool

Ajd ne trljaj sol u ranu smile

Sretno ti bilo kolega. Mislim da jako malo igrača nije iskusilo kako to izgleda kad igraš preko banke, no prema tvojim dosadašnjim postovima i pričama na ovom forumu prilično sam siguran da si iznadprosječan igrač, barem za te limite, stoga SRETNO!  wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (03-04-2010 13:38:22)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Rexonja @ comeback

pazi da ne tiltaš više.... drži se bankrolla i bit če sve dobro... ajd samo polako i sretno ti bilo  smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Rexonja @ comeback

Samo polako i strpljivo.
Isplatit ce se...

00