Tema: Par pitanja...

Uglavnom, veže se na PowerPoker.
1. Koji ''Hand Replayer'' podržava PowerPoker? Inače nepodržava ni pokerhand ni pokerhandreplayer.
2. Nakon kolko se reflesha ljestvica za racerake?
3. Rakerace nudi bogate nagrade, za sad sam 3. (950$), ali to je bilo igrom uglavnom na nl50. Bankroll mi je pao na 215$, ali sam se sada digao na 350$. Pitanje tj. vaše mišljenje: Dali igrati na nl20 i riskirati za top5 nagradu ili po bankrollu igrati na nl10 i vjerovatno zaostati u rakeu za drugima?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Par pitanja...

1. Ni jedan
2. Evo ti link, refresha se svakodnevni ili približno svakodnevno --> http://www.powerpoker.com/tournaments/siapril10/
3. Pritisak zbog racea + pritisak zbog malog BR-a--> nije dobro

00

3

Re: Par pitanja...

1. www.weaktight.com

00

Re: Par pitanja...

3. Uvijek igraj po bankrollu. Race nije tu da budeš prvi, nego da ti da extra $$ na početku svakog mjeseca. Ako budeš igrao izvan bankrolla da budeš prvi. Velika je šansa da ga izgubiš za tjedan dana i onda ti to prvo mjesto ništa ne znači jer će te ostali prestiči.

00

Re: Par pitanja...

A na ljetvici piše da sam skupio 448 bodova. Jel se to misli na FPP? I koliko rakea treba da se skupi 1 FPP?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Par pitanja...

To ti je rake koji si napravio...

00

Re: Par pitanja...

448$ rakea? nene, nemoguće.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Par pitanja...

Rexonja napisao:

448$ rakea? nene, nemoguće.

Rake se račun dealt metodom. Pogledaj si pod account pa VIP gore, tamo ti piše kolko si rejka napravio i koliko ćeš dobit RB.

00

Re: Par pitanja...

Jel zna netko jel postoji hand history player za powerpoker? I ako može dati link, bio bih veoma zahvalan...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00