Tema: multitabling 51

jel moze vase racunalo to izdrzat!

00

2

Re: multitabling 51

ja sam 30 komada bez problema. vise nisam pokusavo jer bi se gubio.

Sa "svjezim" OS-om bi mislim bez problema mogo toliko igrati (u software-skom smislu)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: multitabling 51

maximalno 56

00

Re: multitabling 51

Svaka čast ko može da igra ovako,koncentracija mora da bude na visokom nivou.

00

Re: multitabling 51

Big_Gambler napisao:

Svaka čast ko može da igra ovako,koncentracija mora da bude na visokom nivou.

i ja kažem

pogotovo ako su još ti stolovi 6max i speed big_smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: multitabling 51

to je glupo i robotski. Puno se veći profit moze napraviti igranjem manjih broja stolova (ja iskljucivo 6) od igranja recimo 24 stola. Meni takav igrač nije uzeo ni lipe jer znam igrati protiv takvih (ako 3betaju, uzak range, ako samo callaju flop i igraju samo monster handove, tu povećavam svoj range sve do recimo 67s jer ako me pogodi flop..)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: multitabling 51

jel mi moze neko rec di da si namjestim da mi stolovi ne iskacu prije nek zavrsim sa onim na kojem igram ?! hvala
jer mi se zna desiti da mi promjeni stol u trenutku kad ocu  foldat il slicno!

00

8

Re: multitabling 51

emab_rp napisao:

jel mi moze neko rec di da si namjestim da mi stolovi ne iskacu prije nek zavrsim sa onim na kojem igram ?! hvala
jer mi se zna desiti da mi promjeni stol u trenutku kad ocu  foldat il slicno!


gdje igraš

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

9

Re: multitabling 51

nicpa napisao:

jel moze vase racunalo to izdrzat!

ako moze 18 ongame stolova onda moze i ovo bez problema  roll

00

Re: multitabling 51

Vuco napisao:
emab_rp napisao:

jel mi moze neko rec di da si namjestim da mi stolovi ne iskacu prije nek zavrsim sa onim na kojem igram ?! hvala
jer mi se zna desiti da mi promjeni stol u trenutku kad ocu  foldat il slicno!


gdje igraš

na starsima

00

11

Re: multitabling 51

nekima je i 51 malo!

Zadnji popravljao nicpa (13-04-2010 11:14:32)

00

Re: multitabling 51

zivotinja...

00

13

Re: multitabling 51

emab_rp napisao:

jel mi moze neko rec di da si namjestim da mi stolovi ne iskacu prije nek zavrsim sa onim na kojem igram ?! hvala
jer mi se zna desiti da mi promjeni stol u trenutku kad ocu  foldat il slicno!

na starsima

odeš u Options, Advanced Multi-Table Options i tamo uncheckiraš "Popup table whenever user action is required"

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: multitabling 51

Jel kad on igra toliko stolova, mora biti barem 1$ u plusu da se rekord uvaži? Jer kako sam shvatio, on je zaradio 20-30$. Za SnG je vjerovatno super igrati 24 stola ili tako nešto, ali u cashgame to je sasvim druga priča. Inače nepreporučam za cashgame više od 9 stolova jer treba pratiti i uočiti fisha za stolom.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: multitabling 51

Rexonja napisao:

Jel kad on igra toliko stolova, mora biti barem 1$ u plusu da se rekord uvaži? Jer kako sam shvatio, on je zaradio 20-30$. Za SnG je vjerovatno super igrati 24 stola ili tako nešto, ali u cashgame to je sasvim druga priča. Inače nepreporučam za cashgame više od 9 stolova jer treba pratiti i uočiti fisha za stolom.

I nije to bas tako.
Ako nisu veliki limiti u pitanju, bolje je multitejblat puno stolova.
Bolje ti je na 24 stola imati winrate 1-1.5bb/100 nego na 6 stolova imat 4-5bb/100 (vise bodova, vise rakebacka)

00

Re: multitabling 51

Svizac napisao:
emab_rp napisao:

jel mi moze neko rec di da si namjestim da mi stolovi ne iskacu prije nek zavrsim sa onim na kojem igram ?! hvala
jer mi se zna desiti da mi promjeni stol u trenutku kad ocu  foldat il slicno!

na starsima

odeš u Options, Advanced Multi-Table Options i tamo uncheckiraš "Popup table whenever user action is required"

hvala svizac! big_smile

00

Re: multitabling 51

rounder1984 napisao:
Rexonja napisao:

Jel kad on igra toliko stolova, mora biti barem 1$ u plusu da se rekord uvaži? Jer kako sam shvatio, on je zaradio 20-30$. Za SnG je vjerovatno super igrati 24 stola ili tako nešto, ali u cashgame to je sasvim druga priča. Inače nepreporučam za cashgame više od 9 stolova jer treba pratiti i uočiti fisha za stolom.

I nije to bas tako.
Ako nisu veliki limiti u pitanju, bolje je multitejblat puno stolova.
Bolje ti je na 24 stola imati winrate 1-1.5bb/100 nego na 6 stolova imat 4-5bb/100 (vise bodova, vise rakebacka)

Jel se u mircrolimite ubraja i nl50? Btw na powerpokeru nemogu multitableat ni jedva 9 stolova (sve iskače), jedino ako stavim cascade, a to mi je sranje...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: multitabling 51

Rexonja napisao:

Jel se u mircrolimite ubraja i nl50? Btw na powerpokeru nemogu multitableat ni jedva 9 stolova (sve iskače), jedino ako stavim cascade, a to mi je sranje...

Na FTP-u se već NL25 računa kao low limit wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: multitabling 51

Mikro je sve gdje ti rake pojede cijelu zaradu!   

http://i172.photobucket.com/albums/w12/Gbdragon08/evilbaby.jpg?t=1192566936

00

Re: multitabling 51

Do NL100 je sigurno isplativije multitejblat, za jace ne znam.
Ne znam kako je na Power Pokeru, al na starsu s table ninjom nije problem.
Ja picim na 16 bez sitouta, a na 20+ znam sitoutat povremeno, tako da to jos necu igrati dok se ne uhodam bolje.

@rexonja:
ne znam jesi li probao stolove nastackat jedan na drugi, al meni je tako najlakse.
Lakse mi je 16-20 nastackanih nego 8, 4 ispod 4...

00

21

Re: multitabling 51

Kao sto znate ja picim SNG i MTT
Stack od 15-25 stolova + table ninja sa (po meni dosta dobrom) konfiguracijom. (kad mi je neki turnir u kasnoj fazi u drugom stacku je tako da znam koliko sirok range mogu pushat)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00