Tema: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

http://www.pokerpro.si/uploads/krneki/banner_pokerpro_vs_pokerica.png

Predstavljamo vam prvu poker borbu foruma - PokerPro vs. Pokerica. Borba u kojoj ćete se natjecati protiv igrača sa Pokerice, počinje u nedjelju, 18.04. na Unibet Pokeru. Sastavljena je od serije 12. turnira, na kojim ćete skupljati bodove za svoj omiljeni forum. Pobjednik je onaj forum koji sakupit najviše bodova. Pobjeda stoga ovisi o vama i zato sudjelujte u turnirima i pokažite svima da i PokerPro igrači znaju igrati.

Raspored turnira i lozinke...

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

LJepo je da se nesto organiziralo samo me zanima pošto jako puno ljudi skace sa foruma na forum za koji če odabrat da igraju?  big_smile
Ja normalno cu braniti boje pokerpro a i buy inovi su stvarno ok.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

kak su odabrali unibet.. steta  da  je  tamo

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

puki86 napisao:

kak su odabrali unibet.. steta  da  je  tamo

To je unibetova promocija.

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

puki86 napisao:

kak su odabrali unibet.. steta  da  je  tamo

A čuj i mislim da i nije šteta jer se unibet stvarno brine za hrvatske igrače i prije 2 godine su konstantno imali odlične promocije za igrače iz hr. Ja sam tamo i krenuo sa poker igrom pa mi je unibet nekako drag jer imam samo dobra sječanja. BIlo je tu raznih liga i nagradni fondovi su bili cak i manji nego ovi al je bilo super. NEk nas se skupi oko 20 na svakom turniru i bude super.
Jedino mi nije jasno što se tiče 500 eura dobiva pobjednički forum , kak se to podjeli ? 
Moj prjedlog neka se tih 500 eura u slučaju da pobjedimo podjeli među prvih 3 igrača koji su skupili najviše bodova za ppoker pro.
Samo mora nas se skupiti dosta jer na pokerici se vec polako pribiraju  big_smile
Borba nece biti bas postena ako bude njihovih 15 a nas 5.

I od mene preporuka za unibet slobodno napravite deposit preko poker proa jer stvarno isplate su im brze i korisnička služba (na hrvatskom) je odlična...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

perozelina napisao:

Moj prjedlog neka se tih 500 eura u slučaju da pobjedimo podjeli među prvih 3 igrača koji su skupili najviše bodova za ppoker pro.

ili da se kupe alkoholna pića u toj vrijednosti i napravimo party u jebenoj Zelini?

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

party u varaždinu....!!!!!

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

niveaformen napisao:
perozelina napisao:

Moj prjedlog neka se tih 500 eura u slučaju da pobjedimo podjeli među prvih 3 igrača koji su skupili najviše bodova za ppoker pro.

ili da se kupe alkoholna pića u toj vrijednosti i napravimo party u jebenoj Zelini?

Ne, ipak sam podstanar još neko vrjeme  pa nemogu . Možda u prokletom  samoboru?  A može i varaždin al nevjerujem da ču doč pa ločite i za mene.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

koliko ljudi uopce misli igrat ovo? na drugomo forumu je poprilicno veci interes  roll

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

zamorano11 napisao:

koliko ljudi uopce misli igrat ovo? na drugomo forumu je poprilicno veci interes  roll

Pa to i gledam tam je ekipa složna ovdje pretežito alkoholičari i poneki tračak nade.  big_smile
Mislim da smo bolji od nijih samo opet vidim ti si i tamo dosta aktivan pa neznam za koji forum mislis igrat .
Stvarno bi se moglo dogoditi da borba nece biti fer.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

ma necu ni za jedan. u sukobu sam interesa big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Jel ja mogu igrat za pokerpro ako sam se registrrao prije preko drugog portala, jer nije unibet tad bio u ponudi ovdje?

00

13

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

salemetal napisao:

Jel ja mogu igrat za pokerpro ako sam se registrrao prije preko drugog portala, jer nije unibet tad bio u ponudi ovdje?

Da, samo ostavi nick ovdje...

00

14

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

kako se opredjeliš za koji si forum? gdje to treba prijeviti ili...?

00

15

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

prijaviš se u ovoj ili njihovoj temi.

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ja ako bude igro, igram za PokerPro smile

00

17

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ja ću igrat za pokerpro iako vidim da će nas zgazit jer ih ima puno više. jel trebam gdje ostavit unibet nick?

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ajmo pružit otpor!  cool

Btw ako mi može netko shipnut $$ na unibet, ja platim prvi na tekući, nek se javi na PM. Hvala!

Zadnji popravljao salemetal (15-04-2010 13:32:30)

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Jbg sale koliko ja znam na Unibetu se nemoze slat lova medju racunima.

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Angellz napisao:

Jbg sale koliko ja znam na Unibetu se nemoze slat lova medju racunima.

Wow, sranje!  big_smile

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ok je, mislm da se može direkt s vise uplatit.

Ajmo ljudi da nas igra što više!

00

22

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ako nekome treba prebacit na moneybookers, tu sam.

00

23

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

to je  negdje  sve  skupa  oko 100 eurića.. mozda  bi i mogo napravit  unibet makar  neznam od  kakve  cu pomoci bit  sa svojom turnirskom   igrom haha big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

24

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

igrat cu i ja

nickname = ch1nch

Zadnji popravljao ch1nch (15-04-2010 22:13:01)

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

perozelina napisao:
zamorano11 napisao:

koliko ljudi uopce misli igrat ovo? na drugomo forumu je poprilicno veci interes  roll

Pa to i gledam tam je ekipa složna ovdje pretežito alkoholičari i poneki tračak nade.  big_smile

Ti alkoholičari ih sami pobjede da ih je i 10k, pogledaj samo kak alkić Tilt razmišlja o quadsima, pa on ljude u dušu pročita...
Brijem da bum ja, ak ću igrat, stavit bounty jedno 1k € na sebe da bude zabavno, jer zakaj bi tamo neki bodog pro kurčio, a ja sam pokerpro ?   cool  big_smile

00