201

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

dule19 napisao:

Zvao sam frenda koji radi u unibetu i navodno je pokerica dala neku lovu da stvari idu "lakše" za njihove igrače, a činjenica da večina njihovih igrača večinom pobjeđuje kad su čak i underdog (što su najnovije informacije od naših kolega sa terena) potvrđuje ovu činjenicu i apeliram na robu i ostale članove pokerproa da izvrše pritisak na unibet i uplate veću svotu na unibetov račun od naših protivnika...

ovo je absolutna laž jer ja jedini radim za Unibet ovdje, nisam s nikim pričao o tome. i ako ne znaš već, ne mogu ja srediti stvari za pokericu na Microgamingu, niti znam tko je pokerica ili pokerpro igrač, vjeruj mi, imam bolje stvari da radim u svom životu nego da ovako namještavam lige od 50 ljudi za 500 eura....
tko god malo razmili će shvatiti da ovaj tip laže....ako želite igrajte ako mislite da im namještavam, šta vam mogu reć (pogledajte tko vodi)....

Ja mogu pod punom odgovornosti tvrdit da sam bio s niveom dok je pricao sa svojim frendom peko skypa.. Naravno da ne smijem reci tko je to, jedino mogu reci da je on na istaknutoj poziciji u unibetu. Cak nam je preko skypa posla screen shot na kojem se vidi kako je preko moneybookersa uplacena lova njemu od istaknutog clana pokerica foruma. Mi smo reagirali brzo, zajedno smo grindali nl50, skupili dosta novaca, i ukrenuli unibet na nasu stranu. Nazalost, nisam prepoznao trenutak kad mi je unibet pomagao pa sam foldao svoj straight flush.  Drugi turnir nismo htjeli ponovno namjestat nikakve quadse i slicno meni da ne bude presumnjivo, nego smo namjestili da sale dobije royal, sto je on uspjesno naplatio i shipnuo turnir. Hvala.

00

202

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

niveaformen napisao:
dule19 napisao:

imam bolje stvari da radim u svom životu nego da ovako namještavam lige od 50 ljudi za 500 eura....

ali da želiš, mogo bi namjestit?

ne on, ali zna tipa koji može big_smile

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

ne on zna tipa koji zna tipa koji zna tipa koji zna tipa koji pozna tipa od njegovog frenda jedan frend a on pozna tog tipa koji ima frenda koji moze takve stvari namjestiti. Ono sa tiltovim foldanjem 45s je bio ociti setup koji on nije iskoristio jer  bi mu taj hand osigurao pobjedu na tom turniru a i najvjerojatnije cjelo natjecanje bi bilo rjeseno tim handom.
E sad kolko je nivea uspio srediti da unibet nama ide na ruku to neznam posto me tip sjebo sa 79 vs mojih AJ nakon reisa preflop i cbeta na turnu je dosla magicna 9 . Hvala nivea.  :card_spade   
A royal od salea ne zelim niti komentirat  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

204

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

ni ja ne želim komentirati što svaki turnir ispadnem s TT protiv Ax... ako i danas ispadnem (ili kad se već igra) s TT onda znam tko je za to kriv big_smile

00

205

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

hoće nas biti danas?

00

206

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

mene danas  nema, veliki gubitak za nas  hahahahhaah  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

207

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Prva dva nisam mogo, ali danas igram, nick CW1210

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ja igram.  big_smile

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

rasturačina, trebali bi predložit da mi počnemo sa pola stacka manje da bude ravnopravnije   big_smile

jebiga, ja sam opet sjebo, al sljedeće ću igrat...

00

210

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ovaj turnir nisam stigao na početak, ali nije bilo ni potrebno...  big_smile

Čestitke sale i ostali koji su osvojili bodove za nas!

00

211

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Cestitke nasima, 8 protiv 16 i opet smo ih ugazili... Samo jedna primjedba lipom.. Ako nas je 4, i ti imas 23k cipova, a na blindovima smo sale i ja, i imamo po 8k cipova, koji kurac nas krades sa 85o i jos pokazujes hand?  mad

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

lipi nije surađivao ni malo, igrao je sam za sebe.

Malo mi je žao HU protivnika, al šta da se radi....  big_smile

mile88 napisao:

Ovaj turnir nisam stigao na početak, ali nije bilo ni potrebno...  big_smile

Čestitke sale i ostali koji su osvojili bodove za nas!

Hvala mile!


I ja čestitam svima koji su skupili bodove, ali i onima koji su se potrudili da ih skupe!  cool

Zadnji popravljao salemetal (22-04-2010 22:32:39)

00

213

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Čestitke Sale, Lipi, Tilt i Angellz

00

214

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

E super su mi ovi turniri, dugo se nisam ovako zabavljo uz poker big_smile
Cestitam svima koliko nas je bilo, a nije nas bilo puno. Cestitam sale na pobjedi. smile

00

215

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Tilt napisao:

Cestitke nasima, 8 protiv 16 i opet smo ih ugazili... Samo jedna primjedba lipom.. Ako nas je 4, i ti imas 23k cipova, a na blindovima smo sale i ja, i imamo po 8k cipova, koji kurac nas krades sa 85o i jos pokazujes hand?  mad

Nažalost je lipi mislio da igra protiv pokerice  big_smile

8 še, sam sem ostal med 7 igralci iz pokerice

Tako da izgleda da nije znao. Nemojte mu zamjeriti.  smile

00

216

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

2-1 za Bjelovar u prvim mjestima, sale idemo iduci po 3-1  big_smile

00

217

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Lol, ma mogo sam i mislit da je neki nesporazum, ja mu nezamjerim. Hvala mu sto je igro i nadam se da ce igrati i drugi puta al da ce se prije upoznati i nauciti s kim igra u ekipi.

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

mile88 napisao:

2-1 za Bjelovar u prvim mjestima, sale idemo iduci po 3-1  big_smile

Definitivno!  big_smile

00

219

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

pretpostavljam da  je  dobro proslo...  big_smile
kakav je  bio poredak, kolko je  nasih u bodovima?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

220

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

1. Sale 20
2. josip 18
3. Lipi 14
4. Tilt89 10
5. Miro23 5


Ukupno:

Pokerpro 139
Pokerica 62

00

221

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

svaka cast decki, lijepo to ide

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

222

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

čestitam smile

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Mr. Croatian upadam za ovaj forum. sve preostale turnire koje stignem. Nisam aktivan na forumu ali vas čitam njih ne pa ono..  big_smile
Nadam se da ću vam/nam donjet kojet bod wink

00

224

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ja se ispricavam sto sam svoj stack prosljedio josipu. Ono mi se ucinilo kao pokusaj steala jer smo obojica u blindu bili sa pokerproa i pravi spot za shoveat al je imo AK i jbg, ispadam na 9. mjestu

Cestitke onima koji su osvojili bodove. sljedeci turnir je moj smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

225

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Izvinjavam se zbog kašnjenja, bio službeno odsutan na putu, ali vidim da je ekipa ponovno pobijedila konkurenciju! Čestitke svima!

Poredak u 3. turniru je:
1. __Sale__ (pokerpro.com.hr) 20
2. Josip (pokerica.net) 18
3. Lipi (pokerpro.com.hr) 14
4. Tilt89 (pokerpro.com.hr) 10
5. miro23 (pokerica.net) 5

Ukupni poredak pokerpro.com.hr igrača nakon 3. turnira je:
38 __Sale__
20 mile88
20 Drzih
18 Angellz
14 pokerpro06
14 Lipi
10 Tilt89
  5 niveaformen

Rezultat u meču je:
pokerpro.com.hr - pokerica.net     139:62

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00