Tema: Verfikacija kartice na MB

Lijepo su mi u banci rekli da su mi s moneybookersa skinuli 1,86$ za verfikaciju, i ja lijepo to upisem, i kaze da je neispravno.. Kartica je pbz visa electron.. Jel imao netko slicnih problema?

00

2

Re: Verfikacija kartice na MB

rekli? jel nisi zatražio ispis? tamo ti piše o kojem je iznosu riječ...

00

Re: Verfikacija kartice na MB

Dali ti je ista valuta na MBu i deviznom?

00

4

Re: Verfikacija kartice na MB

Moraš pričekat 2-3 dana i onda ponovo  provjeri koliko su ti uzeli bit će ti razlika par centa .
Tako je i meni bilo prvo su mi skinuli cca. $1.73, a onda provjerim za 2-3 dana i vidim da su mi zapravo skinuli $1.69.

To je zato što se ta inozemna trasakcija tek kasnije detaljno obračuna!

00

5

Re: Verfikacija kartice na MB

dogx napisao:

Moraš pričekat 2-3 dana i onda ponovo  provjeri koliko su ti uzeli bit će ti razlika par centa .
Tako je i meni bilo prvo su mi skinuli cca. $1.73, a onda provjerim za 2-3 dana i vidim da su mi zapravo skinuli $1.69.

To je zato što se ta inozemna trasakcija tek kasnije detaljno obračuna!

Hvala..

Da ista mi je valuta i na mb i na deviznom.. I nisam uzimo ispis, samo sam pitao koliko su skinuli, i teta u banci je rekla 1,68$...

00

Re: Verfikacija kartice na MB

Tilt napisao:

Lijepo su mi u banci rekli da su mi s moneybookersa skinuli 1,86$ za verfikaciju, i ja lijepo to upisem, i kaze da je neispravno.. Kartica je pbz visa electron.. Jel imao netko slicnih problema?

Tilt napisao:

Da ista mi je valuta i na mb i na deviznom.. I nisam uzimo ispis, samo sam pitao koliko su skinuli, i teta u banci je rekla 1,68$...

To ti možda i je problem.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

7

Re: Verfikacija kartice na MB

lol krivo sam napisao... big_smile

00

Re: Verfikacija kartice na MB

Pa probaj napisat 1.85,1.84,1.83 ili 1.87,1.88 npr...

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Verfikacija kartice na MB

ako imas int. bankarstvo tamo ce t i pisat tocan iznos. ali tek nakon dan-dva, ali radna dana!

ako nemas int. bankarstvo - napravi, tribat ce ti smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Verfikacija kartice na MB

zamorano11 napisao:

ako imas int. bankarstvo tamo ce t i pisat tocan iznos. ali tek nakon dan-dva, ali radna dana!

ako nemas int. bankarstvo - napravi, tribat ce ti smile

Za što? ja sam u sličnom procesu pa me zanima.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Verfikacija kartice na MB

Tilt napisao:

Lijepo su mi u banci rekli da su mi s moneybookersa skinuli 1,86$ za verfikaciju, i ja lijepo to upisem, i kaze da je neispravno.. Kartica je pbz visa electron.. Jel imao netko slicnih problema?

sve identicno ko tebi, pa mi se vise nije dalo peglat i odusta sam big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Verfikacija kartice na MB

Rear_Admiral napisao:
zamorano11 napisao:

ako imas int. bankarstvo tamo ce t i pisat tocan iznos. ali tek nakon dan-dva, ali radna dana!

ako nemas int. bankarstvo - napravi, tribat ce ti smile

Za što? ja sam u sličnom procesu pa me zanima.

Imaš uvid u stanje računa ,možeš slat lovu ljudima na račune, možeš plaćat račune, kupovat bonove, ulagat u fondove itd...

00

13

Re: Verfikacija kartice na MB

Ista stvar mi se dogodila prošli tjedan...

Stara kartica istekla, dobio novu i išao verificirati, vidim da su mi skinuli 1,47€ i ja lijepo upišem, kad ono krivo... wtf!?   sad pričekao onda dva dana kad ono pokazuje da su skinuli 1,46€, to upišem i sve ok... smile

Znači treba zatražit verifikaciju i pričekat bar dva dana sa upisivanjem točnog iznosa dok valjda banke to proknjiže pa dođe to točnog isnosa...

cool

00

14

Re: Verfikacija kartice na MB

Malo ću hijackat temu:
Pri registraciji kartice, mogu odabrati:

I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes [?] 
I will use the money deposited with this credit/debit card for GAMING purposes [?] 

Jel mogu slobodno odabrati ovu "gaming purposes", tj. neće ništa banka srat oko toga? Ak odaberem "non gaming purposes", jel uopće mogu radit deposite/withdrawale na poker sajtove?

00

15

Re: Verfikacija kartice na MB

dabac napisao:

Malo ću hijackat temu:
Pri registraciji kartice, mogu odabrati:

I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes [?] 
I will use the money deposited with this credit/debit card for GAMING purposes [?] 

Jel mogu slobodno odabrati ovu "gaming purposes", tj. neće ništa banka srat oko toga? Ak odaberem "non gaming purposes", jel uopće mogu radit deposite/withdrawale na poker sajtove?

Moraš odabrat GAMING purposes, inače ne možeš uplaćivat na poker sajtove.

00

16

Re: Verfikacija kartice na MB

od opcija za povećanje limita na mb-u ostala mi još ona opcija slanja nekog iznosa iz banke sa svog računa na svoj račun na mb... danas odem u banku to napraviti i oni mi kažu kako prema nekom zakonu ne smiju napraviti takve transakcije, znači ne smiju uplatiti s mog računa u banci na moj račun na mb-u. jel zna netko nešto o tome?

kako ja sad još mogu povećati limite na mb-u?

Zadnji popravljao djuma (18-05-2010 14:37:43)

00

17

Re: Verfikacija kartice na MB

Mislim da možeš preko internet bankarstva.

00

18

Re: Verfikacija kartice na MB

nemam internet bankarstvo... a i ova što je radila na šalteru zvala erste banku i kažu joj kako oni više nemaju taj račun za mb...

00

19

Re: Verfikacija kartice na MB

bok, isti problem sam ja imao jer nisam čekao 2-3 dana, prvotni iznos je malo drugačiji tek nakon tog vremena dobiju se točne decimale, ja sam ovo napravio pod 1) i prihvatili su.
Opcja 1
1. skenirao sam odobnu  zamračio sve osim imena,prezimna i adrese i datuma izdavanja i do kad vrijedi, znači broj osobne, onaj veliki broj s slovima na dnu te sam samračio oči na svojoj slici
2. skenirao sam deviznu s obe strane i zamračio cvv broj, te jedan dio broja računa čini mi se srednjih 5 znamenaka.
3. skenirao s internet bankarstva dokuent di se vidi broj računa i ime vlasnika, a ti pošto nemaš otiđi u banku i traži izvod transakcija za mjesec u kojem si radio depozit (obvezni su ti to dati)

Opcija 2
Neznam dal ti je ostao još koji pokušaj za upisivanje iznosa koji su uzeli, ali ako je onda upiši iznos iz izvoda,  pisat če ti moneybookers ltd ili nešto slično i iznos depozita ( i ne treba ti nikakav račun več izvod transakcija)

Ako ova druga opcija, nebude šljakala onda odi na prvu, podatke nemoraš zamrčivat ali ja jesam, ako budeš, u mailu im napiši nešto tipa: ako podatci koji se vide nisu dovoljni da češ ponovit postupak, nek kažu što se treba vidjeti, i nadodaj da im šalješ kopije jer nisi uspio pribavit točan iznos koji su uzeli jer ti u banci nisu dovoljno stručni ili susetljivi... kužiš,

vjeruj mi oni su upoznati s tim i nema zime, ja sam to napravio i sve je odmah prešlo, mislim da ako ti i prođe ovo pod 2 da ipak pošalješ skanove jer ti verificiraju karticu i imaš odmah veče limite transakcija, ako budeš imao pitanja li ti nešto nije jasno pitaj

00

20

Re: Verfikacija kartice na MB

e da čak mislim ako skeniraš karticu i osobnu da izvod nije potrban, možeš probat prvo bez, suport im je brz pa lako ponoviš postupak a i oni če ti dati preciznije upute, naravno šalješ samo peko njihovog suporta kad se ulogiraš, vajda znaš di

00

21

Re: Verfikacija kartice na MB

cgreen napisao:

e da čak mislim ako skeniraš karticu i osobnu da izvod nije potrban, možeš probat prvo bez, suport im je brz pa lako ponoviš postupak a i oni če ti dati preciznije upute, naravno šalješ samo peko njihovog suporta kad se ulogiraš, vajda znaš di

znači, prvo da im probam poslati skeniranu karticu i osobnu?

Zadnji popravljao djuma (19-05-2010 13:09:25)

00

22

Re: Verfikacija kartice na MB

ma da, čisto da neideš bezveze do banke. Ovak, odeš na "My account",  "email support", Tab "Account/security" i dole odabereš "you have requested inf./documents from me".  E sad vidje češ prozor za ticket ID, nemogu se sjetiti dal sam im ja poslao upit pa su oni meni ticket (lako moguče) al nema veze ti uplodaj svoje dokumente i napiši u prozor "NOTE" na engleskom jednostavno i razumljivo ono da nisi mogao pribavit točan iznos bla bla..., pa šalješ dokumene za koje misliš da bi trebali biti dovoljni za verifikaciju, napomeni ako nije dovoljno da ti kažu što treba još. Kad dobiješ odgovor ako prihvate super, ako ne naprvi što ti kažu ili iskopiraj odgovor tu u temu pa da vidimo.

00

23

Re: Verfikacija kartice na MB

inače dobro su te tu svijetovali da uzmeš internet bankarstvo, mislim da za jednog pokeraša, kladioničara i sl. to neizbježno.

mene je npr. običan izod iz banke (dok sam bio u raifaisenu) došao cca 9 kn, a sad me u pbz-u tekuči kunski, tekuči devizni, internet bankarstvo sa svim svojim povlasticama (kupovanje/prodaja deviza po pristupačnijim tečajevima, kupovanje mob. bonova, plačanje računa, instant izvod transakcija te opčenito sav promet po računima) dođe 12 kn. Dobro čuo sam da je u zabi 25, ali trebo bi se raspitati u erste, da ti sve objasne-super stvar.

00

24

Re: Verfikacija kartice na MB

Tilt napisao:

Lijepo su mi u banci rekli da su mi s moneybookersa skinuli 1,86$ za verfikaciju, i ja lijepo to upisem, i kaze da je neispravno.. Kartica je pbz visa electron.. Jel imao netko slicnih problema?

danas probao verificirat, isti problem... @tilt: je li ti upalilo nakon nekoliko dana? mislim je si dobio neki drugi iznos od banke koij se pokazo točnim

btw odnos prema korisnicima im je nevjerojatno maćehinski

00

25

Re: Verfikacija kartice na MB

Jel ide uplata preko internet bankarstva? Nisam nikada probao?
Jedino sam plaćao u unutrašnjem prometu ( računi i sl.).

Inače za internet je do sada najbolje bilo otvoriti devizni u, recimo, pbz i uplaćuješ/isplaćuješ kako te volja.

00