Tema: pozdrav

ja sam ivan. imam 19 g. poceo sam igrati s 50$ od pokerstrategya cash na partypokeru.
sad imam 300 koje cu izvadit da si kupim hem i prebacim negdje di cu imat rakeback.
imam par pitanja:
1. na vasoj ponudi hem-a pise da je orginalna cijena 80$ snizena na 70, a na njihovoj
stranici pise da kosta 90. jel jos vrijedi vasa ponuda od 70?
2. koju bi mi sobu preporucili? zelim da podrzava hem, ima dobar rakeback za pocetnike,
moze se igrat bar na 9 stolova istovremeno i po mogucnosti da su igraci nesto losiji od
prosjeka. nisu mi vazni raceovi jer zasad ne igram bas puno

00

Re: pozdrav

dobrodosa diko.

Ne bacaj pare na hem tongue   sve je crackano ovih dana

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

3

Re: pozdrav

Kad smo kod crackanja daj dobacite koji download link na pm big_smile

00

4

Re: pozdrav

noflush imas pm

00

Re: pozdrav

Da, kod PokerPro.com.hr je još uvijek 70 dolara - bar je bilo nedavno kad sam ja kupio wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

6

Re: pozdrav

noflush napisao:

bok ivane,imam ti ja hem i pokertracker3 crackirani su i posaljem ti besplatno ako zelis,(sve normalno radi,isto ko original,samo sto nema valjda nekih sitnih detalja koje nitko i ne koristi)..ja sam dobio isto starting capital od pstrategy-a i stavio sam novac na fulltilt i automatski od njih dobivam rakeback 27% svaki petak..ali moras slijedit upute na pstrategyu da pravilno aktiviras rakeback..

mislim da rakeback za partypoker ne mogu dobit. daj mi molim te posalji link u pm za hem

00

Re: pozdrav

Ma ostavi se HEMa i pizdarija (oprostite na izrazu). Dođi na PowerPoker preko pokerpro-a od 1.5. i bit češ u racerake listi (ja ću sa rakeom na kraju mjeseca bit u plusu $300-njak). Software je pun k**** bonusa, natjecanja, weekly, monthly i sa 300$ bankom uz dobar BRM vjerujem da možeš lagano biti u top5 na racerake listi što je veoma velik BRM boost s obzirom na veličinu nagrade.
Ostavi se statistika i gluposti, igraj 6 stolova, bilježi notove i nečeš se više ni sjećati onih brojki ispod imena svakog od igrača  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00