Tema: Prop bet

Zanima me jel bi bio netko zainteresiran za prop bet, mislim da bih se kladio da mogu odigrati 60k handova na nl50 bez ikakve pauze i  na kraju moram biti u +? Samo me zanima tko bi se kladio, koliko, i po kojim oddovima.

00

Re: Prop bet

' bote  Ivey  lol  lol

00

3

Re: Prop bet

Ivey?

00

Re: Prop bet

Salim se...Znam da se on kladi na svakakve stvari...Ali zanimljiv predlog..Isvaka cast sto si siguran da bi izdrzao  wink

00

5

Re: Prop bet

Nisam siguran da bi izdrzo, za to bi mi trebalo oko 55-60 sati na rushu, bez prekida. Pogotovo nisam siguran da mogu bit u plusu u ovakvom sessionu, a nadam se da ce ovi sto vide da sam u krvavim minusima na full tiltu iskoristit priliku i uzet mi novac  big_smile  Dosadno mi je igrat u zadnje vrijeme, i ovako nest bi probo da se natjeram da odigram 50-60 sati ko covjek big_smile big_smile

00

Re: Prop bet

o kojim iznosima pricamo? big_smile

I can't win if I fold?
00

7

Re: Prop bet

Nek bude zasad 1k $ s moje strane... Manje necu sigurno, a za vise cemo vidit..

00

Re: Prop bet

me nes uspit tongue ako i uspijes ono kolko ces izgubit od umora neces nadoknadit ni sa dobivenom okladom ako uspijes tongue 
  Necu se kladit, u svakom slucaju sretno, to je dobar nacin za dobit motivacije za odigrat nakon sta igra postane dosadna wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Prop bet

Kako misliš bez prekida? Da se ne mičeš od kompa i pišaš u bocu?

00

Re: Prop bet

koje oddse nudis?

I can't win if I fold?
00

Re: Prop bet

noflush napisao:

kao prvo ovo sta ti pricas je totalna nebuloza,u nekim trenucima se moras maknut od kompa(jest,pisat,srat,jeb,itd,itd) i ko ce tebe pratit jesi ti cijelo vrijeme za kmp..
kao drugo rush poker se nigdje ne trackira i ja ti u hemu ili pt3 napravim kakav god oces graf, mogu napravit graf da sam u jednom danu odigrao 100 k hendova i da sam u plusu 1000 dolara..
kao trece zakljucak ovoga je da prestanes bacat neke americke fore i nabavis sebi zivot ako si stvarno u stanju sjedit 2 dana za kmp i igrat pkr..normalnom covjeku pkr nije sve u zivotu

Evo ga, partybrejker.  tongue

00

12

Re: Prop bet

1) HEM biljezi rush poker
2) Tko se bude kladio ce dobit moj skype, i u svakom trenutku me moze nazvat, ja cu ukljucit kameru, i mogu shareat screen na minutu tako da vidite da ja igram.
3) ako ti mozes napravit takav graf ja ne mogu...
4) Oddsi su 3-1 u moju korist

00

Re: Prop bet

Ma LIVE STREAM na forum stavi pa da svi ispratimo  cool

00

14

Re: Prop bet

To bi i bilo najbolje al problem je sto imam wireless net koji je dosta spor, tako da mi steka ako igram i namjestim live streaming.. Drugi problem je sto nije flat, nego imam ogranicen promet..

00

Re: Prop bet

T-com za sponzora  big_smile

00

Re: Prop bet

nek Tilt malo precizira pravila (br tabli, sve ostalo) i otvori službenu temu sa svime, vjerujem da će bit zainteresiranih...

a ti @noflush kaj si došo tu glumit majmuna? igraš jebeni nl10, a pametuješ ko da si wsop osvojio...
dečko mora živjet od nečeg, nisu svi tatini sinovi koji sam čekaju da euri dođu na račun i da ga boli k za sve...

00

17

Re: Prop bet

noflush mos lagano odjebat s konstantim bahacenjem i pricanjem gluposti

00

18

Re: Prop bet

kakve nebuloze? covjek je ponudio najobicniji bet. ak te ne zanima, fof od teme.

00

Re: Prop bet

Brky napisao:

kakve nebuloze? covjek je ponudio najobicniji bet. ak te ne zanima, fof od teme.

+1

Specificiraj malo detalje.
Ja sam zainteresiran...(vjerojatno nebi okladu uzeo osam nego s nekim popola il tako nest)

00

20

Re: Prop bet

Smijem igrat rush, ne smijem nikad igrat vise od 4 stola. Moram igrat full ring stolove. Nakon 60k odigranih handova moram biti 1$ u plusu kako bi dobio okladu. Bonusi i rakeback se ne racunaju. Kao sto sam vec napisao, svi koji budu uzimali akciju, ce dobit moj skype, i imat ce me pravo nazvat nekoliko puta i trazit da upalim kameru i sheram screen kako bi bili sigurni da ja igram. Nakon oklade, svi koji su se kladili ce odigrat 60k handova bez vremenskog dobit hand history koji cu zatrazit od full tilta.Postoje 2 opcije,
1. je da si zadam recimo za 50-55 sati da cu odigrat 60k handova, i za to vrijeme smijem napravit pauza koliko god hocu, ako nakon isteka tog vremena ne budem odigrao 60k handova, gubim okladu. Ako ne budem bar 1$ u plusu nakon 60 000. handa gubim okladu.
2. opcija je da cu ogranicenja, ali da imam nekoliko pauza od 5-10min najvise za jelo i wc. Tko god bude uzimao akciju nek napise koja mu opcija vise odgovara, meni je potpuno svejedno. Napravit cu thread sa svim pravilima tocno definiranim ako bude interesa. Ako jos nesta nekog zanima nek pita. Oddovi 3:1 su mislim ok, jer stvarno ne znam hocu moci ovo napravit, i mislim da za manje oddove ne bih ni pokusavao.

Zadnji popravljao Tilt (27-04-2010 00:02:30)

00

Re: Prop bet

pazi, čovjek ima glupe fore... LOL

pročitaj post prije neg ga objaviš i pronađi smisao u onom kaj si htio reć...

još bum skomentiral tvoj 1. post u ovoj temi a onda više ne bum trošil vrijeme na ...

1. sigurno neće igrat 50-60h u komadu već će imat stanke, to će se dogovorit u pravilima prije početka beta i tema nije otvorena zato da on vidi hoće li imat 2 ili 3 stanke za jest već da vidi hoće imat akcije
2. rush poker se ne trackira???
3. večina pokerproova dnevno provodi 4-6h igrajući poker, mjesečno to jednostavnom računicom ispadne 5-6 dana, a on sigurno poslije ovog beta neće nekoliko dana igrat (možda i cijeli mjesec) , pogotovo ako osvoji bet...
a da si imalo informiran, znao bi da su ovakvi betovi normalni u poker svijetu i neki puno poznatiji igrači od Tilta su radili ovakve slične betove, a i sam Phil Ivey je izjavio da je 2 godine igro live poker po 16h dnevno (sigurno i on za tebe nije normalan)...

00

22

Re: Prop bet

tilt, koliko je najmanje što se može "uplatiti"?  nisam kockar pa iz toga razloga ne bih htio puno novaca stavljati... i jel to planiraš igrati na NL50? da li novac šaljemo nekome na čuvanje?

00

23

Re: Prop bet

Mislim da ce najmanje biti 150$ za uplatit, ali jos cu vidit kakav bude interes pa mogu smanjiti. Da, smijem igrati samo NL50 full ring, rush ili obocni. Novac ce se stavit na cuvanje kod nekog, o detaljima ce svi bit obavjesteni. Ovaj thread sam otvorio cisto da vidim jel ima interesa

00

24

Re: Prop bet

na kojim limitima sad igraš?

00

25

Re: Prop bet

NL50

00