26

Re: 4-way all in na flopu..

Tilt napisao:

Za sb sam znao da ima AA, nado sam se da utg ima set ili draw... Ovog morona iza sebe nisam ni ocekivo  big_smile  big_smile

hmm...
dobro bi se zamislio u ovoj situaciji, al bas zbog ovog sto si i sam rekao mislim da ipak callao

00

27

Re: 4-way all in na flopu..

@ karik: jedino kad sam pogrijesio preflop je kad sam callao utg rejzera sa MP.. Ali mislim da to nije velika greska, u 6max ne volim to radit jer cesto netko squizza iza mene, al u FR rushu se bas ne squizza, pogotovo UTG rejzera, tako da ce cesce bit multiway pot, nego sto ce netko 3betat light.. Nakon sto fish radi jako mali 3bet, ne mogu vise baciti, jer imam predobre oddove za call..  A i implied oddsi su super, jer je ovdje svima jasno da on ima AA KK, i da samo treba pogodit lfop za stackat ga..

da.nešto tako sam i mislio. jer ubacivati se u ruku sa tim kartama relativno rano možda nije školski. kasnije su ulaganjima nabili odse. kužim i ja nekog vraga,neka sam početnik big_smile
samo bez ljutnje. lako je komentirati nakon svega. tko zna kako bi se odigralo vruće glave.

00