Tema: Predstavljamo Virtue Poker

http://www.pokerpro.si/uploads/images/virtuepoker/virtue_poker_logo.png

U našu ponudu smo dodali Virtue Poker, koji je dio Everleaf Gaming mreže. Ova poker soba je relativno mala,  ali zbog odlične ponude promet raste iz dana u dan.

Virtue Poker je poznat po vrlo loose igri na Texas Holdem stolovima i s tim vam nudi odličnu priliku za vrlo profitabilnu i zabavnu igru. S registracijom preko naše stranice, dobivate 40% rakebacka i do $500 sign-up bonusa. Pred toga vam Virtue Poker nudi promociju Grab-A-Grand, gdje možete za samo 55 centi osvojiti $1000.

VIRTUE POKER OPIS I REGISTRACIJA

00

Re: Predstavljamo Virtue Poker

Jel podrzava HEM i HUD?

00

Re: Predstavljamo Virtue Poker

Nažalost ne.

00

Re: Predstavljamo Virtue Poker

Dobrodošao VirtuePokerGuy na PokerPro.com.hr. On će biti predstavnik za Virtue Poker i ako imate bilo kakvih pitanja ili problema, on je čovjek kojem se možete obratiti.

Dobrodošao VirtuePokerGuy smile

00

Re: Predstavljamo Virtue Poker

Pozdrav svima, moje ime je Ivica i ja sam VirtuePokerGuy koji ce vam pomoci sa svim pitanjima, nedoumicama i problemima vezanima za Virtue Poker.

Čast je postati članom popularnog Pokerpro community-a a moja zadaća je dokazati da Virtuepoker pripada ovdje.

www.virtuepoker.com - join us for 40% Rakeback and 100% up to 500$ bonus!

Re: Predstavljamo Virtue Poker

rounder1984 napisao:

Jel podrzava HEM i HUD?

roba59 napisao:

Nažalost ne.

Od 21.04 HEM podrzava Virtuepoker i to je vidljivo iz njihovog update-a ovdje: http://forums.holdemmanager.com/release … post142686

Ili ukratko:

Updates:
* Added support for Everleaf cash games

Na žalost, HUD još ne radi i taj problem je prijavljen HEM-ovoj ekipi koja aktivno radi na rjesenju. Do tada - Data mining!  lol

www.virtuepoker.com - join us for 40% Rakeback and 100% up to 500$ bonus!

Re: Predstavljamo Virtue Poker

VirtuePokerGuy napisao:

Pozdrav svima, moje ime je Ivica i ja sam VirtuePokerGuy koji ce vam pomoci sa svim pitanjima, nedoumicama i problemima vezanima za Virtue Poker.

Jel se rakeback dobija uz bonus ili se odbija?
Dali je moguc cashout ako bonus nije ociscen i nije proslo jos onih 45 dana za ciscenje bonusa (zanima me jer ako mi se ne bude svidio softwer i broj igraca da mogu odma cashoutat)?

00

Re: Predstavljamo Virtue Poker

Rakeback se dobije od Gross rake-a sto znaci da se bonus ne odbija!

Cashout je moguć bez obzira na stanje bonusa i nije ogranicen vremenom nakon depozita. Također, ne postoji limit bodova potreban za sakupljanje da se ostvari uvjet isplate.

Nadam se da ovo pomaže.

www.virtuepoker.com - join us for 40% Rakeback and 100% up to 500$ bonus!

Re: Predstavljamo Virtue Poker

Pomaze.
Hvala puno.

00

Re: Predstavljamo Virtue Poker

100% bonus do 500$

Napomena: Bonus se cisti 60 bodova po 1$ u 10 komada. Sto znaci da za bonus od 100$ trebate sakupiti 6000 bodova a svakih 600 bodova dobijete 10$ na svoj racun.

Rakeback:

Rakeback (dobijete 40% odmah nakon depozita) se isplacuje ponedjeljkom u popodnevnim satima - sto znaci - svaki tjedan. Bonusi se NE odbijaju od rakeback-a.

www.virtuepoker.com - join us for 40% Rakeback and 100% up to 500$ bonus!