Tema: Promjene bonusa na Bwinu

Evo napokon su promijenili način bodovanja na bwinu.

Za 200 000 bodova se može kupiti 500$ bonus, ako si yellow status, što je dobro. Samo je problem što možeš max 500$ bonusa kupiti na mjesec, opet ako si yellow. I dobija se 300 bodova za 1$ rakea za yellow status dok se za ostale dobija 100.

Tako da sam izračunao ugrubo da bi za 3000$ (900 000 bodova) rakea mogao dobiti 500$ (za 200 000 bodova) i kupiti još 370$ čiste love (za cca 700 000) što je rakeback od 29% što nije opće loše. Do sad je rakeback bio oko 13-ak %.

A opet mogu potrošiti bodove za neke turnire a tamo ću dobiti puno bolji odnos uloženih bodova i vrijednosti ticketa za turnir.

Još da bi povećali max bonus koji se za svaki mjesec može kupiti, bilo bi odlično.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

2

Re: Promjene bonusa na Bwinu

Kakav je tamo promet na nl50 i nl100?

00

Re: Promjene bonusa na Bwinu

Odličan na NL50, trebao bi biti i na NL100, ali tamo ne igram pa ne znam 100%

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Promjene bonusa na Bwinu

Odu opet bodovi na staro za yellow status, opet 100 bodova za 1$ rakea, i 300$ manje po prijašnjoj računici. I sad mi pada raceback na 19%, koje su to budale, cijelo vrijeme mijenjaju, i obično na gore.  mad

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Promjene bonusa na Bwinu

Rear_Admiral napisao:

Odu opet bodovi na staro za yellow status, opet 100 bodova za 1$ rakea, i 300$ manje po prijašnjoj računici. I sad mi pada raceback na 19%, koje su to budale, cijelo vrijeme mijenjaju, i obično na gore.  mad

Lol. Zašto ne promjeniš sajt?

00

Re: Promjene bonusa na Bwinu

da, to ni meni nije jasno...imaš onaj goal win koji daje 40% (nisam probao)
ali ista mreža,isti igrači...

assumption is the mother of all f ups

00

7

Re: Promjene bonusa na Bwinu

Rear_Admiral napisao:

Odu opet bodovi na staro za yellow status, opet 100 bodova za 1$ rakea, i 300$ manje po prijašnjoj računici. I sad mi pada raceback na 19%, koje su to budale, cijelo vrijeme mijenjaju, i obično na gore.  mad

bwin nikada nije bio poštena kuća. To je općepoznato još od klađenja. Pravo je čudo kako ljudi još rade.

00

Re: Promjene bonusa na Bwinu

wildgh napisao:

da, to ni meni nije jasno...imaš onaj goal win koji daje 40% (nisam probao)
ali ista mreža,isti igrači...

nisu isti igraci, bwin ima odvojene stolove na ongame mrezi ( oni je posjeduju ).
ali slazem se, ima puno boljih ponuda

00

Re: Promjene bonusa na Bwinu

Sad prije ovoga je bilo dobro, sad više ne tolko, glavna stvar je što mjenjaju bez najave neke stvari, nikad ne znaš kaj će promijeniti na gore.
E, a ostajem još jer su uber noobovi na bwinu tongue a i tek si radim bazu za skidanje para s bwina (devizni i to). A uostalom ni ne znam kamo da idem  neutral

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

10

Re: Promjene bonusa na Bwinu

na bilo koji drugi ongame skin, a vecina daje preko 50%+ cb/rb/loy whatever...

00

Re: Promjene bonusa na Bwinu

hrvoje veli da nisu isti igrači. Tak da trebam uzeti to u obzir. Promijenim site, promjeni se struktura igrača.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

12

Re: Promjene bonusa na Bwinu

eurobet, bwin, hollywood, tower i heypoker imaju istu bazu igraca. za ostale ne znam...

00

Re: Promjene bonusa na Bwinu

thnx. Imaš koju za preporučit od tih?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00