Tema: Prava istina

http://www.zutaloptica.com/

00

2

Re: Prava istina

da su ih barem jos vise premlatili sljedeci put ne bi niti jednu baklju zapalili!

00

3

Re: Prava istina

GmC napisao:

da su ih barem jos vise premlatili sljedeci put ne bi niti jednu baklju zapalili!

Žao mi je čovjeka koji je stradao ali pravog krivca za sve ovo nažalost trebaju tražiti na drugim adresama.

Čovjek je nažalost izgubio oko.Izbivenih bubrega i polomljenih slezena od policijskih palica i to uglavnom prema ljudima koji se neznaju tući i braniti,nezna se broja.

00

4

Re: Prava istina

pa koga je to briga
jesu li sami zapalili baklje...jesu
onda trebaju i snositi posljedice

00

5

Re: Prava istina

GmC napisao:

pa koga je to briga
jesu li sami zapalili baklje...jesu
onda trebaju i snositi posljedice

znači radi jedne baklje treba slati policiju na gomilu navijača?

Ja bi šefa policije doživotno suspentirao, a građane i navijače usmjerio prema starom gradu...

Zadnji popravljao karik (03-05-2010 11:27:37)

00

6

Re: Prava istina

hahaha...
kada su redari dosli zbog te jedne baklje navijaci su napali redare i onda je tek dosla murija.
a ovoga koji je zapalio baklju ja bi premlatio pa bi se sljedeci put znao ponasati na stadionu

00

7

Re: Prava istina

GmC napisao:

hahaha...
kada su redari dosli zbog te jedne baklje navijaci su napali redare i onda je tek dosla murija.
a ovoga koji je zapalio baklju ja bi premlatio pa bi se sljedeci put znao ponasati na stadionu

Pa šta ima policija dolaziti na tribine. Samo majmun šalje policiju na nabrijane navijače zbog jedne baklje.

Kao zakon... ma nabijem ja ovu državu i zakone

00

Re: Prava istina

informiraj se..decka koji je zapalio baklju su ispod istocne tribine maznuli glavom  zid i onda ga posteno iscipelarili i ispendrecili..otkad se to radi?onda su ostali LJUDI s istocne tribine htjeli pomoci da decka ne ubiju..to je samo pocetak..nakon toga su otisli na sjever i poceli tuci ljude bez veze..na sto su BBB-i uzvratili bacanjem stolica i baklji a plavci to bacali natrag..ima dosta slika..tip na sjeveru sjedi,10 metara oko njega nema nkoga,vidis u slideshowu,trci murjak do njega i krene ga udarati..zasto su isli na sjever tuci ljude?a sto se kasnije dogadali bolje da neznas jer nebi vjerovao..djeca,starci i slucajni prolaznici..svi su dobili batine..ima tu jos dosta toga za eci..a sve zbog brutalnog premlacivanja decka zbog 1 baklje?
ovo je bila demonstracija narodu da ne biraju sredstva i cilje,udaraju svime i svakoga..nemojte nam slucajno raditi prosvjede i slicno..budite nezadovoljni,pognite glave,sutite i cekajte..sramota

00

9

Re: Prava istina

uvijek ista sranja da policijao lomi kostti bezveze... policija je bila krivi  svaki put kad su te budale razbjale i tukle okolo.
i kakvi mrtvi prosvjedi pa nije ti ovo vrijeme pavelica ili tita.
informirao sam se dovoljno da znam da im svima treba zabraniti ulaz na utakmice do  kraja zivota i naplatit kazne
da daju onom policajcu koji je izgubio oko

dobor si rekao ...zasto su slali policiju na nabrijane navijace...
sve je to bilo planski kao jedna mala bakljica pa ce oni ispasti krivi
joj sad bi ravno u policiju otiso da mogu tuc takve.

00

10

Re: Prava istina

Da se razumjemo,nisam ja za huligane i likove koji traže dalmatince 2 dana  prije utakmice po zg. Ali isto tako znam šta je policija i isto tako znam da je policija u službi naroda kao što sam ja u službi kraljevske garde britanske kraljice.

A kad čujem likove koji se pale na riječi Kosoruše i ostalih političkih smradova onda tek vidim da bi najbolje bilo emigrirati.

00

Re: Prava istina

Umjesto da se zahvali navijacima sto su ucinili derbi zanimljivim i vrijednim za gledanje oni ih idu tuci.
A ti GmC ne pricaj gluposti,po tvojoj spiki se vidi da te cijelo selo tuce,ti bi isao tuci nekog.Bi isao s pendrekom i pistoljem.

00

Re: Prava istina

a da je tvoja sestra/mama/djed dobio po tamburi na istoku ili sjeveru?ili oni prolaznici koju su isli maksimirskom ili cekali tramvaj?sta da je tvoj djed s tvojom kcerkom ili sestrom cekao tramvaj i dobio po tamburi?naravno,bili bi krivi huligani a ne neskolovano gov*no koje je zamahnulo pendrekom i zamahnulo nogom..otvori oci..
prosvjede spominjem  zbog grcke,BiH itd. ovo su nasi demonstrirali da ne biraju sredstva i da ce istuci svakoga pa da nem slucajno nebi palo napamet..

00

13

Re: Prava istina

ako mislis da sam ja jedan od tih likova koji se pale na kosoricu nisam...
mislim da je cijela vlast glupa   isto koliko i oporba te da su totalno nesposobi izvuci nas iz ove krize
ali sam siguran da ova tucnjava nije bila rezirana sa strane vlade i da se s njom  nije htjelo napravit ovo sto antoniob kaze.
Ja mislim da su to gluposti i da su za sve iskljucio krvi navijaci.

00

14

Re: Prava istina

GmC napisao:

ako mislis da sam ja jedan od tih likova koji se pale na kosoricu nisam...
mislim da je cijela vlast glupa   isto koliko i oporba te da su totalno nesposobi izvuci nas iz ove krize
ali sam siguran da ova tucnjava nije bila rezirana sa strane vlade i da se s njom  nije htjelo napravit ovo sto antoniob kaze.
Ja mislim da su to gluposti i da su za sve iskljucio krvi navijaci.

ma pazi da je 19 stoljeće ekipa koja je vladala i vlada zadnjih 15-20 godina bi bila po vješalima ili lomačama diljem  "lijepe naše"

Oni su izravan krivac za ovo na stadionima. Upravo oni. I kad ovaj plitki narod to shvati možda se pokrene na bolje.

00

15

Re: Prava istina

Kao prvo, antonioB nabijem te na falus.
ZLA POLICIJA JE TUKLA navijače koji su bacali na njih cvijeće i pjevali himne ljubavi.

Koji KURAC je RADILA BAKLJA na stadionu? ako je to zabranjeno, jelda?

Znam jako puno ekipe sa stadiona, a dio samnom odlazi na Medveščak, zašto tamo nikad nema sranja? zašto se tamo nitko ne tuče? a siguran sam da ima Boysa i ostalih naviijačkih skupina. Zašto?

Zašto hrpa debila na sjeveru redovito radi sranja, pa neka ih policija tuče, polomio bi im sva rebra, neka ode radit, a tekmu ako hoće gledat, nek gleda mirno i navija za svoj klub, a ne da SVOM KLUBU, na stadionu svih LJUDI HRVATSKE on trga STOLICE, pali jebeni STADION, demolira jebene TRAMVAJE i pali automobile.

Još da mu ja platim porez pa da ima novi stadion i može na novom stadionu trgat stolice. Ma nabijem vas

00

Re: Prava istina

nema potrebe za nabijanjem na karu,imaj u vidu da cemo se mozda upoznati pa ce ti biti neugodno,i ja pogledam medvescak a mozda bude i koji pokerpro miting..ne branim bacanje stolica i baklji,ali pogledaj sto se desilo a ne napamet zakljucivat..
1. policija i redari su ti koji moraju sprijeciti unos baklji,ja se ne sjecam kad sam zadnji put bio na tekmi(hodam na istok) a da nisam izuvao patike..
kad netko baci baklju njega se snimi kamerom i pri izlasku se odvede u pritvor..ili se pojedinac ozdvoji odmah i odvede(sto nije bas sretno rjesenje) a ne da se lik jos na stadionu lupi glavom o zid i tuce ko vreca..naravno da ce rulja s istoka(ne BB,ne "huligani") reci dati nije u redu..a onda dei-peri po svima(ponavljam,djeca,zene,stariji,mladi,svi)..i onda se ide na sjever tuci ljude..zasto?
2.a sto se dogadalo na izlazu sa stadiona i na ulici nedaj boze da se ponovi..

00

Re: Prava istina

antoniob napisao:

prosvjede spominjem  zbog grcke,BiH itd. ovo su nasi demonstrirali da ne biraju sredstva i da ce istuci svakoga pa da nem slucajno nebi palo napamet..

ovo je jasno kao dan. i to je istina

GmC napisao:

Ja mislim da su to gluposti i da su za sve iskljucio krvi navijaci.

ti tribas sa mojin didon na pivu otic, dobro bi se vi slagali,  on bi lipo svima ovima sta odu na stadion (nebitno rade sranja ili ne) tetovira na čelo "da se vidi ko je i šta je" ; a mislin da je i tvoje razmisljanje takvo

bishie napisao:

Kao prvo, antonioB nabijem te na falus.
ZLA POLICIJA JE TUKLA navijače koji su bacali na njih cvijeće i pjevali himne ljubavi.
Koji KURAC je RADILA BAKLJA na stadionu? ako je to zabranjeno, jelda?

neznam znas li, al postoje kamere i ostala sranja, sve se vidi ko je zapalio baklju, i nakon utakmice redari na izlazu (policija) tog navijaca odvede sa sebom u stanicu (tako je barem po zakonu) -  i onda mu tamo "objasne" da nesmije palit baklje, i daju mu kaznu mislim da je 5k kuna.

Al po tvojim rjecima, kad se baklja upali treba odmah upast interventa i ispribijat dicu od 14-16 godina ko mačke   ....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

18

Re: Prava istina

bishie napisao:

Kao prvo, antonioB nabijem te na falus.
ZLA POLICIJA JE TUKLA navijače koji su bacali na njih cvijeće i pjevali himne ljubavi.

Koji KURAC je RADILA BAKLJA na stadionu? ako je to zabranjeno, jelda?

Znam jako puno ekipe sa stadiona, a dio samnom odlazi na Medveščak, zašto tamo nikad nema sranja? zašto se tamo nitko ne tuče? a siguran sam da ima Boysa i ostalih naviijačkih skupina. Zašto?

Zašto hrpa debila na sjeveru redovito radi sranja, pa neka ih policija tuče, polomio bi im sva rebra, neka ode radit, a tekmu ako hoće gledat, nek gleda mirno i navija za svoj klub, a ne da SVOM KLUBU, na stadionu svih LJUDI HRVATSKE on trga STOLICE, pali jebeni STADION, demolira jebene TRAMVAJE i pali automobile.

Još da mu ja platim porez pa da ima novi stadion i može na novom stadionu trgat stolice. Ma nabijem vas

Ovo što ti pričaš bi potpisao samo da smo normalna država u normalnim okolnostima. Ovako ovo nema nikakvog smisla.

Nogomet je uvijek bio i ostao sport broj 1. Hokeje i te trenutni djireve  zaboravi...

Huligane ne opravadavam, ali kad čitam izjave političara i policije dođe mi da se ubijem.

00

Re: Prava istina

činjenica je da uvijek postoje dvije strane medalje....huligane pod hitno treba maknuti sa stadiona i ulice jer zna se dogodit da pijana bagra harači po tramvajima i maltretira ljude, te da na dan derbija razmišljaš dvaput hoćeš šetati blizu maksimira....koji su razlozi...teško je reći...ali nemože nitko reći da ti ˝navijaći˝ brane običan narod od represivne policije i korumpirane vlade...jer i ja sam isfrustiran sa situacijom u zemlji(s diplomom elektrotehnike nemogu naći posao već 4-5 mjeseci ) ali ne idem pijan radit nerede več smišljam načina kako djelovat za bolje sutra...

druga strana te priče je da među murijom ima najmanje jednakih, ako ne i  gorih, kriplova nego među huliganima... Mene recimo murija pretresa svaki put prilikom legitimacije zbog grijeha iz prošlosti...bez obzira što sam se promijenio i sredio si život ..njih to nezanima već ˝rade svoj posao˝...nemam ništa protiv...ali nekad naletim na govna isfrustirana koja me tlače po sat vremena s upadima tipa...˝nemoj srat da se u 3 ujutro vračaš od cure s kapuljačom na glavi...kolko si dugo s njom?!jel) zgodna, jel' ti nju zadovoljavaš uopće...˝ te mnoge ostale primitivne upade a pritom drži ruku na pendreku i gleda hočeš ga krivo pogledat, dakle provocira izgred....j...bi mu majku tad i sravno bi mu facu i poslao ga na Goli otok...jer su takvi likovi opasni s oružjem u rukama i nije im mjesto u policiji...ali držim se one ˝Neću se spuštat na tvoju razinu˝već ga kulturno riješim i pravim se glup, a takve to najviše boli, kad ne reagiraš...pa se čak i pomolim za njega...jer je jadan i treba mu pomoći.... wink

tako da zlih, glupih i primitivnih ima i među navijačima i među murijom, ali su u manjini, jer večina ljudi je OK...a ove treba gurnuti na marginu društva i ne davati im prostora....

00

Re: Prava istina

bishie napisao:

Kao prvo, antonioB nabijem te na falus.
ZLA POLICIJA JE TUKLA navijače koji su bacali na njih cvijeće i pjevali himne ljubavi.

Koji KURAC je RADILA BAKLJA na stadionu? ako je to zabranjeno, jelda?

Znam jako puno ekipe sa stadiona, a dio samnom odlazi na Medveščak, zašto tamo nikad nema sranja? zašto se tamo nitko ne tuče? a siguran sam da ima Boysa i ostalih naviijačkih skupina. Zašto?

Zašto hrpa debila na sjeveru redovito radi sranja, pa neka ih policija tuče, polomio bi im sva rebra, neka ode radit, a tekmu ako hoće gledat, nek gleda mirno i navija za svoj klub, a ne da SVOM KLUBU, na stadionu svih LJUDI HRVATSKE on trga STOLICE, pali jebeni STADION, demolira jebene TRAMVAJE i pali automobile.

Još da mu ja platim porez pa da ima novi stadion i može na novom stadionu trgat stolice. Ma nabijem vas

ipak sam prijavio tvoje nabijanje na spolovilo..moras nauciti stati iza svojih rijeci,a posto sam vidio tvoju sliku s medvescaka ti mene nebi mogao nabiti u nijednom smislu taman da sam pijan..tako da malo pripazi s nabijanjem..

nije lijepo od mene,ali steta sto netko od tvojih sestra/mama/deda/baka nisu cekali tramvaj i dobili po piksi..

00

21

Re: Prava istina

+1 bishie osim o nabijanja 
@croman19 mislim da smo svi vec skuzili da tebe selo tuce pa si se zato ispisao  iz skole. al nemoj dalje ovdje postat
jer to sto je tebi dosadno  nikog nije briga
@antoniob- da je meni netko kolegi izbio oko ja bih isto tukao gdje god stignem ali bitno je da su navijaci poceli sa bakljom
i nije stavr u tome da ga pricekaju pa da ga oglobe sa 5k kazne jer onda bi i ostali zapalili baklje i eto ti bakljade...a inace u
noramalnim drzavama nema bakljade na stadionu
@ karik pa nek se ubiju nakon sto cuju izjave politicara ne moraju policajcu izbit oko

00

Re: Prava istina

Brodski napisao:

činjenica je da uvijek postoje dvije strane medalje....huligane pod hitno treba maknuti sa stadiona i ulice jer zna se dogodit da pijana bagra harači po tramvajima i maltretira ljude, te da na dan derbija razmišljaš dvaput hoćeš šetati blizu maksimira....koji su razlozi...teško je reći...ali nemože nitko reći da ti ˝navijaći˝ brane običan narod od represivne policije i korumpirane vlade...jer i ja sam isfrustiran sa situacijom u zemlji(s diplomom elektrotehnike nemogu naći posao već 4-5 mjeseci ) ali ne idem pijan radit nerede več smišljam načina kako djelovat za bolje sutra...

druga strana te priče je da među murijom ima najmanje jednakih, ako ne i  gorih, kriplova nego među huliganima... Mene recimo murija pretresa svaki put prilikom legitimacije zbog grijeha iz prošlosti...bez obzira što sam se promijenio i sredio si život ..njih to nezanima već ˝rade svoj posao˝...nemam ništa protiv...ali nekad naletim na govna isfrustirana koja me tlače po sat vremena s upadima tipa...˝nemoj srat da se u 3 ujutro vračaš od cure s kapuljačom na glavi...kolko si dugo s njom?!jel) zgodna, jel' ti nju zadovoljavaš uopće...˝ te mnoge ostale primitivne upade a pritom drži ruku na pendreku i gleda hočeš ga krivo pogledat, dakle provocira izgred....j...bi mu majku tad i sravno bi mu facu i poslao ga na Goli otok...jer su takvi likovi opasni s oružjem u rukama i nije im mjesto u policiji...ali držim se one ˝Neću se spuštat na tvoju razinu˝već ga kulturno riješim i pravim se glup, a takve to najviše boli, kad ne reagiraš...pa se čak i pomolim za njega...jer je jadan i treba mu pomoći.... wink

tako da zlih, glupih i primitivnih ima i među navijačima i među murijom, ali su u manjini, jer večina ljudi je OK...a ove treba gurnuti na marginu društva i ne davati im prostora....

eto,slazem se..samo sto u subotu nije bilo pojedinaca u policiji nego su ocito dobili naredbe da tuku sve sto se krece..za pojedince se jedino moze govoriti o onome sto je njih par mlatilo lika koji je upalio baklju..

EDIT:a time je sve pocelo..

Zadnji popravljao antoniob (03-05-2010 13:43:32)

00

Re: Prava istina

Brodski napisao:

Mene recimo murija pretresa svaki put prilikom legitimacije zbog grijeha iz prošlosti...bez obzira što sam se promijenio i sredio si život ..njih to nezanima već ˝rade svoj posao˝...nemam ništa protiv...ali nekad naletim na govna isfrustirana koja me tlače po sat vremena s upadima tipa...˝nemoj srat da se u 3 ujutro vračaš od cure s kapuljačom na glavi...kolko si dugo s njom?!jel) zgodna, jel' ti nju zadovoljavaš uopće...˝ te mnoge ostale primitivne upade a pritom drži ruku na pendreku i gleda hočeš ga krivo pogledat, dakle provocira izgred...
tako da zlih, glupih i primitivnih ima i među murijom, ali su u manjini

   ja ih sve dozivljavam kao takve  roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Prava istina

pa jebem ti život zbog 1 baklje treba frajera izubijat??? pa pogledaj snimku kako ljudi trče sa sjevera a policajci sa obadvije strane lupaju ih ko da su životinje!! kaj misliš da pola istoka gleda frajera u tunelu koji kikiriki prodaje? a kaj misliš da će na tv-u pričat protiv policije??? pa sve je to izmanipulirano, kolko dugo se latinica prikazivala i makli je jer je počela po jačim igračima....
a huligana ima, ali da cijeli sjever radi sranja da ih se premlati ne znam baš (a bio sam više puta tamo), i ne sjećam se kad je zadnji put policija na istok upadala??? na svakoj utakmici dinama se upali bar 1 baklja, i sad odjednom to tolko smeta? ma daj...
kaj torcida ne radi ista sranja?

jebote, ljudi nemaju za kruh i još ih treba mlatit, pa nabijem ih na k sve...

a znaš ko su huligani? od 97 do danas, u 13 jebenih godina sjebat cijelu državu, rasprodat sve hrvatsko, zadužit se da 3 generacije neće otplatit, e to su majstore moj huligani... sumljam da bi pola nas tu igralo poker da je normalna država...

00

Re: Prava istina

GmC napisao:

+1 bishie osim o nabijanja 
@croman19 mislim da smo svi vec skuzili da tebe selo tuce pa si se zato ispisao  iz skole. al nemoj dalje ovdje postat
jer to sto je tebi dosadno  nikog nije briga
@antoniob- da je meni netko kolegi izbio oko ja bih isto tukao gdje god stignem ali bitno je da su navijaci poceli sa bakljom
i nije stavr u tome da ga pricekaju pa da ga oglobe sa 5k kazne jer onda bi i ostali zapalili baklje i eto ti bakljade...a inace u
noramalnim drzavama nema bakljade na stadionu
@ karik pa nek se ubiju nakon sto cuju izjave politicara ne moraju policajcu izbit oko

ti kuzis da su oni dosli na sjever tuci ljude bez povoda?i onda su krenule baklje i stolice..a na istoku je upaljena baklja i taj decko brutalno pretucen..

00