Tema: Isplata na Starsu dok traje bonus

Zanima me da li je moguce izvrsit isplatu na poker Starsu  ako mi sign up bonus nije jos ociscen .Da li ce to utjecat na bonus kojeg iman jos oko 350 $.
Hvala

00

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

Mislim da možeš isplatiti ali ćeš onda ostati bez bonusa.
Koliko se sjećam trebalo bi te i upozoriti na to kad pokušaš isplatu.

00

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

Onda cu morat pricekat dok se ne ocisti ,Hvala na odgovoru .

00

4

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

If you cash out any amount from your PokerStars account during the bonus period, but prior to making a qualifying deposit, you are ineligible for the deposit bonus.

Dakle, po ovome, mozes bez problema napravit isplatu

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

Adzi napisao:

If you cash out any amount from your PokerStars account during the bonus period, but prior to making a qualifying deposit, you are ineligible for the deposit bonus.

Dakle, po ovome, mozes bez problema napravit isplatu

Moguće, ja nisam nikad radio deposit na Starse a pokušao sam cashoutati neku siću pa mi je javio da će mi ako to napravim poništiti nekakav bonus.
Možda da probaš cashoutati pa vidi hoće li te upozoriti? Ili da pošalješ mail supportu?
Nije mi baš najjasnije ovo gore što je Adzi citirao, odakle ti bonus period prije nego što napraviš qualifying deposit za taj bonus? Ili se tu misli na slučaj kao što je bio moj, kad zaradiš lovu na freerollovima bez ikakvog depozita?

00

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

To mi je first deposit bonus ...

00

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

delboy napisao:

Možda da probaš cashoutati pa vidi hoće li te upozoriti? Ili da pošalješ mail supportu?

Mislim da me upozorio nakon što sam odabrao cashout metodu.
A i mail supportu ništa ne košta, osim eventualno bad beatova koji će uslijediti kad vide da hoćeš dignut pare. big_smile (joke)

00

8

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

Ja mogu potvditi da možeš bez problema napravit isplatu i
da će ti bonus ostati do onog datuma do kad ti piše da ga moraš očistiti.

Ja sam radio isplatu prije nego što sam očistio First deposit bonus prije 2 mjeseca  i
nakon što sam se vratio prije mjesec dana na starse bonus me čekao da ga počistim  smile

00

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

Evo san napravija isplatu jucer i danas mi salju mail da bi trebalo sist na racun za 3-10 radnih dana .Bonus mi je nisu spominjali tako da izgleda da je sve OK.Zahvaljujem se svima na odgovorima...

00

10

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

delboy napisao:
Adzi napisao:

If you cash out any amount from your PokerStars account during the bonus period, but prior to making a qualifying deposit, you are ineligible for the deposit bonus.

Dakle, po ovome, mozes bez problema napravit isplatu

Moguće, ja nisam nikad radio deposit na Starse a pokušao sam cashoutati neku siću pa mi je javio da će mi ako to napravim poništiti nekakav bonus.
Možda da probaš cashoutati pa vidi hoće li te upozoriti? Ili da pošalješ mail supportu?
Nije mi baš najjasnije ovo gore što je Adzi citirao, odakle ti bonus period prije nego što napraviš qualifying deposit za taj bonus? Ili se tu misli na slučaj kao što je bio moj, kad zaradiš lovu na freerollovima bez ikakvog depozita?

moj quotani dio, odnosno boldani se odnosi na ovo.

Oni ponude nekakav bonus. Ti napravis cashout sa namjerom da te novce ponovno vratis gore kako bi dopbio bonus. Bonus neces dobiti.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

Leglo na devizni ,firstdeposit bonus i dalje normalno ide,tako da je sve u redu.Hvala svima na odgovorima.

00

Re: Isplata na Starsu dok traje bonus

Ja koliko znam, to ti funkcionira ovako:
mozes isplatiti i bonus i dalje ide samo u slucaju da si ostavio na racunu onoliko koliko ti je minimum za cistiti bonus.

00