Tema: brat na nl2, molim komentar

Mlađi brat (17g), igra neko vrime na pokerstarsu. krenia je sa nekih $50 no deposit, pa malo na tilt, da bi zavrsia na starsu.

Evo stavit cu njegove grafove i statse sa nl2 pa komentirajte i savjetujte sta triba popravit

Krenia je bia i na nl5, al nije bas bilo uspjeha, pa se vratia na nl2
http://img192.imageshack.us/img192/2420/ivanstarsnl2.jpg
http://img8.imageshack.us/img8/9513/ivanstarsnl2graf.jpg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: brat na nl2, molim komentar

Buraz jači igrač neg ti big_smile

Mislim da sve oke zgleda

00

3

Re: brat na nl2, molim komentar

lijepo  cool

00

Re: brat na nl2, molim komentar

Da malo vise folda izgubljene handove na riveru W$SD% bi mu bio iznad 50% kako i treba biti, a samim time bi sacuvao par desetaka $$$$ na ovoliko handova, inace lijepo! I dobro je dok je 11BI iznad EV! Kod mene je bilo slicno pa je preslo u 45BI ispod pa ga pripremi na moguce ubojite variance!
Lijepo je vidjeti da netko tako mlad pokazuje solidne rezultate, a toliko mjesta i vremena za napredak!  smile
Samo naprijed!

00

5

Re: brat na nl2, molim komentar

Lijepo je to big_smile
Moja taktika ako se to uopce moze nazvat taktikom je kad igram nl2 upalim 20+ stolova s table ninjom i igram samo premium handove.Radim ogromne overbetove guram preflop i ugl tako mi se bazira cijela igra.Mislim da sam tako odigrao zadnjih 10ak sesna i zarada je oko +10$ po sesnu sto mi je nekad cak i bolje od nl5 big_smile Hocu rec s time sto sam manje razmisljao na tom levelu veca mi je zarada bila big_smile

00

Re: brat na nl2, molim komentar

Jako dobro, možda je malo pre loose za NL2 jer ljudi doslovno igraju svašta pa je možda bolje malo tight igrat i ne upuštat se u previse nadigravanja sa ribetinama ali ako mu ovakav stil igre paše neka nastavi. Neka sada pomalo pocne prelaziti na NL5, igraci nisu bas nesto bolji, nesto su vise tight prije flopa ali su jako pasivni post flop.

Koliko stolova igra, toplo predlazem table ninju ako igra vise od oko 6 stolova.

00

7

Re: brat na nl2, molim komentar

Andre_787 napisao:

Jako dobro, možda je malo pre loose za NL2 jer ljudi doslovno igraju svašta pa je možda bolje malo tight igrat i ne upuštat se u previse nadigravanja sa ribetinama ali ako mu ovakav stil igre paše neka nastavi. Neka sada pomalo pocne prelaziti na NL5, igraci nisu bas nesto bolji, nesto su vise tight prije flopa ali su jako pasivni post flop.

Koliko stolova igra, toplo predlazem table ninju ako igra vise od oko 6 stolova.

Ne bih se slozio da nisu bas nesto bolji.Po meni je nl2:nl5 puno vec razlika u kvaliteti od nl5:nl10.  smile

00

Re: brat na nl2, molim komentar

Andre_787 napisao:

Koliko stolova igra, toplo predlazem table ninju ako igra vise od oko 6 stolova.

koristi table ninju

igra 15+ stolova uglavnom

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

9

Re: brat na nl2, molim komentar

xViP napisao:

Po meni je nl2:nl5 puno vec razlika u kvaliteti od nl5:nl10.  smile

00

Re: brat na nl2, molim komentar

haha  pa perfekcija, nije mi samo jasna ova crvena linija, pa jel moguce da ovako ide gore ?! pa ovo je jebeni nl2 kako je moguce ?!?!?!?

moze na nl5 prec .. Ako zgubi koji buyin nema panike, big brother samo donira i eto ga.  Na nl2 nema sta vise radit nakon ovih 60k handova.

PS: holdem HU ? na nl2 ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

11

Re: brat na nl2, molim komentar

pa ne mogu vijerovati da ima tako dobru statistiku na nl2 ... mislio sam da je to nemoguce  big_smile ... a i ono lako njemu kada ima starijeg brata učitelja smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: brat na nl2, molim komentar

chillin napisao:

PS: holdem HU ? na nl2 ?

ma nije igra hu, to je hem valjda krivo nesto. igra je samo 6max. vidim da je neke i fr registrira.

ida.. crvena ide tako gore. to su uglavnom njihovi bustani FDovi ja milsin

Zadnji popravljao zamorano11 (20-05-2010 14:22:38)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

13

Re: brat na nl2, molim komentar

To je bio 6 max, ali bez 4 igrača. big_smile

00