Tema: ftp rakeback

instalirao sam ftp i prijavio se na pokerpro stranici prije cca 24h po uputama. jedino što "nisam" napravio po uputama je da upišem pokerpro kod u "bonus code", nego u "referral code" polje, nadam se da je to isto, jer mi se "bonus" polje nigdje nije pojavilo.. još nisam dobio nikakav mail???

Zadnji popravljao krang5 (20-05-2010 11:22:04)

00

Re: ftp rakeback

Sve je uredu. Mail ćeš dobiti danas. Imaš RB preko pokerpro-a.

00

Re: ftp rakeback

odlično, hvala stari  big_smile

00

4

Re: ftp rakeback

da se odma nadovezem i ne otvaram novi topic... naime, ja bi isto igrao na FTP-u ali imam problem... tamo su mi prije godinu dana zatvorili racun jer sam igrao na vise racuna... ja bi sad otvorio racun na ime prijatelja i uzeo RB preko vas... e sad, dal novac isto moram uplatit preko njegove kartice ili mogu koristit svoju jer ne bi htio da me oni nekako povežu i da mi opet zatvore racun... a bio bi mi ipak mali problem uplatit preko njegove kartice jer ga onda svaki put trebam trazit karticu kad cu vuc novce van i slicno... kakvi su vasi prijedlozi sta se toga tice? i recimo ako bi uplatio 500$ ili 600$ ne znam kolko je  da iskoristim 100% bonus, onda mi rakeback pocne sjedat tek kada ocistim to ili odmah i mogu li withdrawat novce za vrijeme trajanja bonusa i koje iznose? hvala

00

Re: ftp rakeback

Možeš iskoristit moneybookers za uplatu. Mislim da moneybookers može biti na bilo koje ime.

00

6

Re: ftp rakeback

Da nisam nikad koristio MB, ali vrlo mi je to bitno jer ne želim da mi zamrznu račun i da mi propadne bzvz ta uplata. Znači misliš da mogu otvorit MB na svoje ime i normalno uplaćivat na FTP na račun koji glasi na tuđe ime? Jel tamo u hisotryu na cashieru pise i ime i prezime vlasnika MB-a ili samo broj racuna? I kak ide s bonusima i RB-om i isplatama tijekom bonus razdoblja?

00

7

Re: ftp rakeback

Možeš slobodno koristiti svoj MB i od prijatelja FTP account. U cashieru trebaš samo napisati email moneybookersa. Znači FTP account i MB je dobro imati s istim emailom.

U history cashiera piše samo MB mail/id.

Bonus se odbija od rakea/rakebacka. Tako da za to vrijeme dobijaš manje rakebacka ali ako brojiš još bonus onda je to više nego kad dobijaš sam rakeback.

00

8

Re: ftp rakeback

Ok hvala ti na odgovoru, sredit cu onda MB sljedeći tjedan i uplatit. Još samo jedno pitanje... Da li za vrijeme trajanja ovog bonusa 100% up to 600$ mogu povlačit neograničene količine novca ili mi uvijek dok traje bonus mora ostat inicijalna uplata? Mislio sam krenut igrat 6max 10NL pošto nemam previše iskustva u online igri a u 6max pogotovo jer sve što sam igrao online prošlih godina su bili turniri. Kolko bi mi vremena otprilike trebalo tj. koliko hendova da očistim bonus od 400$ ako ću u tom razdoblju igrat 10NL 6max? Mislio sam počet igrat sredinom sljedećeg tjedna i zanima me da li je to izvedivo do sredine 7. mjeseca znaci u otprilke 45-50 dana?

00

Re: ftp rakeback

Alai napisao:

Ok hvala ti na odgovoru, sredit cu onda MB sljedeći tjedan i uplatit. Još samo jedno pitanje... Da li za vrijeme trajanja ovog bonusa 100% up to 600$ mogu povlačit neograničene količine novca ili mi uvijek dok traje bonus mora ostat inicijalna uplata? Mislio sam krenut igrat 6max 10NL pošto nemam previše iskustva u online igri a u 6max pogotovo jer sve što sam igrao online prošlih godina su bili turniri. Kolko bi mi vremena otprilike trebalo tj. koliko hendova da očistim bonus od 400$ ako ću u tom razdoblju igrat 10NL 6max? Mislio sam počet igrat sredinom sljedećeg tjedna i zanima me da li je to izvedivo do sredine 7. mjeseca znaci u otprilke 45-50 dana?

ovisi na koliko bi stolova igrao i koliko cesto (sati dnevno)

00

10

Re: ftp rakeback

Za očistiti 400$ bonusa na NL10 trebat će ti cca 80k handova, a to ti je u 50 dana prosjek 1600 handova dnevno.
Kažeš da nemaš iskustva u online igri, to znači da ćeš teško igrati više od 4 stola odjednom. Iz toga ispada da trebaš igrati dnevno 5 sati u prosjeku.

00

11

Re: ftp rakeback

Jesi ti siguran da tak malo? Mislim mogu igrat 4-6 stolova bez problema, više ne namjeravam igrat jer sam jedan od onih staromodnijih igrača... Krivo sam se izrazio pod tim nemam iskustva u online, ja igram online od party dana, ali nikad mi online nije bio prioritet, uvijek sam više vremena provodio na live igri a pristup online igri sam imao isti kao i na live, što znači 1-2 stola max bez ikakvih trekera, bonusa i rejkbeka... no eto sad to pokusavam promjenit i pocet ispocetka na NL10 jer 6max sam igrao skoro nikada, a igra na višim levelima je postala preagresivna za mene, tj jos sam prekonzervativan da bi igrao s nekim 5/10, 10/20 i sl. a da nemam nekih readova koje mogu izvuc na live igri... a i ulazim u godine kad su mi i swingovi na live 5/10 postali prerizicni, a i mjesto gdje sam prije igrao je puno klinaca koji su donjeli svoju igru sa neta, a i sad zivim u hrvatskoj opet i tu sam primoran igrat na netu...

00

12

Re: ftp rakeback

Možeš se pouzdat u moj izračun za potrebnih 1600 handova dnevno na NL10.
Koliko dugo ćeš igrati tih 1600 handova ovisi o stolovima na kojima budeš igrao. Računao sam da je za 6max 80 handova po satu, možda sam bio malo preoptimističan. Ako uzmemo 60 handova po satu onda ispada skoro 7 sati dnevno na 4 stola ili 4 ipo sata na 6 stolova.

00

13

Re: ftp rakeback

Ali isto tak ja se nadam da ću već nakon 30k hendova igrat NL25 jer ne namjeravam igrat NL10, to je samo da se uhodam, a htio sam prognoze za najpesimističnije slučajeve - a to je breakeven

00