Tema: SnG, cash game ili turniri?

Evo ja se ne mogu odlučit kaj da igram.
Uzeo sam 50$ na Partypoker od pokerpro i sad igram sve po malo.
Pošto imam početnih 25$, igram sve minimalne levele dpk ne dođem bar do 80-90 $, trenutno sam na 45$.
Bonus od 200PP nema sanse da ocistim,tek sam na 30 bodova.

Uglavnom na cash stolovima, igram ABC strategiju, i mogu reci da sam u nekom malom plusu, par $. Al bed mi je, malo je premalo akcije tu, ima i pol sata da ne odigram ni jedan hand ak me nedu karte (tight/aggresive).

SnG-ove igram one 1$ turbo, za one od 3$ nemam bankroll još. To mi je super igrat, al sam u malom minusu,opet par $. Imam osjecaj da je sreca full presudna,pošto se svakih 3min mijenja level. Tak da nista od neke tight igre.Svi samo all in na svaki malo jači hand i to je to. Kog "usere" dobije.

Najviše love dobio sam na turnirima. Kvalificirao sam se na bankroll tjedni, pa s tog na bankroll mjesečni,koji je sad u nedjelju. Plus odigrao sam još dosta onih 1k GTD 1$ buy-in. Tu sam 20$ plusa ukupno.

Trenutno max igram 2 stola odjednom, jer mi vise od toga previse. Ipak sam njubara smile...

Znam da ne valja sve to igrat,al evo neznam,htio sam sve probat da vidim kaj mi najbolje leži, i sad neznam, igram ono kaj mi se trenutno da.

Neznam ni zasto sad ovo pisem, al evo malo da podijelim svojih prvih par tjedana u pokeru tongue

00

2

Re: SnG, cash game ili turniri?

zajebavaj se jos koji tjedan sa svime pa onda igraj ono sto ti se najvise svidi (pritom ne mislim na ono di ces bit najvise u plusu nego ono gdje ces se najbolje osjecat)

kad skupis malo veci volume cash handova/sngova/mttova, puno bolje ces znat sto i kako zelis igrat
to je valjda jedina stvar di moras slijediti svoje zelje i di ti niciji savjet nece pomoc

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: SnG, cash game ili turniri?

Znat ćeš s vremenom odlučit šta ti najbolje odgovara. Probaj igrati više ono za što imaš bankroll i gdje je više skilla u pitanju i to je to smile
Sretno dalje smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00