Tema: Moneybookers isplata

Koristim Moneybookers oko godinu dana i u posljednje vrijeme kad withdraw $$$ transakcija mi traje oko 7dana , dok prije mi je uvijek stizalo unutar 2-3 radna dana. Koristim PBZ devizni u $.

Zanima me koliko vam stignu novci Moneybookers----->devizni račun ???

00

2

Re: Moneybookers isplata

oko 4-5 dana...

00

Re: Moneybookers isplata

2-3 dana...

00

Re: Moneybookers isplata

2-4 dana ovisi dal je poslano krajem ili početkom tjedna

00

5

Re: Moneybookers isplata

dogx napisao:

Koristim Moneybookers oko godinu dana i u posljednje vrijeme kad withdraw $$$ transakcija mi traje oko 7dana , dok prije mi je uvijek stizalo unutar 2-3 radna dana. Koristim PBZ devizni u $.

Zanima me koliko vam stignu novci Moneybookers----->devizni račun ???

Evo danas su mi stigli novci točno 7 dana sam čekao , tržio sam isplatu prošli četvrtak.

Ne znam zašto, ali zadnje 3-4 transakcije su mi trajale po 6-7 dana, dok prije su trajale 2-3 dana.

00

Re: Moneybookers isplata

dogx napisao:
dogx napisao:

Koristim Moneybookers oko godinu dana i u posljednje vrijeme kad withdraw $$$ transakcija mi traje oko 7dana , dok prije mi je uvijek stizalo unutar 2-3 radna dana. Koristim PBZ devizni u $.

Zanima me koliko vam stignu novci Moneybookers----->devizni račun ???

Evo danas su mi stigli novci točno 7 dana sam čekao , tržio sam isplatu prošli četvrtak.

Ne znam zašto, ali zadnje 3-4 transakcije su mi trajale po 6-7 dana, dok prije su trajale 2-3 dana.

ako ti je upao vikend onda ti to moze bit razlog. oni racunaju samo radne dane pon-pet

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

7

Re: Moneybookers isplata

Ja sam prvi put povukao pare s Moneybookersa na karticu i čekao sam 3-4 dana da mi stigne (pbz devizni).

Za tu mi transakciju na računu piše opis "Storno odobrenje-Moneybooekrs Limit" i pod isplata "-xx,xx EUR". Jel to ok? Ovo storno odobrenje mi upada u oči, šta to znači?

00

Re: Moneybookers isplata

idohu napisao:

Ja sam prvi put povukao pare s Moneybookersa na karticu i čekao sam 3-4 dana da mi stigne (pbz devizni).

Za tu mi transakciju na računu piše opis "Storno odobrenje-Moneybooekrs Limit" i pod isplata "-xx,xx EUR". Jel to ok? Ovo storno odobrenje mi upada u oči, šta to znači?

mislim da je, tak i meni piše dok šaljem na karticu a dok na banku onda ne, imaš 2 opcije dok šalješ a kaj je fora radi se o istom računu samo 2 vrste transakcija, na banku je obično brže kolko sam skužio zadnje vrijeme i nebude ti pisalo storno

00