Tema: odustajem od starsa- dajte prijedloge

nakon sto su me i 3 dan u nizu unistili sto starsi sto sam sebe ispizdio sam na starsima  selim se  negdje  drugdje.. dajte prijedloge  za cash, gdje  su losi igracii neki bonusi natjecanja  i slicno, mozda  se  vratim i na  bwin jer  mi je  tamo dobro islo..
na  starsima cu odigrat  jos  da  skupim 2000 vpp-a da  dobijem bonuse  koje  sam sad  uzeo i to je  to ..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

Ako misliš ići na ongame mrežu (bwin) najbolje da odeš na goalwin preko pokerpro-a jer ćeš imati 40% cashbacka...

Ako želiš sudjelovati u nekom race-u, onda odaberi NoiqPoker. Imaš 30% rakebacka + 2k€ rakerace.

00

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

ja igram na starsima i ftpu ostalo je sve smece. Nema igara software los nema ninje nema negdje ni trackera. A sta ne valja na starsima? Starsi su jos najbolji ako igras 1/2 i povise

00

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

Sreća mu ne valja na starsima  big_smile

00

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

STARSI
http://img135.imageshack.us/img135/6170/starsd.png   

BWIN

http://img85.imageshack.us/img85/5210/47236690.png

mozda  ovo pojasni smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

6

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

rigged

00

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

No Money on PS  Everyone's Solid.

00

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

koji limit igras?

00

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

mile88 napisao:

No Money on PS  Everyone's Solid.

je kakosi

00

10

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

na  starsu nl 50 i nadopunjavam ak mi nema  dovoljno stolova sa  nl25.. sad  cu samo nl  25 igrat  dok ne  dobijem ovaj bonus i onda  odlazim
na bwinu sam krenuo nl30  a na  kraju zavrsio sa nl 100 i povremenim izletima  na  nl200

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

11

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

Jel su to sigurno starsi da nema dovoljno Nl50  tongue

00

12

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

Bebach napisao:

Jel su to sigurno starsi da nema dovoljno Nl50  tongue

pa imam filtere  da  budu od  40-100 bb i pokazuje  samo prazne  sobe, a a neda  mi se  ulazit  u one  di nema bar  4  igraca

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

13

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

puki86 napisao:

pa imam filtere  da  budu od  40-100 bb i pokazuje  samo prazne  sobe, a a neda  mi se  ulazit  u one  di nema bar  4  igraca

To ti je velika pogreska, ne radis table selection. Namjesti da ti se vide popunjeni stolovi, poslozi ih po % flop, i klikaj na waiting liste na stolovima koji imaju najveci % gledanja flopa.

00

14

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

Tilt napisao:
puki86 napisao:

pa imam filtere  da  budu od  40-100 bb i pokazuje  samo prazne  sobe, a a neda  mi se  ulazit  u one  di nema bar  4  igraca

To ti je velika pogreska, ne radis table selection. Namjesti da ti se vide popunjeni stolovi, poslozi ih po % flop, i klikaj na waiting liste na stolovima koji imaju najveci % gledanja flopa.

istinu zbori kolega... samo kada neki stol ima recimo 50% i vise waiting lista za 6max zna biti poduza pa dok i dodjes na red izmjeni se struktura igraca pa % zna podosta pasti... ja uđem na svaki solidni stol i pogledam ako ima ribetina... ima jos kriterija ali ako sveukupno nisam zadovoljan odem i to je to...

00

15

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

Tilt napisao:
puki86 napisao:

pa imam filtere  da  budu od  40-100 bb i pokazuje  samo prazne  sobe, a a neda  mi se  ulazit  u one  di nema bar  4  igraca

To ti je velika pogreska, ne radis table selection. Namjesti da ti se vide popunjeni stolovi, poslozi ih po % flop, i klikaj na waiting liste na stolovima koji imaju najveci % gledanja flopa.

tak i tak ne ulazim na one  gdje postotak manji od 20.. zato mi i nema  dovoljno stolova smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

16

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

Bebach napisao:
Tilt napisao:
puki86 napisao:

pa imam filtere  da  budu od  40-100 bb i pokazuje  samo prazne  sobe, a a neda  mi se  ulazit  u one  di nema bar  4  igraca

To ti je velika pogreska, ne radis table selection. Namjesti da ti se vide popunjeni stolovi, poslozi ih po % flop, i klikaj na waiting liste na stolovima koji imaju najveci % gledanja flopa.

istinu zbori kolega... samo kada neki stol ima recimo 50% i vise waiting lista za 6max zna biti poduza pa dok i dodjes na red izmjeni se struktura igraca pa % zna podosta pasti... ja uđem na svaki solidni stol i pogledam ako ima ribetina... ima jos kriterija ali ako sveukupno nisam zadovoljan odem i to je to...

50 % na  starsima  nikad  nisam vidio za  razliku od  bwina  di je  normalno bilo od 25 do 45 i znalo se  nac   povremeno i vise  od 60 posto

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

17

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

evo mene  opet hehe, citao sam sad pokerpro ponude  i skuzio da  na  noiq se  moze koristit  samo holdem manager, ja  imam pokertracker pa  tak da  tamo necu sigurno,a  kakav  je  power poker ima 33% rakbacka bonus  od 600$ i ima natjecanje od 3k $, s obzirom da napravim oko 1k rake pretpostavljam da  bi s tim 3,4 u  natjecanju.. kakvi su tamo igraci na  nl 50 i dal se  moze  koristit pokertracker?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

18

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

moze i pt3 na noiq kao i na cake.

Zadnji popravljao 4ladX (30-05-2010 18:28:10)

00

19

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

Na noiqpokeru sve radi dobro (i PT# i HEM).

Na poweru radi sve, ali ne radi HUD (statsi na stolu).

00

20

Re: odustajem od starsa- dajte prijedloge

na cake PT? Ja sam tamo spizdio 50$, podjeli djacima za zvakace ejr je stranica IMO najlosija na svijetu, SNG traje godinu dana! Nema igraca... jao...

P.S. Puki, istina na BWINu ima vise riba...

00