51

Re: VAŽNO: žicaroši

Adži napisao:

fable, to je onaj koji je od mene pokuso izvuc $415.

lol   lol   lol   lol
Ovaj je nadmašio onog mog bisera koji mi je slao prntscreen maila od moneybookers-a  lol   lol   lol   lol
Stvarno ne kužim kako im se da. Šteta trošiti takav talent na takve stvari.

Edit:
netko je spominjao da bi trebalo uvesti pravilo da se ne može slati PM bez npr. 50 postova. U potpunosti se slažem sa time.

Zadnji popravljao dfable (03-11-2010 09:19:23)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

52

Re: VAŽNO: žicaroši

mark16 napisao:

Oprostite svi na smetnji,ovo je moj zadnji post vjerojatno,zelim vam svima puno srece na stolovima .Zivjeli!!!!!!!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VAŽNO: žicaroši

http://tinyurl.com/2efc28w

Zadnji popravljao zamorano11 (03-11-2010 11:21:00)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

54

Re: VAŽNO: žicaroši

Roba daj pls banaj ovog debila...

A ovo za broj postova da se moze slat PM... To je s jedne strane dobro, a s druge strane lose jer ce ekipa naspamat 50 nebuloznih postova samo da bi mogli slat PM...

00

55

Re: VAŽNO: žicaroši

mile88 napisao:

To je s jedne strane dobro, a s druge strane lose jer ce ekipa naspamat 50 nebuloznih postova samo da bi mogli slat PM...

Mislim da neče, ne vjerujem da če se ikome dati toliko tipkati. U svakom slučaju vrijedi probati, pa viditi.
Ili npr. da se onemogući slanje PM-ova određeno vrijeme nakon registracije.
A najbolje bi bilo da nigdje ne piše kada se stiče pravo za slanje PM-a (npr. roba odredi min. 50 postova i min. mjesec dana nakon registracije) jer onda ekipa neče znati šta trebaju napraviti da bi mogli slati PM-ove pa im se niti neče dati zaj.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

56

Re: VAŽNO: žicaroši

mark16 napisao:

dajte ljudi bilo tko koji dolar,bar da mogu 0,10 sng igrat,nemojte bit tako okrutni,neki od vas tisuce imaju,a ne zele pomoci
ja da imam novaca ,pa zasto ne bi pomogao nekome sa malim prilogom,stvarno vas ne razumijem
oprostite svi,ali molim vas nemojte vrijeđati,nisam ni ja nikog vrijeđao

Te novce su sami zaradili i ne vidim razloga da ih dijele okolo. A o tome da ne žele pomoći možeš više pročitati ovdje:

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=4032

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

57

Re: VAŽNO: žicaroši

Pomoči? Jesi gladan, žedan?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VAŽNO: žicaroši

zato jer ce onda svaki dan sve vise ljudi dolaziti zicati novce s tuznim pricama..imas svaki dan cro freeroll na tiltu s 200-300 ljudi,prva nagrada je 15$,ja igrao do 10 puta i dobio cca 40$..znaci da mozes i ti..

00

59

Re: VAŽNO: žicaroši

mark16 napisao:

dajte ljudi bilo tko koji dolar,bar da mogu 0,10 sng igrat,nemojte bit tako okrutni,neki od vas tisuce imaju,a ne zele pomoci
ja da imam novaca ,pa zasto ne bi pomogao nekome sa malim prilogom,stvarno vas ne razumijem
oprostite svi,ali molim vas nemojte vrijeđati,nisam ni ja nikog vrijeđao

Stvarno si naporan! Jel moras 800 postova napisat da ti netko posalje? Tko ti hoce poslat je vidio vec...
Nakon ovih tvojih postova da milijune imam nebi ti 10c poslao.

Ako hoces igrat te od 0.10$ dovoljan ti je BR od 5$, ak mjesecno ne mozes odvojit 25kn od place onda nemoj ni igrat poker.

00

60

Re: VAŽNO: žicaroši

ovako moliti 5$ je sramota... to su 2 pive koje sigurno popijes tokom tjedna ... gledaj to ovako...

"Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime."

Zadnji popravljao Bebach (03-11-2010 11:58:14)

00

61

Re: VAŽNO: žicaroši

daj banajte idiota

00

62

Re: VAŽNO: žicaroši

Kakav debil. Pa jel ti shvacas kaj ti radis? Ko da si pokusao orobit banku pa su te uhvatili a onda trazis "ma znate zao mi je jel mi mozete ipak posudit koju lipu." I jos se usudis srat da ti nitko ne zeli pomoc. Daj se sakri negdje u rupu nemoj tu vise glumit debila. Odi krast negdje drugdje

00

63

Re: VAŽNO: žicaroši

Bebach napisao:

ovako moliti 5$ je sramota... to su 2 pive koje sigurno popijes tokom tjedna ... gledaj to ovako...

"Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime."

neznam tocno cija je, ali znam da je iz CIVa smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

64

Re: VAŽNO: žicaroši

Ma to on sad odma skuplja 50 postova da kad se uvede ograničenje može nastavit slat PM

00

65

Re: VAŽNO: žicaroši

Upozorenje!

Jucer me dodao neki lik na msn (rukufuku@hotmail.com), robi mu je nick. Predstavio se kao antoniob sa foruma, trazio da mu posudim 50$ a da vraca 70$. Rekao da dfable garantira za njega. Skuzio sam odma da je muljator pa sam ga malo zajebavao. Rekao mu da posalje PM na forum, kaze ne moze poslat PM, velim mu nek posta neki post na forum, ne moze ni to, steka mu internet  big_smile
Pitam ga zasto mi je na msnu nick robi ako se zove Antonio, kaze to mu je od sestrinog muza msn.
Reko ok frende poslat cu ti, dao mi je nick sa tilta ali sam ga zaboravio :S prva dva slova mislim da su vu...
Ali skroman je ajde, pitam ga jel moze da mu dam 500$ pa vrati 700$, ali veli nema toliko...  big_smile

00

66

Re: VAŽNO: žicaroši

aj mile ne budi cicija, piše da ja garantiram  big_smile

Edit: i moj brat dfable_ također  lol

Zadnji popravljao dfable (03-11-2010 12:44:13)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VAŽNO: žicaroši

i jos k tome,vidis da meni net ne radi u isto vrijeme dok sam na MSNu big_smile

00

Re: VAŽNO: žicaroši

mark16 ja ti pošaljem burek putem pošte i unutra 50$. uživaj  wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

69

Re: VAŽNO: žicaroši

mile, pogledaj si chat history (ako ga spremas)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: VAŽNO: žicaroši

mile88 napisao:

Upozorenje!

Jucer me dodao neki lik na msn (rukufuku@hotmail.com), robi mu je nick. Predstavio se kao antoniob sa foruma, trazio da mu posudim 50$ a da vraca 70$. Rekao da dfable garantira za njega. Skuzio sam odma da je muljator pa sam ga malo zajebavao. Rekao mu da posalje PM na forum, kaze ne moze poslat PM, velim mu nek posta neki post na forum, ne moze ni to, steka mu internet  big_smile
Pitam ga zasto mi je na msnu nick robi ako se zove Antonio, kaze to mu je od sestrinog muza msn.
Reko ok frende poslat cu ti, dao mi je nick sa tilta ali sam ga zaboravio :S prva dva slova mislim da su vu...
Ali skroman je ajde, pitam ga jel moze da mu dam 500$ pa vrati 700$, ali veli nema toliko...  big_smile

eto,ja izvjestio na pokerpro.si i javilo se par ljudi prema kojima je bacena udica big_smile
drejci:Sem tomislav mitric star 22let  nick: MitricD doma iz trbovelj znaci drejci-rukufuku@hotmail.com-MitricD na starsima ime na MSNu mu je Robi a ne tomislav
mi ovdje pisemo na koje nacine smo ih skuzili a tako ce oni postajati sve bolji i bolji big_smile

00

Re: VAŽNO: žicaroši

dfable napisao:

aj mile ne budi cicija, piše da ja garantiram  big_smile

Edit: i moj brat dfable_ također  lol

hahahahahahahaah .

Ovo je inače bolesne dokle ide, do sada smo imali profesionalne pokerase, od sada profesionalne žicaroše.

a ti mark ne shvacaas da sta vise pises postove sve ce ti neko manje zelit poslat $ . 
Zgađavaš se.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

72

Re: VAŽNO: žicaroši

http://www.ringophone.com/HDanimWP/Set%20Yourself%20On%20Fire-336228.gif

00

Re: VAŽNO: žicaroši

mark16 napisao:

JA SAM GLUP,KRETEN SAM ,IDIOT SAM

+1

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

74

Re: VAŽNO: žicaroši

mark16 napisao:

Ja opet ne vjerujem da nitko ne zeli pomoci

Lijepo ti čiko zamorano rekao:
http://tinyurl.com/2efc28w

Rekao sam da ne mogu depositati nemam karticu deviznu

kako onda mislis isplatiti pare kada napravis od tih 1$ tisuče i milione .. ai mislim da si dosta velik dečko pa da možeš otiči u banku i reči teti da želiš napravtiš račun i karticu

Freeroll ne mogu igrati taj,jer radim u to vrijeme najcesce

Pa vidim samo onda samo jedan način daj otkaz da možeš igrati   ... ili ne znam nemoj kupiti pivu jedan dan i evo ti si več uštetio taj jedan dolar


Nadam se da sam ti pomogao
               - Nema na čemu

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

75

Re: VAŽNO: žicaroši

Adži napisao:
Bebach napisao:

"Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime."

neznam tocno cija je, ali znam da je iz CIVa smile

stara kineska narodna

When you got nothing, you got nothing to lose
00