126

Re: RR Poker - Ponuda

cashout ftw

00

127

Re: RR Poker - Ponuda

Ovisi, pošto su dotični likovi dečki iz zg koje većina pokraša zna, onda neki i daLje imaju Full RB tongue RR FTW

00

128

Re: RR Poker - Ponuda

jel nekom sjeo danas rb ?

00

Re: RR Poker - Ponuda

profy napisao:

jel nekom sjeo danas rb ?

Da.

00

130

Re: RR Poker - Ponuda

pa kako danas zar nije 15 trebao sjesti???!!

00

Re: RR Poker - Ponuda

Pa ne vidim neki problem.

00

Re: RR Poker - Ponuda

rb od proslog mjeseca ti sjeda 14-15, ne razumijem zasto ti to smeta

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: RR Poker - Ponuda

Jel i vi imate bug na rr-u da kad vas 3betaju ne mozete 4betat nego samo call/fold ili opcenito kad netko 3beta ne mozete 4betat...?Prije oko tjedan dana dok sam jos igrao je bilo u redu,sad se vratim i vidim ovo...

00

Re: RR Poker - Ponuda

Ako te netko 3beta, a taj 3bet je manji od dvostrukog raisa, ne možeš ga 4betati. Primjerice. Betaš 4$ na blindovima 0.5-1$ i netko te 3beta na 6 i all in je, ne možeš 4betati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

135

Re: RR Poker - Ponuda

BunGeeJump3R napisao:

Jel i vi imate bug na rr-u da kad vas 3betaju ne mozete 4betat nego samo call/fold ili opcenito kad netko 3beta ne mozete 4betat...?Prije oko tjedan dana dok sam jos igrao je bilo u redu,sad se vratim i vidim ovo...

To su uveli jer su se poceli pojavljivat novi mladi online igraci koji su uzasno aggro i samo 3betaju 4betaju 5betaju... Meni, kao i svim normalnim ljudima to opasno ide nakurac, i dobro je sto je ovaj site to prvi prepoznao i sprjecio te razbojnike.

00

Re: RR Poker - Ponuda

aha,ok

00

Re: RR Poker - Ponuda

Rear_Admiral napisao:

Ako te netko 3beta, a taj 3bet je manji od dvostrukog raisa, ne možeš ga 4betati. Primjerice. Betaš 4$ na blindovima 0.5-1$ i netko te 3beta na 6 i all in je, ne možeš 4betati.

lol,ma znam..al ne mislim na to...nego recimo igras HUsng i raisas 3x ,lik na to npr. 4x i ti ne mozes push nego samo call/fold

00

138

Re: RR Poker - Ponuda

haha lol wink

tilt te zajebava wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

139

Re: RR Poker - Ponuda

ShaneMacGowan napisao:

rb od proslog mjeseca ti sjeda 14-15, ne razumijem zasto ti to smeta

ma sjeo mi je ranije tjedan dana ,pa mi bilo cudno,ali sve ok ..roba mi je objasnio

00

140

Re: RR Poker - Ponuda

BunGeeJump3R napisao:
Rear_Admiral napisao:

Ako te netko 3beta, a taj 3bet je manji od dvostrukog raisa, ne možeš ga 4betati. Primjerice. Betaš 4$ na blindovima 0.5-1$ i netko te 3beta na 6 i all in je, ne možeš 4betati.

lol,ma znam..al ne mislim na to...nego recimo igras HUsng i raisas 3x ,lik na to npr. 4x i ti ne mozes push nego samo call/fold

igram stalno na rr-u i ovo nikad nisam dozivio  roll

00

Re: RR Poker - Ponuda

profy napisao:
BunGeeJump3R napisao:
Rear_Admiral napisao:

Ako te netko 3beta, a taj 3bet je manji od dvostrukog raisa, ne možeš ga 4betati. Primjerice. Betaš 4$ na blindovima 0.5-1$ i netko te 3beta na 6 i all in je, ne možeš 4betati.

lol,ma znam..al ne mislim na to...nego recimo igras HUsng i raisas 3x ,lik na to npr. 4x i ti ne mozes push nego samo call/fold

igram stalno na rr-u i ovo nikad nisam dozivio  roll

ne znam,kazem danas sam upalio i vidim to sranje...

00

142

Re: RR Poker - Ponuda

ma meni je najbolje kad npr  ja otvorim do 3e lik gura AI 10e  drugi ga calla i meni ostaje  opcija  AI ili call nemozes 4b 30e

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

143

Re: RR Poker - Ponuda

a kako je sad s random generatorm? kako sam čuo, nisu imali certifikata crno na bjelom? puno moji frendova je zato prestalo tamo igrati.

a možda je to bio samo izgovor smile

I am the master of my fate , I am the captain of my soul.
00

144

Re: RR Poker - Ponuda

puki86 napisao:

ma meni je najbolje kad npr  ja otvorim do 3e lik gura AI 10e  drugi ga calla i meni ostaje  opcija  AI ili call nemozes 4b 30e

da, isto se i meni događa. ako netko ima 10.50e, znam da ce bit izuzetno zanimljivo ako rejzam samo na 10e, i ako on ode all-in. lancana reakcija hehe. svi callaju, i dodje do mene koji mogu ili platit 0.50e ili shipat smile

a jel vam se događa da nemate timebank? to mi je definitivno najgori bug...

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: RR Poker - Ponuda

stu napisao:

a jel vam se događa da nemate timebank? to mi je definitivno najgori bug...

Ne da se događa nego više namam nego imam.

KAOS, ljudi, KAOS!

00

Re: RR Poker - Ponuda

Priznajem da je vrlo iritantno za igrati na tom siteu,al fishevi nadoknadjuju sve

Zadnji popravljao rounder1984 (12-02-2011 22:41:07)

00

147

Re: RR Poker - Ponuda

salemetal napisao:
stu napisao:

a jel vam se događa da nemate timebank? to mi je definitivno najgori bug...

Ne da se događa nego više namam nego imam.

KAOS, ljudi, KAOS!

yup, i ja tako.. al eto slažem se s rounderom, ribe nadoknađuju sve.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

148

Re: RR Poker - Ponuda

jel može tko ući i igrati normalno?
meni vcrs sve stalo i zamrznulo

00

Re: RR Poker - Ponuda

nydžo napisao:

jel može tko ući i igrati normalno?
meni vcrs sve stalo i zamrznulo

Ima dana kad ne radi uopće, da.

10

150

Re: RR Poker - Ponuda

šta ostali, nikome ne šteka?? pa nemogu vjerovati ja još uvijek nemogu niti ući na stranicu

00