Tema: šta god ljudi pričali...

ovo je postalo nevjerojatno, šta god ljudi pričali putpuno sam uvjeren da ftp ima cilj ujednačavati dobitnike i gubitnike, jučer i jutros sam izgubio preko 100 dolara (igram 5$ sng), a ona crvena crta koja pokazuje dobitak po srednjoj sreći je ostala praktički ista a jedno vrijeme je rasla dok sam ja razbijao po sobi!! izgubio sam među ostalim dvije runner-runner situacije (po cca 4 posto), svaki race osim jednom protiv dobrog igrača koji je sigurno dobitnik, i gdje je tipa spašavala jedna od dvije sedmice na riveru (također oko 4.5%). kad sam malo bolje promotrio graf primjetio sam da čim sam došao na stranicu i počeo pmalo gubit (online neiskustvo i strah) sreća me prilično služila. još jedna stvar: ono što sam posve siguran je da stranica pomaže lošijim igračima da im amortizira gubitke- svi ovi događaji su bili protiv kompletnih debila koji očigledno nemaju pojma, protiv solidnih igrača ovo nisam primjećivao- znam, znam, debilima se i događaju ovakve situacije, ali nema šanse da ću vjerovati i dalje da je ovo slučajnost. još nešto_ i dalje sam na dobitku stotinjak dolara (bio bi barem 250) tako da nisam gubitnik i prije nego što sam krenuo igrat bio sam uvjeren da su ovo sve gluposti koje izmišljaju loši igrači

1. SAVJET: ako ste početnik i i očekujete gubitak igrajte na tiltu
2. PITANJE: ako imam rakeback na tiltu preko pokerproa jel ga mogu imat i negdje drugdje i GDJE: netko tko je DOBITNIK i potpuno siguran da je stranica poštena osim pokerstarsa i titana, jer sam iz dosade napravio račun
3. ZAKLJUČAK: jebe mi se i za bonus, ode sa ftp

00

Re: šta god ljudi pričali...

e da da ne zaboravim, ako mi nevjerujete rado ću postat sliku, samo mi recite kako

00

Re: šta god ljudi pričali...

ja igram na ftp vec 2 godine i prezadovoljan sam..iako mi se ponekad dogode nesvakidasnji loosing streakovi, ne bih zelio vjerovati u neke zavjere i namjestanja..

al pomalo su mi vec dosadili tako da cu sad malo iskusavat srecu na poker nordica koja mi se cini odlicnom..

Zadnji popravljao hicpra (09-06-2010 15:43:46)

00

4

Re: šta god ljudi pričali...

Tipičan primjer tilta big_smile
Odmori neko vrijeme smile

00

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

e da da ne zaboravim, ako mi nevjerujete rado ću postat sliku, samo mi recite kako

Sliku koja dokazuje da je FTP rigged? 

1. SAVJET: ne stavljaj to ovdje nego ucjenjuj FTP da izvučeš nešto para wink
2. PITANJE: na kolikom uzorku sng-a si došao do toga?
3. ZAKLJUČAK: rigged obv.

Zadnji popravljao mile88 (09-06-2010 15:43:48)

00

Re: šta god ljudi pričali...

naravno da  ce  cesce  posarat  lose igrace  kad  oni cesto rade pizdarije pa zato i imaju cesce  priliku da  ih posere neka  totalna glupost

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: šta god ljudi pričali...

ma kakav tilt, ja sam matematičar ne dijete, nikad u životu nisam tilto,  koliko god sam bjesnio svaki potez sam radio matematički što ispravnije moguće, nisam zbog toga nastavio gubit

00

Re: šta god ljudi pričali...

mile88 napisao:
krang5 napisao:

e da da ne zaboravim, ako mi nevjerujete rado ću postat sliku, samo mi recite kako

Sliku koja dokazuje da je FTP rigged? 

1. SAVJET: ne stavljaj to ovdje nego ucjenjuj FTP da izvučeš nešto para wink
2. PITANJE: na kolikom uzorku sng-a si došao do toga?
3. ZAKLJUČAK: rigged obv.

preko 200 sng, slika je graf iz HM

00

Re: šta god ljudi pričali...

puki86 napisao:

naravno da  ce  cesce  posarat  lose igrace  kad  oni cesto rade pizdarije pa zato i imaju cesce  priliku da  ih posere neka  totalna glupost

znam, napisao sam to u prvom postu, ali opet

00

10

Re: šta god ljudi pričali...

Problem je u tome šta ti koji ti to rade nisu matematičari.

Evo ja sam ti živi primjer da to nije istina.Loš sam igrač i opet ništa nemam od toga big_smile

Zadnji popravljao karik (09-06-2010 15:48:55)

00

11

Re: šta god ljudi pričali...

znao sam da će te  me zajebavat ali nema veze  big_smile  nisam praznovjeran i nisam paranoičan, poker nema NIKAKVE VEZE sa srećom, sreća je obična matematička iluzija, ovo ne spada u normalnu varijaciju. da se vratimo na temu, povukao sam tih 220 dolara i neki savjet gdje da ih stavim??

00

12

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

siguran da je stranica poštena osim pokerstarsa i titana, jer sam iz dosade napravio račun

sve su ti stranice iste, gdje god dođeš krenut će te bolesno dobro i onda će uslijediti pad (uz pretpostavku da igraš s lošijim igračima tj. na manjim limitima i da ne tiltaš).

00

13

Re: šta god ljudi pričali...

obv rigged



Jednostavnije im namjestiti RNG da pomaže lošijim igračima na $5 SnG riskirajući multimilijunske tužbe i eventualnu propast tvrtke, nego pustiti variancu da radi svoje.

00

14

Re: šta god ljudi pričali...

Boby napisao:

obv rigged



Jednostavnije im namjestiti RNG da pomaže lošijim igračima na $5 SnG riskirajući multimilijunske tužbe i eventualnu propast tvrtke, nego pustiti variancu da radi svoje.

nisam budala, istu bi stvar i ja rekao bilo kome, ali ima i argumenata protiv ovog, bekonačna pohlepa pod jedan

00

15

Re: šta god ljudi pričali...

Ako si odigrao 200 snga i imaš profit od 100$, znači da imaš ROI od 10% što je jako dobro. Tolko imaju jako dobri igrači. A budimo realni, ti to nisi (inače nebi igrap sng-ove za 5$ i pričao da je nešto namješteno). Vrlo vjerojatno si prosječan winning player i trebao bi biti presretan što imaš takav ROI.

Ljudi imaju potrebu da sve što je dobro ispalo pripisuju sebi (skillu), a ako nešto krene loše onda krive vanjske faktore(sreća, rigged site)...
Pogledaj si na cardrunnersima epizodu "Brain fail 6" i pročitaj ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Self-serving_bias

00

16

Re: šta god ljudi pričali...

uz svo postovanje tebi i tvojoj igri KRANG5,ali ako si i sam rekao da si matematicar odnosno da pristupas igri mat. putem onda ti je dobro poznato da ako on ima 4,5 % sanse onda je moguce da pogodi tih 4,5 %,svakome se to dogadlo...vjeruj mi odi igraj live cash ili turnir i dozivjet ces isto na veliokm broju igri,sve je to mogucnost i jednostavno se moras pomiriti s tim wink..igraj najbolje sto znas i sve ce doci na svoje mjesto...pozzz

00

17

Re: šta god ljudi pričali...

profy napisao:

uz svo postovanje tebi i tvojoj igri KRANG5,ali ako si i sam rekao da si matematicar odnosno da pristupas igri mat. putem onda ti je dobro poznato da ako on ima 4,5 % sanse onda je moguce da pogodi tih 4,5 %,svakome se to dogadlo...vjeruj mi odi igraj live cash ili turnir i dozivjet ces isto na veliokm broju igri,sve je to mogucnost i jednostavno se moras pomiriti s tim wink..igraj najbolje sto znas i sve ce doci na svoje mjesto...pozzz

ma sve ja to znam, i ovo što roba kaže isto, ali to sve što sam napisao mi se dogodilo u doslovno jednom danu, i naravno da sam prezadovoljan, pa jučer sam bio na skoro 200 dolara plusa, a igram 15 dana, tko ne bi popizdio kad bi samo uz prosječnu "sreću" ostao na njima

00

18

Re: šta god ljudi pričali...

Prijatelju, ja sam na tiltu zaradio sve što imam na poker računu, otišao malo na starse nebi li oslobodio dodatnih 600$ bonusa... i umjesto toga izgubio pola rolla!! Bilo je strašnih beatova, čak i onaj od 0.01% šanse..vođen srcem, a ne razumom odnah sam to pripisao stranici da vara i slično..a onda sam se uhvatio u razmišljanjima tipa: pa ja to nikad nebi kolao ili nebi shovao ili pa kako je mogao rirejzat s tim i na moj 4bet kolat sa A2 i pobijedit moje KK i shvatio da zapravo igram bolje od tih protivnika na niskim limitima, samo oni trenutno imaju sreće i da kad se kolo okrene ja ću sve vratit i uzet još i više! Nevjerovatno, ali taj silni gubitak (za mene silni) me riješio problema tilta i omogućio da se nasmijem svakom beatu koji sada doživim i guram dalje sretan što mi je neki magarac krekao aseve sa j7off jer ću ja na duži period to slatko naplatit, možda ne njemu, ali u globalu hoću..Samo nastavi unaprijeđivat svoju igru i doći ćeš na svoje...za mene je tilt najbolja soba, po svemu!! Živio...

00

19

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

ma sve ja to znam, i ovo što roba kaže isto, ali to sve što sam napisao mi se dogodilo u doslovno jednom danu, i naravno da sam prezadovoljan, pa jučer sam bio na skoro 200 dolara plusa, a igram 15 dana, tko ne bi popizdio kad bi samo uz prosječnu "sreću" ostao na njima

cim na poker gledas kroz prizmu osvojenih ili izgubljenih novaca, imas problem
istina je da se toga tesko rijesiti, ali to je jedan od najvecih utega na putu prema gore

I na kraju bude " HARAŠO"
00

20

Re: šta god ljudi pričali...

mah to je sve namješteno ... odustajem od FTP-a

regao se na tilt igrao rush prvi dan nisam mogo vijerovati koliko sam zaradio u tako kratkom vremenu drugi dan malo slabije bilo ostali dani katastrofa - podigao večinu BR (ono sto je ostalo big_smile)

rekao sam ne vračam se na FTP zgadio mi se


I sjetim se prije par dana imam jos ~tjedan dana do isteka bonusa idem s time sto mi ostalo ~35$ igrati SSS (short stack) na NL5 rush i opet isto prva par dana super ide ko ludo digao se na 85$ bez problema - ostale dane katastrofa nista ne lovim matematika je suvišna i u slijedečih par dana padam na 35 $ big_smile


ZAKLJUČAK
Ako ste se tek registrirali igrajte ko ludi prvih par dana pogađati če vas karte i zaradite najvise sto mozete jer ostali dani ce biti katastrofa  smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

21

Re: šta god ljudi pričali...

morat ću poslušat vaš savjet i  onda pod hitno napravit  račun na brata, diči kredu i odma sjesti prvi dan s durrrr-om na stolu jer kako vi pričate nema šanse da izgubim hehe big_smile easy money  big_smile   wink

Zadnji popravljao Rodman (09-06-2010 17:15:51)

00

22

Re: šta god ljudi pričali...

bio ja paranoik ili ne sad je kasno, u bijesu sam digao pare do centa.. gledam malo ppro ponudu: šta kažete na goalwin, mislim nastavit sa sngovima turnirima, cashovi su mi predosadni, nedostajaat će mi amerikanci (poslje ponoći znao sam se odšuljat i na 10$ sng  big_smile ), ali patološki kockari će ih valjda nadomjestit?

00

23

Re: šta god ljudi pričali...

Rodman napisao:

morat ću poslušat vaš savjet i  onda pod hitno napravit  račun na brata, diči kredu i odma sjesti prvi dan s durrrr-om na stolu jer kako vi pričate nema šanse da izgubim hehe big_smile easy money  big_smile   wink

zagarantirana ti je pobijeda ... osvojis mu sve pare bez problema. ... osim ako mu nisu namjestii da samo on osvaja jer je on njihova zlatna koka ...hmmmmmm big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

24

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

bio ja paranoik ili ne sad je kasno, u bijesu sam digao pare do centa.. gledam malo ppro ponudu: šta kažete na goalwin, mislim nastavit sa sngovima turnirima, cashovi su mi predosadni, nedostajaat će mi amerikanci (poslje ponoći znao sam se odšuljat i na 10$ sng  big_smile ), ali patološki kockari će ih valjda nadomjestit?

Novi u ponudi na ongame-u ti je bet24. Isti je cashback samo ovdje imaš i rake race.

00

25

Re: šta god ljudi pričali...

roba59 napisao:
krang5 napisao:

bio ja paranoik ili ne sad je kasno, u bijesu sam digao pare do centa.. gledam malo ppro ponudu: šta kažete na goalwin, mislim nastavit sa sngovima turnirima, cashovi su mi predosadni, nedostajaat će mi amerikanci (poslje ponoći znao sam se odšuljat i na 10$ sng  big_smile ), ali patološki kockari će ih valjda nadomjestit?

Novi u ponudi na ongame-u ti je bet24. Isti je cashback samo ovdje imaš i rake race.

reci molim te šta je to, ipak sam ja novi u tome:D ,, i jel radi HM, to mi je bitno, ispravno korištenje statistike je tajna mog brzog uspjeha, hehe

00