Re: šta god ljudi pričali...

@krang5 - ako si ti matematičar onda mora da si brucoš tongue Ja sam propali ferovac smile + mrzim matiku i jasno mi je što se događa - samo mi nemoj reći da si očekivao +30% ROI da se održi jer to naprosto nije moguće - posebice ne u SNG 1-table turnirima gdje svi znamo kako push/fold faza utječe na varijancu...

@Vuco - iskreno se nadam da se šališ...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

27

Re: šta god ljudi pričali...

Jel moze neko od clanova CR-a uploadati cijelu epizodu brain fail na neki rapid ili slicno? mislim znam da je zicanje  big_smile ali  mi se sada neda uzimati clanstvo, a ta me serija zanima posto bih volio tilt smanjiti  jer me to dosta kosta.
thx

00

28

Re: šta god ljudi pričali...

roba59 napisao:

Novi u ponudi na ongame-u ti je bet24. Isti je cashback samo ovdje imaš i rake race.

meni steka  komp kad  probam igrat  vise  od 4  stola na  bet24, i onda  zgasim to i odem na  starse upalim 12  i radi bez problema, jel jos  ko igra na bet24 pa da  mu se to desava..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

29

Re: šta god ljudi pričali...

iAcesHigh napisao:

@krang5 - ako si ti matematičar onda mora da si brucoš tongue Ja sam propali ferovac smile + mrzim matiku i jasno mi je što se događa - samo mi nemoj reći da si očekivao +30% ROI da se održi jer to naprosto nije moguće - posebice ne u SNG 1-table turnirima gdje svi znamo kako push/fold faza utječe na varijancu...

@Vuco - iskreno se nadam da se šališ...

ne vidim niti jedan razlog zašto to ne bi očekivao i pogotovo zašto sam loš mat ako to očekujem, bio bi loš mat da to ne očekujem s obzirom protiv koga igram, dakle ekipa na 5$ sng:

1. potpuni majmuni (30%)
2. nitovi, weak tight (30%) koje pobjeđuje HM umjesto mene
3. wanna be agresivci (30%) čija se "agresivnost" svodi na all in blefove koji i kad uspiju uzet nešto jedan drugom krenu foldat čim se dignu blindovi (potpuno nejasno ali zbilja to skoro svi rade!!)
4. regulari koji igraju više stolova (10%), solidni, ali uglavnom imam više čipova i loši u HU zbog više stolova

na 190 od 200 stolova ja sam bio jedini agresivan igrač koji zna šta radi

ispričavam se ako sam malo bahat ali šta mogu kad je tako

Zadnji popravljao krang5 (09-06-2010 18:48:22)

00

Re: šta god ljudi pričali...

A da probaš cash gdje možeš direktno uzimati novce igračima koje si gore naveo?

00

31

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

ne vidim niti jedan razlog zašto to ne bi očekivao i pogotovo zašto sam loš mat ako to očekujem, bio bi loš mat da to ne očekujem s obzirom protiv koga igram, dakle ekipa na 5$ sng:

1. potpuni majmuni (30%)
2. nitovi, weak tight (30%) koje pobjeđuje HM umjesto mene
3. wanna be agresivci (30%) čija se "agresivnost" svodi na all in blefove koji i kad uspiju uzet nešto jedan drugom krenu foldat čim se dignu blindovi (potpuno nejasno ali zbilja to skoro svi rade!!)
4. regulari koji igraju više stolova (10%), solidni, ali uglavnom imam više čipova i loši u HU zbog više stolova

na 190 od 200 stolova ja sam bio jedini agresivan igrač koji zna šta radi

ispričavam se ako sam malo bahat ali šta mogu kad je tako

u cemu je uopce problem?
ako si toliko dobar, onda znas da je sample od 200 sngova premalen i da ti je pametnije radit veci volume nego whineat na forumu

ispricavam se ja ako sam malo bahat, ali sta mogu kad je tako

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

ne vidim niti jedan razlog zašto to ne bi očekivao i pogotovo zašto sam loš mat ako to očekujem, bio bi loš mat da to ne očekujem s obzirom protiv koga igram, dakle ekipa na 5$ sng:

1. potpuni majmuni (30%)
2. nitovi, weak tight (30%) koje pobjeđuje HM umjesto mene
3. wanna be agresivci (30%) čija se "agresivnost" svodi na all in blefove koji i kad uspiju uzet nešto jedan drugom krenu foldat čim se dignu blindovi (potpuno nejasno ali zbilja to skoro svi rade!!)
4. regulari koji igraju više stolova (10%), solidni, ali uglavnom imam više čipova i loši u HU zbog više stolova

na 190 od 200 stolova ja sam bio jedini agresivan igrač koji zna šta radi

ispričavam se ako sam malo bahat ali šta mogu kad je tako

Zašto? pa zato jer je nemoguće... jednostavno, više od nekih 20% danas jednostavno dugoročno nije moguće održati - što zbog načina igre što zbog karaktera SNG turnira... Ne znam jesi li ikad gledao išta o SNG, no čitajući ovo gore bio bi voljan okladiti se da nisi wink

Ne kažem da nisi dobar igrač, iako si tek početnik prema tvojim riječima, no očito nisi svjestan nekih osnovnih stvari kako u pokeru tako i SNG igri - međutim, s vremenom...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

33

Re: šta god ljudi pričali...

big_smile

butko napisao:
krang5 napisao:

ne vidim niti jedan razlog zašto to ne bi očekivao i pogotovo zašto sam loš mat ako to očekujem, bio bi loš mat da to ne očekujem s obzirom protiv koga igram, dakle ekipa na 5$ sng:

1. potpuni majmuni (30%)
2. nitovi, weak tight (30%) koje pobjeđuje HM umjesto mene
3. wanna be agresivci (30%) čija se "agresivnost" svodi na all in blefove koji i kad uspiju uzet nešto jedan drugom krenu foldat čim se dignu blindovi (potpuno nejasno ali zbilja to skoro svi rade!!)
4. regulari koji igraju više stolova (10%), solidni, ali uglavnom imam više čipova i loši u HU zbog više stolova

na 190 od 200 stolova ja sam bio jedini agresivan igrač koji zna šta radi

ispričavam se ako sam malo bahat ali šta mogu kad je tako

u cemu je uopce problem?
ako si toliko dobar, onda znas da je sample od 200 sngova premalen i da ti je pametnije radit veci volume nego whineat na forumu

ispricavam se ja ako sam malo bahat, ali sta mogu kad je tako

znaš šta frende, potpuno si u pravu, odmorit ću se koji dan od pokera i onda u nove pobjede, ali ne na FTP, pokazujem curi graf u HM i objašnjavam joj šta je šta - crvenu i zelenu liniji, skoro da su mi suze krenile na oči  big_smile  ali dosta cmizdrenja, ako su me oni i pokrali drugi valjda neće, u krajnjoj liniji zaradio sam 100$ i svaki dan igram sve bolje big_smile

00

34

Re: šta god ljudi pričali...

SnG je dobar tu i tamo za malo brze akcije i opustanja, ali lova je u cash games..ako znas sto radis brzo ces opeljesiti sve ove noobove koje si nabrojio i dugorocno moras biti u jos vecem profitu nego sto si trenutno..

00

Re: šta god ljudi pričali...

http://robustothemovie.com/?page_id=53

evo pogledaj si emisiju pa mozda i ti dodes na ROI od 208% kad ti je malo 10+
btw ali 208% pa to je bolesno makar i na njegovih odigranih 450+ turnira..

00

Re: šta god ljudi pričali...

Svi su imali tu fazu, ali prije ili kasnije shvatiš da li (ni)je problem u tebi.
Možda SnG nije za tebe, možda bi se bolje snašao u nekoj drugoj igri/nekom drugom formatu.
Ja sam isto tako za 6max. svrstavao igrače kako su fishevi, gambleri, ovi - oni, ali nakraju sam shvatio da sam ja još veći fish od svih njih zajedno i da 6max. nije za mene. (Isto tako sam shvatio za FR, Omahu 6max., Omahu HU) - naravno na teži način.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

37

Re: šta god ljudi pričali...

HEM radi. Ne razumijem pitanje "što je to".

00

38

Re: šta god ljudi pričali...

roba59 napisao:

HEM radi. Ne razumijem pitanje "što je to".

ma šta je rake race, ne brini proguglo sam smile

00

39

Re: šta god ljudi pričali...

puki86 napisao:

meni steka  komp kad  probam igrat  vise  od 4  stola na  bet24, i onda  zgasim to i odem na  starse upalim 12  i radi bez problema, jel jos  ko igra na bet24 pa da  mu se to desava..


Isto mi se događa sa Everestom

iAcesHigh napisao:

@Vuco - iskreno se nadam da se šališ...

Zahebavam se ali ono unistio mi je duh sa tim serijama poraza .. kontam se odmoriti tjedan-dva od pokera

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

1. SAVJET: ako ste početnik i i očekujete gubitak igrajte na tiltu
2. PITANJE: ako imam rakeback na tiltu preko pokerproa jel ga mogu imat i negdje drugdje i GDJE: netko tko je DOBITNIK i potpuno siguran da je stranica poštena osim pokerstarsa i titana, jer sam iz dosade napravio račun
3. ZAKLJUČAK: jebe mi se i za bonus, ode sa ftp

1. ili quit poker?
2. nema poštenih siteova, svi su se ujedinili protiv Hrvata
3. to i ja velim

00

41

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

ma kakav tilt, ja sam matematičar ne dijete, nikad u životu nisam tilto

http://www.flashpointsocialmedia.com/Area51/Orion/Images/o_rly.jpg

krang5 napisao:

a ona crvena crta koja pokazuje dobitak po srednjoj sreći je ostala praktički ista a jedno vrijeme je rasla dok sam ja razbijao po sobi!!

00

42

Re: šta god ljudi pričali...

4ladx cekam cijeli dan slicicu u ovom threadu  lol  lol

ps. nice one..

00

43

Re: šta god ljudi pričali...

jebe me net connection pa moram s moba sad

00

44

Re: šta god ljudi pričali...

4ladX napisao:
krang5 napisao:

ma kakav tilt, ja sam matematičar ne dijete, nikad u životu nisam tilto

http://www.flashpointsocialmedia.com/Area51/Orion/Images/o_rly.jpg

krang5 napisao:

a ona crvena crta koja pokazuje dobitak po srednjoj sreći je ostala praktički ista a jedno vrijeme je rasla dok sam ja razbijao po sobi!!

"...koliko god sam bjesnio svaki potez sam radio matematički što ispravnije moguće, nisam zbog toga nastavio gubit"

još bi i bilo smješno da si kvoto rečenicu do kraja. pošteno ko full tilt

00

45

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

"...koliko god sam bjesnio svaki potez sam radio matematički što ispravnije moguće, nisam zbog toga nastavio gubit"

još bi i bilo smješno da si kvoto rečenicu do kraja. pošteno ko full tilt

Imas sngWizzard il mislis da si igro tocno? Fora tilta i je u tome da mislis da igras ispravno a kasnije skuzis da si krivo igro.

00

46

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:
4ladX napisao:
krang5 napisao:

ma kakav tilt, ja sam matematičar ne dijete, nikad u životu nisam tilto

http://www.flashpointsocialmedia.com/Area51/Orion/Images/o_rly.jpg

krang5 napisao:

a ona crvena crta koja pokazuje dobitak po srednjoj sreći je ostala praktički ista a jedno vrijeme je rasla dok sam ja razbijao po sobi!!

"...koliko god sam bjesnio svaki potez sam radio matematički što ispravnije moguće, nisam zbog toga nastavio gubit"

još bi i bilo smješno da si kvoto rečenicu do kraja. pošteno ko full tilt

ostatak nisam quoteao jer je besmislica napisana, gle sad iznenadjenja, na tiltu.

00

47

Re: šta god ljudi pričali...

Tilt napisao:
krang5 napisao:

"...koliko god sam bjesnio svaki potez sam radio matematički što ispravnije moguće, nisam zbog toga nastavio gubit"

još bi i bilo smješno da si kvoto rečenicu do kraja. pošteno ko full tilt

Imas sngWizzard il mislis da si igro tocno? Fora tilta i je u tome da mislis da igras ispravno a kasnije skuzis da si krivo igro.

pa mislim da sam igrao, nisam ni rekao da sam igrao savršeno, samo najbolje što znam, valjda što linija prosječne sreće ide blago prema gore, a stvarni dobitak pada okomito to donekle dokazuje

A VI OSTALI PRESTANITE ME VIŠE KAMENOVAT, rekao sam svoje mišljenje da tu nešto nije u redu, zato se forum valjda i zove forum, prestanite se iživljavat, tko misli da je sve u redu široko mu polje, ako je išta i bilo zbog tilta onda ono da sam rekao da sam potpuno siguran da sam u pravu, ali da to mislim - mislim

00

48

Re: šta god ljudi pričali...

najbolje da igras na poke-her-nose.com
''svi pobjedjuju, pobjedjuj i ti!''

00

49

Re: šta god ljudi pričali...

4ladX napisao:

najbolje da igras na poke-her-nose.com
''svi pobjedjuju, pobjedjuj i ti!''

ovo je tako smješno, kad sam krenio pišat od smjeha, sva sreća da je prozor blizu inače neznam

00

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

tko misli da je sve u redu široko mu polje


koje polje?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00