51

Re: šta god ljudi pričali...

zamorano11 napisao:
krang5 napisao:

tko misli da je sve u redu široko mu polje


koje polje?

ono pred mojom kucom koje treba kosit

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: šta god ljudi pričali...

Adzi napisao:
zamorano11 napisao:
krang5 napisao:

tko misli da je sve u redu široko mu polje


koje polje?

ono pred mojom kucom koje treba kosit

pa ti nemaš kuću! kaj se ne sjećaš da si je prokocko na liveu 1/2kn neki dan  big_smile

00

Re: šta god ljudi pričali...

lol krang5, mislim šta si očekivao kad na poker forum napišeš da ti najveća poker kuća krade tvojih 5$ na SnG?
Isto tako je nedavno bila tema da pokerstars krade i da je on izgubio sa svoja 3 para...
Nije da sam na ičijoj strani, ali kada netko napiše da mu FTP krade 5$ i da on tilta udaranjem svega po sobi, a ipak perfektno odigrava handove - onda se ne čudim svim ovim komentarima...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

54

Re: šta god ljudi pričali...

u čemu je problem? je li netko retardiran da ne shvaća da nisam doslovno razbijao stvari po kući radi par stotina kuna?? evo skrušeno i ponizno priznajem da nema ništa sumnjivo u tome da izgubim za redom tri 1 od 25 situacije za što je šansa jedan naprama nekoliko (desetaka) tisuća.. eto jel sad sve u redu??

Zadnji popravljao krang5 (10-06-2010 14:17:54)

00

Re: šta god ljudi pričali...

hand history or it didn't happen

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

56

Re: šta god ljudi pričali...

zamorano11 napisao:

hand history or it didn't happen

vrlo rado big_smile  kako da to najjednostavnije stavim, evo baš sam u HEMu našao prvi runner-runner slučaj ??

00

57

Re: šta god ljudi pričali...

Full Tilt Poker Game #21466171485: $5 + $0.50 Sit & Go (165542436), Table 1 - 40/80 - No Limit Hold'em - 15:23:01 ET - 2010/06/08
Seat 2: poker_NOTmoney (1,730)
Seat 4: FelippeSAL (5,030)
Seat 5: Romat350 (1,300)
Seat 6: fabe13210 (940)
FelippeSAL posts the small blind of 40
Romat350 posts the big blind of 80
The button is in seat #2
*** HOLE CARDS ***
Dealt to poker_NOTmoney [Qh Ac]
fabe13210 folds
poker_NOTmoney raises to 240
FelippeSAL folds
Romat350 calls 160
*** FLOP *** [As Td 4h]
Romat350 checks
poker_NOTmoney bets 240
Romat350 has 15 seconds left to act
Romat350 raises to 1,060, and is all in
poker_NOTmoney calls 820
Romat350 shows [Qd Ad]
poker_NOTmoney shows [Qh Ac]
*** TURN *** [As Td 4h] [9d]
*** RIVER *** [As Td 4h 9d] [3d]
Romat350 shows a flush, Ace high
poker_NOTmoney shows a pair of Aces
Romat350 wins the pot (2,640) with a flush, Ace high
*** SUMMARY ***
Total pot 2,640 | Rake 0
Board: [As Td 4h 9d 3d]
Seat 2: poker_NOTmoney (button) showed [Qh Ac] and lost with a pair of Aces
Seat 4: FelippeSAL (small blind) folded before the Flop
Seat 5: Romat350 (big blind) showed [Qd Ad] and won (2,640) with a flush, Ace high
Seat 6: fabe13210 didn't bet (folded)

prvi slučaj... sad ću za par minuta i ostale + IZGUBIO SAM SVAKI RACE osim jednog

00

58

Re: šta god ljudi pričali...

Full Tilt Poker Game #21470862082: $5 + $0.50 Sit & Go (165584085), Table 1 - 15/30 - No Limit Hold'em - 18:28:58 ET - 2010/06/08
Seat 2: poker_NOTmoney (3,375)
Seat 3: Ghandi_Gomez (1,455)
Seat 4: killamic1983 (1,320)
Seat 5: dawg5151 (1,350)
Seat 6: Xaiser (1,500)
dawg5151 posts the small blind of 15
Xaiser posts the big blind of 30
The button is in seat #4
*** HOLE CARDS ***
Dealt to poker_NOTmoney [7d 8d]
poker_NOTmoney calls 30
Ghandi_Gomez folds
killamic1983 folds
dawg5151 calls 15
Xaiser checks
*** FLOP *** [9s 6h 5c]
dawg5151 bets 90
Xaiser raises to 270
poker_NOTmoney has 15 seconds left to act
poker_NOTmoney raises to 840
dawg5151 raises to 1,320, and is all in
Xaiser raises to 1,470, and is all in
poker_NOTmoney calls 630
Xaiser shows [6s 5d]
poker_NOTmoney shows [7d 8d]
dawg5151 shows [5h 8h]
*** TURN *** [9s 6h 5c] [Jh]
*** RIVER *** [9s 6h 5c Jh] [Kh]
Xaiser shows two pair, Sixes and Fives
poker_NOTmoney shows a straight, Nine high
poker_NOTmoney wins the side pot (300) with a straight, Nine high
dawg5151 shows a flush, King high
dawg5151 wins the main pot (4,050) with a flush, King high
*** SUMMARY ***
Total pot 4,350 Main pot 4,050. Side pot 300. | Rake 0
Board: [9s 6h 5c Jh Kh]
Seat 2: poker_NOTmoney showed [7d 8d] and won (300) with a straight, Nine high
Seat 3: Ghandi_Gomez didn't bet (folded)
Seat 4: killamic1983 (button) didn't bet (folded)
Seat 5: dawg5151 (small blind) showed [5h 8h] and won (4,050) with a flush, King high
Seat 6: Xaiser (big blind) showed [6s 5d] and lost with two pair, Sixes and Fives


flopo skalu i tipovi me pratili, na parove - jedan dobio backdoor boju, valjda nije ni znao da ima herca.. samo malo imam još, to je sve u rasponu par sati...

Zadnji popravljao krang5 (10-06-2010 14:43:52)

00

59

Re: šta god ljudi pričali...

jebemti ne mogu nigdje naći treći i četvrti  primjer (9%) kad se ne mogu sjetit točnih karata koje sam imao, ali kunem vam se da je istina, pomješajte to sa izgubljenim raceovima do jednog, a ostale beatove, high pair vs low da ne spominjem, bilo je i njih, sve što je moglo krenit loše krenilo je, ako te zania uploadat ću graf iz HEM-a za one koji još misle da serem

Zadnji popravljao krang5 (10-06-2010 14:55:27)

00

60

Re: šta god ljudi pričali...

Pogledaj ovo:

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewforum.php?id=15

00

61

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

jebemti ne mogu nigdje naći treći i četvrti  primjer (9%) kad se ne mogu sjetit točnih karata koje sam imao, ali kunem vam se da je istina, pomješajte to sa izgubljenim raceovima do jednog, a ostale beatove, high pair vs low da ne spominjem, bilo je i njih, sve što je moglo krenit loše krenilo je, ako te zania uploadat ću graf iz HEM-a za one koji još misle da serem

Ja mislim da seres da si neki matematicar, jer jedan matematicar bi trebao znat sto je varijanca i da 9% nije 100%.

00

62

Re: šta god ljudi pričali...

haha, bio sam baš sinoć malo čitao da mi bude lakše, ružne stvari, hehe.. bilo kako bilo, ne mogu se riješiti FTP-a, kupio sam na tilt poene onu steps kartu, ispao na 4 mj., dobio 2,70 dolara, i sad sam se digao na 10 hahaah, osveta full tiltu:)

nego poslušat ću te za bet24, čini se ok.. probat ću se dić na ftpu na 50 pa ako uspijem i isplatim ili propadnem, napravit ću račun

00

63

Re: šta god ljudi pričali...

mile88 napisao:
krang5 napisao:

jebemti ne mogu nigdje naći treći i četvrti  primjer (9%) kad se ne mogu sjetit točnih karata koje sam imao, ali kunem vam se da je istina, pomješajte to sa izgubljenim raceovima do jednog, a ostale beatove, high pair vs low da ne spominjem, bilo je i njih, sve što je moglo krenit loše krenilo je, ako te zania uploadat ću graf iz HEM-a za one koji još misle da serem

Ja mislim da seres da si neki matematicar, jer jedan matematicar bi trebao znat sto je varijanca i da 9% nije 100%.

isuse kriste, ZAREDOM, 3 puta u jednom danau (10ak partija) po 4 posto pa onda 9, je li itko uopće čita šta pišem ili se natječete u pljuvanju

Zadnji popravljao krang5 (10-06-2010 15:12:59)

00

Re: šta god ljudi pričali...

pogledaj i ovo:

http://www.holytaco.com/25-majestic-whale-tails

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

65

Re: šta god ljudi pričali...

Rear_Admiral napisao:

pogledaj i ovo:

http://www.holytaco.com/25-majestic-whale-tails

big_smile  big_smile

00

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:
mile88 napisao:
krang5 napisao:

jebemti ne mogu nigdje naći treći i četvrti  primjer (9%) kad se ne mogu sjetit točnih karata koje sam imao, ali kunem vam se da je istina, pomješajte to sa izgubljenim raceovima do jednog, a ostale beatove, high pair vs low da ne spominjem, bilo je i njih, sve što je moglo krenit loše krenilo je, ako te zania uploadat ću graf iz HEM-a za one koji još misle da serem

Ja mislim da seres da si neki matematicar, jer jedan matematicar bi trebao znat sto je varijanca i da 9% nije 100%.

isuse kriste, ZAREDOM, 3 puta u jednom danau (10ak partija) po 4 posto pa onda 9, je li itko uopće čita šta pišem ili se natječete u pljuvanju

Ajd, postaj te svoje handove....
Bas me zanima.

00

67

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

u čemu je problem? je li netko retardiran da ne shvaća da nisam doslovno razbijao stvari po kući radi par stotina kuna??

znaci nisi govorio istinu nego si nas javno obmanjivao, a ljude koji su ti povjerovali zoves retardima? zar je ubuduce svatko tko ti vjeruje retard?

zasto bi ti onda itko vjerovao nesto od ovog:

krang5 napisao:

evo skrušeno i ponizno priznajem da nema ništa sumnjivo u tome da izgubim za redom tri 1 od 25 situacije za što je šansa jedan naprama nekoliko (desetaka) tisuća.. eto jel sad sve u redu??

krang5 napisao:

jebemti ne mogu nigdje naći treći i četvrti  primjer (9%) kad se ne mogu sjetit točnih karata koje sam imao, ali kunem vam se da je istina, pomješajte to sa izgubljenim raceovima do jednog, a ostale beatove, high pair vs low da ne spominjem, bilo je i njih, sve što je moglo krenit loše krenilo je, ako te zania uploadat ću graf iz HEM-a za one koji još misle da serem

krang5 napisao:

isuse kriste, ZAREDOM, 3 puta u jednom danau (10ak partija) po 4 posto pa onda 9, je li itko uopće čita šta pišem ili se natječete u pljuvanju

zasto?


btw, kirbynator je izgubio 11-12 $5500 hu sngova (na ftpu protiv puno losijih protivnika i riba) za redom pa ga nigdje nisam vidio da kuka.


edit: ban op

Zadnji popravljao 4ladX (10-06-2010 16:11:35)

00

68

Re: šta god ljudi pričali...

rounder1984 napisao:
krang5 napisao:
mile88 napisao:

Ja mislim da seres da si neki matematicar, jer jedan matematicar bi trebao znat sto je varijanca i da 9% nije 100%.

isuse kriste, ZAREDOM, 3 puta u jednom danau (10ak partija) po 4 posto pa onda 9, je li itko uopće čita šta pišem ili se natječete u pljuvanju

Ajd, postaj te svoje handove....
Bas me zanima.

pa postao sam gore dva, imam još jedan sa riverom kad uleće jedna od dvije 7 za set ali ga ne mogu naći, ne sjećam se točno ruke

Zadnji popravljao krang5 (10-06-2010 16:19:53)

00

69

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

pa postao sam gore dva, imam još jedan sa riverom kad uleće jedna od dvije 7 za set ali ga ne mogu naći, ne sjećam se točno ruke

I to dokazuje da je FTP rigged?

00

70

Re: šta god ljudi pričali...

4ladX napisao:
krang5 napisao:

u čemu je problem? je li netko retardiran da ne shvaća da nisam doslovno razbijao stvari po kući radi par stotina kuna??

znaci nisi govorio istinu nego si nas javno obmanjivao, a ljude koji su ti povjerovali zoves retardima? zar je ubuduce svatko tko ti vjeruje retard?

zasto bi ti onda itko vjerovao nesto od ovog:

krang5 napisao:

evo skrušeno i ponizno priznajem da nema ništa sumnjivo u tome da izgubim za redom tri 1 od 25 situacije za što je šansa jedan naprama nekoliko (desetaka) tisuća.. eto jel sad sve u redu??

krang5 napisao:

jebemti ne mogu nigdje naći treći i četvrti  primjer (9%) kad se ne mogu sjetit točnih karata koje sam imao, ali kunem vam se da je istina, pomješajte to sa izgubljenim raceovima do jednog, a ostale beatove, high pair vs low da ne spominjem, bilo je i njih, sve što je moglo krenit loše krenilo je, ako te zania uploadat ću graf iz HEM-a za one koji još misle da serem

krang5 napisao:

isuse kriste, ZAREDOM, 3 puta u jednom danau (10ak partija) po 4 posto pa onda 9, je li itko uopće čita šta pišem ili se natječete u pljuvanju

zasto?


btw, kirbynator je izgubio 11-12 $5500 hu sngova (na ftpu protiv puno losijih protivnika i riba) za redom pa ga nigdje nisam vidio da kuka.


edit: ban op


ok, ovako, neću više ništa napisat na forumu, iskaljuj gubitničke frustracije na nekom drugom, nemam potrebe za forumom dje se ovakvima dozvoljava da prave majmune od početnika koji su došli mirno iznjeti svoje mišljenje i pitati za savjet (koliko se sjećam to sam jedino i pitao u prvom post, dje igrati dalje)

molim moderatora da izbriše cijelu temu ako je moguće

00

71

Re: šta god ljudi pričali...

emo

00

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

iskaljuj gubitničke frustracije na nekom drugom, nemam potrebe za forumom dje se ovakvima dozvoljava da prave majmune od početnika koji su došli mirno iznjeti svoje mišljenje i pitati za savjet (koliko se sjećam to sam jedino i pitao u prvom post, dje igrati dalje)

molim moderatora da izbriše cijelu temu ako je moguće

Nemoj se obazirati na njega, on je tu da nasmijava druge, nemoj njegove postove shvaćati ozbiljno. Samo ti piši dalje, ali ako pišeš nešto što cijeli forum ne dijeli mišljenje s tobom očekuj da bude "napada" na tebe.
smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: šta god ljudi pričali...

Rear_Admiral napisao:
krang5 napisao:

iskaljuj gubitničke frustracije na nekom drugom, nemam potrebe za forumom dje se ovakvima dozvoljava da prave majmune od početnika koji su došli mirno iznjeti svoje mišljenje i pitati za savjet (koliko se sjećam to sam jedino i pitao u prvom post, dje igrati dalje)

molim moderatora da izbriše cijelu temu ako je moguće

Nemoj se obazirati na njega, on je tu da nasmijava druge, nemoj njegove postove shvaćati ozbiljno. Samo ti piši dalje, ali ako pišeš nešto što cijeli forum ne dijeli mišljenje s tobom očekuj da bude "napada" na tebe.
smile

+1

club  heart  diamond  spade
00

74

Re: šta god ljudi pričali...

@krang5
i sam sam početnik i sigurno sam do sada napisao nekoliko nebuloza,koje su ljudima, koji su duže u pokeru, smiješne i iritantne.
Ne možeš, s jedne strane, govoriti kako si matematičar, a sa druge pričati besmislenu priču. Dođeš lijepo na forum,kažeš,ljudi ja sam početnik, ne znam,nije mi jasno... i ljudi će te vjerojatno malo "mekše dočekati".
Jebo ga ti, na tim sobama igraju ljudi koji su izmislili matematiku,i to dnevno vrte milje $ i nađeš se ti, sa sng 5$ ( na kojem bagra igra sve i svašta) koji će krenuti sa teorijom zavjere.

Ali nema veze, drugi put ćeš pametnije. U najgorem slučaju, kad se max izblamiraš,možeš si nick promjeniti big_smile

Zadnji popravljao karik (10-06-2010 17:02:41)

00

Re: šta god ljudi pričali...

krang5 napisao:

pa postao sam gore dva, imam još jedan sa riverom kad uleće jedna od dvije 7 za set ali ga ne mogu naći, ne sjećam se točno ruke

Cuj, u prvom handu, koliko god to nesretno izgledalo, on je imao bolji handa, a u drugom, jbg. Imali su outa.
Jel bi ti bilo lakse da je covjek pogodio full? Tvoj hand se nije mogao popraviti, samo pogorsati.
Takve stvari se dogadjaju stalno.
Zato nemos ni odrzati ROI visokim...

And, btw, posto je u naravi ljudi da se zale na ono sto im izgleda najgore, pretpostavljam da su ti ovo gadniji badbeatovi, a ako je to slucaj, nemas se sta zaliti.
Koliko puta se desava da pogodis set, zgurate se, on okrene over pair i pogodi ga 1 od 2 outa sta ima?
To su puno manje sanse nego ovo sta si postao, a desava se cesto.
To sto si ti mozda imao srece do sad pa ti se to nije desavalo, moralo je prije ili kasnije.
Jedino sto gadno izgleda kad te sere karta mjesec dana i onda ti 3 dana to upropaste skroz, jer ti se kvota srece strmopizdi na negativnu stranu.

Pogledaj to sa strane ovog tipa iz handa #1.
Da si ti na njegovom mjestu, kad se zgurate i vidis da ima isti hand ko protivnik. Sta bi rekao? Jebote, jesam nesretan. Sta nema losijeg kickera. I onda kad mu padne runner, runner boja, deres se ne sav glas:
"eto ti, pizda ti materina...tako ti i treba, kad callas moj allin sa AQ off"  big_smile  lol  big_smile  lol

00