Tema: MoneyBookers

Ok, zanimat će me tokom idućih tjedan dana neka pitanja oko MB pa ću ih ovdje postaviti, za sada me zanima samo ovo:

Tamo piše da s verifikacijom adrese tj. da ti oni pošalju pismo i da ti se limit poveća na 3000$ na 2-5 dana.
Ne kužim baš ovo s 2-5 dana, znači da u 5 dana mogu maximalno 3000$ transfera napraviti ili?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: MoneyBookers

2-5 dana traje verifikacija, tj. da ti pismo stigne.

Limit se odnosi na 90 dana.

00

Re: MoneyBookers

A kad bi recimo stavio karticu i adresu zajedno? Jel mi onda limit 6000$? Mislim ovako neću moći prebaciti sve pare, a zanima me pošto je roba jednom rekao da je prebacio 25k$.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: MoneyBookers

Verificiraj sve što možeš za maximalni limit.
Roba ima VIP status pa nema ograničenja.

00

Re: MoneyBookers

Nadam se da ne gnjavim, ali nigdje nemogu naći na MBu o VIP statusu pa bi me zanimalo... Kako se to dobije?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: MoneyBookers

Rexonja napisao:

Nadam se da ne gnjavim, ali nigdje nemogu naći na MBu o VIP statusu pa bi me zanimalo... Kako se to dobije?

Nemožeš ga dobiti samo tako. To moneybookers određuje. A i nesmije se o tome govoriti smile.

00

7

Re: MoneyBookers

Pretpostavljam da ćeš dobit VIP status ako ti baš treba. Meni je sad kad sam verificirao sve limit 21000 eura u 90 dana, tako da ako ti treba više-blago tebi smile. Ja bi ih pitao šta da radim da mi treba veći limit. Inače ih pitam na "Contact"->"Support Centre". Do sad su bili brzi i pomogli mi oko svega šta sam trebao. Verificrali su mi ručno karticu i bank account... Jednom mi odgovorili u roku sat vremena cool

00

Re: MoneyBookers

a je, istina. Kad sam im poslao ticket za novi account jako brzo i ljubazno su odgovorili.
Ja baš volim npr. MB ili Stars kad mi se likovi onako s poštovanjem obraćaju u e-mailu i onda mi je gušt pročitati, a ne kad me smrdljivi FTP tamo arogantno i bezdušno odhebe.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: MoneyBookers

Rexonja napisao:

a je, istina. Kad sam im poslao ticket za novi account jako brzo i ljubazno su odgovorili.
Ja baš volim npr. MB ili Stars kad mi se likovi onako s poštovanjem obraćaju u e-mailu i onda mi je gušt pročitati, a ne kad me smrdljivi FTP tamo arogantno i bezdušno odhebe.

OT, ali drago mi je da nisam jedini koji ima tak losa iskustva sa FTP supportom smile
stars support mi je najbolji support ikad od svih supporta koje sam ikad kontaktiral za bilo kaj, legendarno, vecinu odgovora sam dobival u roku manjem od pol sata

00

10

Re: MoneyBookers

malo da spmam meni ne treba povecanje limita jer nista ne dizem samo uplačujem big_smile nego i imeni je FTP los support vec 3 dana saljem mailove za majcu jesu sturi sa odgovorima ... uzas

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

11

Re: MoneyBookers

kad se vec prica  o mbu... jel bolje imati MB u dolarima ili eurima?

00

12

Re: MoneyBookers

Bebach napisao:

kad se vec prica  o mbu... jel bolje imati MB u dolarima ili eurima?

Ovisi na kojem sajtu igraš (u kojoj valuti). Najbolje je odabrati da se mora čim manje mjenjati valuta.

00

13

Re: MoneyBookers

Ima li neki konkretan razloga zašto se lova direktno ne uplaćuje i isplaćuje na/sa visa card? smile

00

Re: MoneyBookers

Da, to sam se i ja pitao, ali problem je što ne možeš cashoutati direktno na karticu (barem je tako na PowerPokeru, ali vjerujem i na ostalim site-ovima).

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

15

Re: MoneyBookers

Lova ti puno brze sjeda sa nekog sitea na MB nego na karticu, i ako zelis prebacivati sa jednog sitea na drugi, puno je lakse preko MBa nego sa karticom

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: MoneyBookers

Houston, we have a problem...

http://i48.tinypic.com/67qnht.jpg

Napravio sam novi MB account u $$$. Kad ne stavim kvačicu i stisnem ''Cashout'', pojavi se ovaj crveni tekst.

Zadnji popravljao Rexonja (12-06-2010 15:33:10)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: MoneyBookers

koliko znam moraš imati isti mail - nisam koristio, no negdje sam na forumu pročitao wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

18

Re: MoneyBookers

Da, mora ti email biti isti. Pošalji email supportu..

00

19

Re: MoneyBookers

Na Moneybookersu možeš dodati do 5 email adresa. Imaš na "Profile" "List of email addresses"  i klikneš na "Manage" i tamo se može dodati. Dodaš ovu koju imaš na PowerPokeru i problem riješen

00

Re: MoneyBookers

idohu napisao:

Na Moneybookersu možeš dodati do 5 email adresa. Imaš na "Profile" "List of email addresses"  i klikneš na "Manage" i tamo se može dodati. Dodaš ovu koju imaš na PowerPokeru i problem riješen

Da, ali e-mail adresa koju koristim na PowerPokeru je ujedno i moja stara e-mail adresa s mog starog MB accounta.
Kad pokušam dodati, piše: Email xxx@gmail.com is already used.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

21

Re: MoneyBookers

Ja bi onda samo promijenio email adresu na PowerPokeru ako se može na novi email koji korisitiš na MB, da ne moraš slat nikakve mailove...

Zadnji popravljao idohu (12-06-2010 16:16:43)

00

22

Re: MoneyBookers

da ne otvaram novu temu, išao sam na withdraw na bank account, odabrao drugu opciju (da mi oni pošalju neki kod kod isplate koji ja onda unesem da potvrdim) i onda na tabu status di bi ja trebao upisati taj kod sam se logoutao jer piše da mi to dođe tek za par dana.
kad sam se ponovo ulogirao balance mi je isti ko da nisam ništa withdrawao. sad neznam dal će mi isplatiti to ili moram opet sve to napraviti pa se ne odlogiravati?
hvala

00

23

Re: MoneyBookers

neznam dal sam dobro objasnio problem, pitajte ako nije jasno, puno bi mi značilo da dobijem odgovor čim prije

00

24

Re: MoneyBookers

nema to veze s logoutanjem. Jednostavno ti nije prošla isplata.

01

25

Re: MoneyBookers

skužio sam sad u čemu je bio problem, no imam jedno pitanje. dal se može na moneybookers uplatiti preko e-zabe i kako kad su rubrike u koje treba upisati podatke različite od onih koje moneybookers navodi?

00