Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

4ladX napisao:
roba59 napisao:

A bome zna biti jako brutalno.

u tome i je car pokera smile
cak razmisljam da uskoro opet pocnem igrat jer mi fale +20/-20 bi swingovi big_smile

kaj je i veliki escalade odusto?

club  heart  diamond  spade
00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

4ladX napisao:
roba59 napisao:

A bome zna biti jako brutalno.

u tome i je car pokera smile
cak razmisljam da uskoro opet pocnem igrat jer mi fale +20/-20 bi swingovi big_smile

bilo je i vrijeme big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

28

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

perozelina napisao:

kaj je i veliki escalade odusto?

nope. samo uzeo pauzu u nedostatku inspiracije.
nesto kao MJordan, lol.

00

29

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

4ladX napisao:
perozelina napisao:

kaj je i veliki escalade odusto?

nope. samo uzeo pauzu u nedostatku inspiracije.
nesto kao MJordan, lol.

esco, esco  big_smile

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

4ladX: pokerhand.org e to mi je trebalo smile mnogo hvala...

profy: hvala razumnom komentaru i na podršci

tilt:Al sta bi trebo reci kad netko napise da na osnovu 2 sessiona crusha nl100... Ni tu nisam nikog vrijedjao, dapace rekao sam da volim takve ljude
-nije stvar dal si vrijedao ili ne,nego  kako si se postavio na temelju te 1 rijeci ko da si ti ne znam sta!i zakljucio od ne znam kuda kako je meni neki site rigged ili ako bustam stvar bad beta... no neda mi se oko toga vise suvise si mlad u oba smjera (life,poker) da bi se tu sad mi prepuacavali ako manje-vise nebitnih stvari...

roba59: Što se tiče ovog što je tilt napisao...
Svaki dan dolaze na forum igrači koji igraju van bankrolla i pokušavaju na brzi način zaraditi brdo love. Onda ti isti, za tjedan dana pišu kako je site rigged jer su izgubili 2 coinflipa za redom.
I to već dosta živcira i zato ljudi koji su redoviti posjetioci foruma odmah pokušavaju to iskorjeniti u startu
-Pa šta to znaci da svakom covjeku koji dode na ovaj forum i  kaze da ga igra za sad ide vi MORATE ODRZATI NEKU  LEKCIJU  KOJA NEMA NIKAKVE VEZE S BILO KAKVIM NJEGOVIM TEKSTOM?nego ako slucajno krenes gubiti nemoj nam to pisati? helloo be real...

roba59:@Mr. Nice guy

Znam da znaš da trenutno imaš sreće što si došao s 50$ na preko 1k$. Ali ti jednostavno si ultramegaextra lucky u ovom trenutku. Nisi naletio ni na jedan setup, ni na jedan bad beat. Lova ko da uvijek kod tebe završava.
Kad to krene u drugome smjeru baš me zanima kako ćeš reagirat. A bome zna biti jako brutalno
-ovako mali komentar,sto se tice neke ekstra lucky igre ne mogu se sloziti jer sam kao sto sam vec napisao do nekih cca600$ imao najveci pot od 68$ tak nes,posto se moja igra na rucsh pokeru ondosi na kradu blindova i flop igre sa ogromnim rangom ruku stoga ta teorija ne stoji,pod br.2 napisao sam takoder da sam imao 2 bad beata all in sa BB(2*AAvs 88,AKo) stoga ne stoji da nisam naletio na bad beat ni set,pod 3. btw kao sto sam u predstavljanju rekao da sam poker poceo igrati davnih godina(2001-02) na min 2-4$ ali live samim time sam svjestan kako lova zna ici umjesto u dep iz depa tako da znam koliko sta moze biti brutalno vrlo dobro.
i za kraj posto sam na cca 1k$ smatram da imam vece sanse da si sad stvorim BR bez depozita nego da bustam sto cu nadam se i dokazati zapravo sam i siguran u to...

00

31

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Pa procitaj malo forum pa ces vidit koliko ljudi je crushalo neke limite dok su dobro runnali, da bi na kraju govorili kako je poker rigged i slicne pizdarije. Nisam tebe spomenuo nijednom, ako ne vjerujes vrati se na moje postove. Samo sam rekao da volim takve ljude, jer sam dosad procitao puno takvih threadova.

Online poker danas i live poker prije 7-8 godina nisu za usporedjivat. Ne znam iz osobnog iskustva, ali svi govore da se online otprije 2 godine i online danas ne mogu usporedjivat, a kamoli ovo.. I live 10/20 nije isto sto i nl400.

Koliko sam skuzio igras ogromni broj handova. Znaci tebi ce se rjedje dogodit neki bad beat. Ali dogodit ce ti se nesta drugo.. A to je da protivnici pocmu pogadjat flopove.. Dodje ti na isto..

00

32

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Mr. Nice guy napisao:

-Pa šta to znaci da svakom covjeku koji dode na ovaj forum i  kaze da ga igra za sad ide vi MORATE ODRZATI NEKU  LEKCIJU  KOJA NEMA NIKAKVE VEZE S BILO KAKVIM NJEGOVIM TEKSTOM?nego ako slucajno krenes gubiti nemoj nam to pisati? helloo be real...

Nikad nitko nije rekao nešto nekome tko igra po BRM-u i ide ga.

Mr. Nice guy napisao:

-ovako mali komentar,sto se tice neke ekstra lucky igre ne mogu se sloziti jer sam kao sto sam vec napisao do nekih cca600$ imao najveci pot od 68$ tak nes,posto se moja igra na rucsh pokeru ondosi na kradu blindova i flop igre sa ogromnim rangom ruku stoga ta teorija ne stoji,pod br.2 napisao sam takoder da sam imao 2 bad beata all in sa BB(2*AAvs 88,AKo) stoga ne stoji da nisam naletio na bad beat ni set,pod 3. btw kao sto sam u predstavljanju rekao da sam poker poceo igrati davnih godina(2001-02) na min 2-4$ ali live samim time sam svjestan kako lova zna ici umjesto u dep iz depa tako da znam koliko sta moze biti brutalno vrlo dobro.
i za kraj posto sam na cca 1k$ smatram da imam vece sanse da si sad stvorim BR bez depozita nego da bustam sto cu nadam se i dokazati zapravo sam i siguran u to...

Da, ti si igrao live prije 10 godina i najbolji si igrač... Sorry na ovome, ali svakim postom dokazuješ da nisi nimalo drugačiji od drugih.

+1 za tiltov post

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Tilt napisao:

Pa procitaj malo forum pa ces vidit koliko ljudi je crushalo neke limite dok su dobro runnali, da bi na kraju govorili kako je poker rigged i slicne pizdarije. Nisam tebe spomenuo nijednom, ako ne vjerujes vrati se na moje postove. Samo sam rekao da volim takve ljude, jer sam dosad procitao puno takvih threadova.

Online poker danas i live poker prije 7-8 godina nisu za usporedjivat. Ne znam iz osobnog iskustva, ali svi govore da se online otprije 2 godine i online danas ne mogu usporedjivat, a kamoli ovo.. I live 10/20 nije isto sto i nl400.

Koliko sam skuzio igras ogromni broj handova. Znaci tebi ce se rjedje dogodit neki bad beat. Ali dogodit ce ti se nesta drugo.. A to je da protivnici pocmu pogadjat flopove.. Dodje ti na isto..

2 red se asplolutno slazem s tobom1
3 red istina no i sa pogodenim flopovima ne vidim razloga zasto biti u minusu a kamo li bustati...
ajde da se poduplam pa da udem u taj BRM jer mi je dosta ovih tema smile

Roba vi ko da imate neki problem kad covjek kaze da igra dobro ili da ga ide dobro..ne kuzim zasto..(ja shvacam da vam ljudi pisu da su zaradili 300$ u 10dana i da ubijaju i 11-12puknu sve i krive mrezu,alkohol,bb i sl. no nismo svi isti i prema tome ne bi se trebali gurati svi u isti kos)
od najboljeg ni blizu,ja sam prosjecni winnig igrac sa ogromnim iskustvom live i ametrlukom u on-line koji pokusava sa besplatnih 50$ upoznati igru na ne tako tipicnoj igri rush pokeru i doci na neki svoj level igra bez nadoplate za isto sto mi je od nemoguce misije postalo realno...
lijepi poz svima idemo klopat i u borbu smile

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

lol ne volim se uplitati u ovakve rasprave niti sam na ičijoj strani, ali iskustvo ne vara i meni se upravo to dogodilo.
Ti kako vidim igraš s 5BI BRM, ja sam igrao s 35BI i opet fail...
Shvatio sam da je poker kao neko nježno stvorenje, ako hoćeš na brzaka do zarade ili ako si pregrub s igrom ili ako tiltaš, to stvorenje će se dići i okrenuti ti leđa. A kad si smiren i igraš polako, ali sigurno, ono ti pruži vrat da joj maziš glavu (ovo me podsjeća na mačku).
Imaš sa 1k$ kakav-takav BRM za nl50 i sad igraj po šablonu i kad dođeš do 3k$, pređeš na nl100. (kako sam skužio igraš FR ili 6max.).

EDIT: ako već ne igraš po BRMu, nek ti bude sretno onda  big_smile

Zadnji popravljao Rexonja (13-06-2010 17:33:25)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

35

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Pa reko je da će igrat s tih 50$ van rola do određene cifre ako busta uplatit će svojih 2 soma, ne kužim oko ćega rasprava, pa nije reko da je BRM sranje.

Možda i pređe željenu cifru pa sve slupa, a možda se digne ko isildur, mislim on to radi svijesno, njegove su pare nek radi šta mu volja, savijete je dobio, reko je da je svega svijestan i nek sad čovijek igra.

Samo si trebao na dnu teme stavit onu: ovo ne pokušavajte kod kuće.... ,  ima mladih na forumu pa da se ne povedu za tobom, moglo bi bit plača, zajebancija

Mr. Nice sretno i nemoj prestat izvještavt, treba ovakvih zanimljivih projekata.

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Rexonja napisao:

lol ne volim se uplitati u ovakve rasprave niti sam na ičijoj strani, ali iskustvo ne vara i meni se upravo to dogodilo.
Ti kako vidim igraš s 5BI BRM, ja sam igrao s 35BI i opet fail...
Shvatio sam da je poker kao neko nježno stvorenje, ako hoćeš na brzaka do zarade ili ako si pregrub s igrom ili ako tiltaš, to stvorenje će se dići i okrenuti ti leđa. A kad si smiren i igraš polako, ali sigurno, ono ti pruži vrat da joj maziš glavu (ovo me podsjeća na mačku).
Imaš sa 1k$ kakav-takav BRM za nl50 i sad igraj po šablonu i kad dođeš do 3k$, pređeš na nl100. (kako sam skužio igraš FR ili 6max.).

EDIT: ako već ne igraš po BRMu, nek ti bude sretno onda  big_smile

hahahaha  lol  lol  koje usporedbe.  smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Mr. Nice guy napisao:

sa ogromnim iskustvom live i ametrlukom u on-line

Necu ulaziti u raspravu, al ogromno iskustvo live ne znaci skoro nista.
Svaki normalan covjek zna da igrac sa 3-4 mjeseca online iskustva, ima vece iskustvo nego neko ko je regular u zivoj igri 5 godina.

Jednostavno, u iskustvo se ubraja uglavnom samo odigrani broj ruku, a primjerice roba59 za jedan mjesec odigra vise handova nego ti u godinu dana igranja svakodnevno po 10 sati.
Tako da njegovo iskustvo online od 3-4 godine je jednako tvom u live igri samo ako si star ko Doyle Brunson.

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Still growing up.....
Danas sam igrao NL100 za sve koji jos pitaju rijec je o full ring rush pokeru na 2-3 stola vecinu vremena..
Krenuo sam igrati 4 stola no zbog velikog broja ruku kojih igram poceo sam donositi lose odluke i napravio – od 146$ u ultra kratkog vremenu da bi se prebacio na 2,a onda dodao ipak jos i taj 3 stol i tako odigro sve do kraja...
Danas sam htjeo odigrati ukupno cca 2500 handova no zbog formule sam to mislio prekinuti oko 1600tog handa gdje sam bio u plusu od 60tak$ no tada iz potpuno praznog mora iskoci ne riba vec kit koji me odrzao u igri do sad kada se prebacujem na nogomet...
No prvo da kazem da sam u pocetku igrao prilicno lose i gubio,te da me je tkz. Alekswinner(igra 4 stola i winnig je igrac) ocito regular potpuno ubijao u igri..igrao je nesto slicno mojoj igri,stalno je bio u potovima i abnormalno puno je betao-raisao (5-6BB)skoro svaku ruku no to ne bi bio neki problem da mi nije uzeo nekih 10tak BB+jos 10 ruku na flopu sa ogromnim over betom u kratkom periodu..kad sam ga malo provjerio shvatio sam da igra sa + te vrlo slicno meni i krenuo u akciju koja se sacinjavala od normalne igre-raise preflop,+call njegov 5-6*raise,check-raise all inl bezobzira na sve karte posto je nejerovatno ubijao stolove svojom agresivnoscu(4-stola najgori stol 340$)..upravo to se pocelo dogadati 2 puta sam shec-shovao flop sa Ahigh(2fold),te 1 shove all in preflop takoder protiv njega..tu su se stvari smirile i covjek je nestao na neko vrijeme..
Danas moram primjetiti da je bilo izuzetno malo ljudi na igri(u nekim trenutcima bilo nas je manje od 100..)Situacija je postala suvise monotona na stolovima i dok lagano razmisljam o odlasku gospodin  Jeronimo2009 sa midle pos. raisa na 4$,SM call ja sa BB (AA) re-raise 14, on all in 82(JQs),SB call 82 ja all in145 in Sbcall(QQ) dole nista jeboteledvise wins 372$
Dok u cudu promatram ovu ruku, na drugom stolu sa dealera betam 3.5$(JQ :card_spade ),SB fold,BB raise 7 ja call, flop
A :card_spade 10 :card_club 5 :card_heart  on 10 ja 24 on call,turn 7 :card_spade ,on check ja 33 on call,river K :card_spade on all in ??????????? ja smile-call on A,10 hahaha strasno.... jeboteledvise wins 266$
promatram ja ruku i shvatim da je to isti tip JQ all in i da igra jo uvijek 4 stola, formula NOT... smile
dok se nadam ruci s Jeronimom vraca se onaj ludak od prije pol sata i odmah igramo hand(no od zacrtane-prijasnje igre protiv njega sam odustao jer imam preko 300$ 2 stola pa da...) early pos.ja bet 3$ (JJ) aleks late raise na 12$ ja call, flop J :card_diamond ,10 :card_club ,2 :card_club  ja check,on 2*pot 53$ ja all in 323 on snap call QQ turn-blank,river-blank jeboteledvise wins 650.5 $ laptop turn off   smile  i svjetsko on smile

rounder:Necu ulaziti u raspravu, al ogromno iskustvo live ne znaci skoro nista.
Svaki normalan covjek zna da igrac sa 3-4 mjeseca online iskustva, ima vece iskustvo nego neko ko je regular u zivoj igri 5 godina.

Jednostavno, u iskustvo se ubraja uglavnom samo odigrani broj ruku, a primjerice roba59 za jedan mjesec odigra vise handova nego ti u godinu dana igranja svakodnevno po 10 sati.
Tako da njegovo iskustvo online od 3-4 godine je jednako tvom u live igri samo ako si star ko Doyle Brunson
-Upotpunosti se slazem!!!!!!!

00

39

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

misliš igrat konstantno rush, ili misliš s vremenom igrati i normalne stolove. mislim iz razloga da se da vidjet malo graf, jer ovo je ljepo, svaka čast,  ali kaj ja znam.....  Bilo je več takvih, ono par dana boom, brda, doline i onda nestane.

Također mi je fora kad se netko prijavi na forum sam da se pohvali kak je osvojil neko mijesto na turu i onda više ne čuješ za njega.

Kaj je na kraju, se da na rushu izvuč hand hystory da se ubaci u kovertor, ja ovo teško kužim kaj je bilo?

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

cilj mi je opet igrati NL400 6-max, no cim skupim nekakv BR za NL100-200 idem igrati NL100-200 full ring i full ring PLO NL100
ovaj rush sam tek sad kreenuo igrati i za sada je dobro posto BR raste vrlo brzo no pitanje je kad ce doci stagnacija ili -
trenutno se ne selim sa Rusha..na rushu je max 1-2 i ima malo igraca tako da vec na tom limitu necu igrat tu igru-normalno pricam da mi Br ide na gore inace cu igrati NL50 po BRM sa svojim depozitom...
ma ja ne kuzim to nis..sve nesto pokusavam dodi do par tih ruku s tim aleks-luđakom no uzalud posto ne znam nis prebaciti...
pisao sam bio one brojeve koja je ruka no i to sam stao posto nista s tim nisam uspio iskemijati...
morat cu kupiti HEM pa ce valjda to funkcionirati...

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

ako je jucer bio super dan sta reci onda za danas  big_smile
prvo zakasnim na nekakav sastanak punih sat vremena i naidem na prazni stol,popim kavu, vratim se do auta da bi vidio super mali papiric za krivo parkiranje kojeg pokusavam rijesiti preko telefona sa prijateljem stopa me murija i napise kaznu i za mobitel hahahaha predobro..sad kad sam bio dosao doma rekoh ajmo mi to probat povratiti te prvoj minuti dobim AA i zavrsim all in preflop protiv KK smile turn vidite i sami  lol ,2 minuta igre flopani set imam majstor me gura sa flush-drawom ja call river takoder mozete shvatiti i sami  sad ,te tamo nakon 5minuta igre  lol  lol  lol  ja guram sa open-eneder flush drawom majstor na flopu s 2 para call,turn straight  smile ,river flush  smile  ali i njegov full house  big_smile   6minuta laptop of  smile jer mi je bolje ici nesto pojesti umijesto da se igram s vatrom posto je nekako cudan dan..(klopa-kruha nema nisam ga kupio zbog kazne..aaaaaa)
tako da je kratki dan igre zavrsio sa -260$ i necu pokusavati igrati danas vise,dan cijeli krenuo sa prevelikim - a tek je krenuo...strah me je na more otici jer tko zna sta ce se desiti da me nebi neki šarkić pojeo za doručak...
Banka je sada na 1464$ igra NL100(3stola) pozz i ugodan dan svima  smile

00

42

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

fr plo? to postoji, lol?
que se igra s 2 decka?

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

4ladX napisao:

fr plo? to postoji, lol?
que se igra s 2 decka?

ups.krivo sam napisao u jucerasnjem  tekstu (cim skupim nekakv BR za NL100-200 idem igrati NL100-200 full ring i full ring PLO NL100)
umijesto full ring citaj 6max. gdje god se spominje...
i da postoji fr plo....

drugo pitanje ne zimku?

Zadnji popravljao Mr. Nice guy (14-06-2010 12:11:33)

00

44

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

drugo pitanje se odnosi na to koliko bi karti trebalo za igrat fr plo - valjda 2 decka/spila jer 12-16 nakon dijeljenja ne bi bilo dosta da nekog motivira na fold tongue

00

45

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

ovaj, aaa, kaj jos uopce ima nekoga tko misli da online poker nije rigolinjo? smile)
Ja nijedan jebeni turnir ne mogu zavrsiti da me čiplider ne dobije bez greške sa nekom marginalnom rukom nakon bolesnog kolanja...
i kad pitam lika da koji je kurac zvao moj jaki bet, on kaze da je mislio da blefam, (a pogledam 5% flopa ukljucujuci i BB  smile))  ), te lakonski da je on sa svakom rukom autsajder najvise 3:1 i da mu to broj čipova moze podnijeti...
Onda posaljem danijela jebenog negreanua u krasan kurac , nakon 5 sati strpljive igre, i jebi ga...
zavidim svima kaj misle da je online igra fer i postena... ja sam kod svake ruke u paranoicnom strahu ... smile

00

46

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

vidis... upravo o ovome sam prico na pocetku threada...

00

47

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

savica napisao:

ja sam kod svake ruke u paranoicnom strahu

a zašto onda uopće igraš?govoriš da je online poker riged a svejedno nastavljaš s igranjem...e to je onda malo glupavo...

When you got nothing, you got nothing to lose
00

48

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

rigged, ajd lec.

00

49

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

igram iz hobija, ono, uglavnom se live kladim (sport), pa istovremeno igram turnire MTT za ne vise od 10 americkih $...
Uglavnom, moje strpljenje nije honorirano u mjeri u kojoj JA to ocekujem... ako sma ja TIGHT pičkica plejer, koji  kurac on ima mene pozvati sa rukom K6 unsuited... i jos za to bude honoriran sa mojim čipovima lol...
ok, ne dajem si truda i ne mixam igru, dakle nisam neki inutivni tip i daleko sam on neke skil igre, ali govorim o svojim statistickim zapazanjima... ja AQus in erli pozišn bacam brzinom proporcionalnom brzini rasta kriminala u nasoj zemlji, dakle, stvarno brzo..
I onda ocekujem od tog jebenog softwera da kazni tog dripca koji me tako bahato pozove sa kurcem u rukama...lol...

00

50

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

A kad te calla s sranjem i ti dobiješ onda nikome ništa? Onda ne treba pohvaliti softver?

00