Tema: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

evo kao sto sam napocetku napisao pokusat cu nemogucu misiju a to je sa 50$ doci do....
krenuo sam igrati ful ring ali mi je to predosadno-sporo posto igram samo jedan stol sa cijelim BR pa sam se odlucio igrati rush poker NL50 normalno na ful tiltu...
prvi dan igre odigrao sam nekih 300njak ruku i imao prosjek od BB 27/100 sto mi je BR diglo za 40tak dolara pa sam u sljedeci dan odlucio igrati 2 stola sa po 45$ BI koji je prosao prilicno dobro posto sam na oba stola u manje od 1 sata presao 100$ i onda se lagano dizao i padao da bi zavrsio dan sa plusem od 105$ sa prosjekom BB 39/100.
danasnji dan sam krenuo igrati no nakon 2 all in poraza sa BB(AA) od SM(88,AKo) (jedino dobro sto su imali po 30tak $) sam vrlo brzo odustao i zavrsio kratki dan sa plusem od 30centi  big_smile  lol  navecer ce valjda biti bolje...
trenutacno misljenja sam da su igraci prilicno losi,jednostavno mislje za sad mi je da ne treba  uopce limpati i callati vec igrati prilicno agresivno sa ogromnim rangom ruku i ne bi trebalo biti problema..no vidjet cemo kako ce biti dalje...
imam 3 pitanja!
1. koliko ima prosjecni wiinning igrac BB/100, dobar BB/100? tj koliko bi bilo u redu imati nakon velikog broja ruka?
2. na kojoj stranici mogu pogledati svoj neki profil,zaradu,graf i sl. a da se te informacije stalno mjenjaju posto
    na: http://www.pokertableratings.com/ mi stoji samo prvih 100ruku.....
3. da li netko igra NL50 pa mozda zna koliki je neki prosjecan rake na 100,1000ruku posto ga ja jos nemam pa ne bih znao?

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

countdown to busto...

čemu igrati van bankroll managmenta?
pokertableratings se redovito update, ili još bolje ako već nemaš holdem manager za detaljniju analizu.
nije baš dobro ako igraš na full tiltu bez rakebacka

00

3

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Mr. Nice guy napisao:

1. koliko ima prosjecni wiinning igrac BB/100, dobar BB/100? tj koliko bi bilo u redu imati nakon velikog broja ruka?
2. na kojoj stranici mogu pogledati svoj neki profil,zaradu,graf i sl. a da se te informacije stalno mjenjaju posto
    na: http://www.pokertableratings.com/ mi stoji samo prvih 100ruku.....
3. da li netko igra NL50 pa mozda zna koliki je neki prosjecan rake na 100,1000ruku posto ga ja jos nemam pa ne bih znao?

1. 1bb-5bb/100
2. Ako igras obicni cash, mozes vidit na ptr, ako igras rush ne mozes vidit nigdje.
3. Ja sam na rushu imao 11$/h rakebacka, igrao sam 4 full ring stola, nl50.

00

4

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Mr. Nice guy napisao:

evo kao sto sam napocetku napisao pokusat cu nemogucu misiju a to je sa 50$ doci do....

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

ajde dosta zafrkavanja kolege - svi pa i on sam znamo koliko su male šanse da se prije ne bankrotira tj. doživi 1-2 bad beata, no da je nemoguće nije. Očito kolegi nije bed to izgubiti pa si uplatiti pare online i igrati po BM, a ovo koristi kao "one shot" smile Uvijek može ući u hot streak i runnati 10BB iznad EV-a, zaradit lijepe pare i ako ostane na istom lvl ne mora biti da će bankrotirati smile Teško, ali... big_smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Tilt puno hvala na odgovorima..sad mi je jasno zasto me nema na ptr tj nema dalje od 100ruku...
Andre_787 upravo ono sto kaze iAcesHigh nije mi bed to puknuti pogotovo kad znam da je free a a ako krene tko sretniji od mene...sto se tice raka nemam ga dok ne ostvarim odreden broj bodova na tiltu zato sam i pitao...
evo upravo krecem u igru nadam se da ce biti dobro uskoro cu i postati odredene ruke koje bi htjeo da komentirate da vidim greske i pokusam popraviti igru...
pozz svima...

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

javi veceras sa koja 2 handa si busto roll.

club  heart  diamond  spade
00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

perozelina napisao:

javi veceras sa koja 2 handa si busto roll.


bit ce dobro ako budu 2 posto sam veceras krenuo sa NL 100 smile mislim da ce me izubijat tamo smile

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Koji ti je nick?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Mr. Nice guy napisao:
perozelina napisao:

javi veceras sa koja 2 handa si busto roll.


bit ce dobro ako budu 2 posto sam veceras krenuo sa NL 100 smile mislim da ce me izubijat tamo smile

lol  lol  lol

club  heart  diamond  spade
00

11

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Pa bolje nl100 nego nl50, ozbiljno mislim.. Ako te krene i dignes par BI super, ako ne svejedno ces bustat.

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

bust or maybe not smile
CRUSHING RUSH POKER  cool  vrlo dobar start...ponekad imam dojam ko da jos uvjek igram protiv vec u predstavljanju navedenih kockara zeljnih akcije na sto se ne smijem buniti smile
za danas mi je dosta, vrijeme je za potrositi i koju zaradenu kunu veceras vani...
stanje je od danasnjih 198 lagano naraslno na 451$ sto bi znacilo da sam u manje od 4 dana sa pocetnih 50$ i igre koju sam trebao igrati NL2 dosao na NL20 no kako rekoh krsim BR do totalnog busta ili zeljenog povratka na NL400.
danas sam igrao NL100 na 2 stola nekih cca 2sata i bez nekih opasnih situacija krao BB-ove do samog kraja..moram spomenuti da jos nisam pogodio niti jedan set na flopu u ovih par dana sto mi je pomalo nevjerovatno no dobro ne smijem se buniti kad i ovako ide dobro... drzim se NL 100 dok ne dodem do 800$(kada bi se preselio na NL200 na 4 stola) jos uvijek mislim da je pitanje vremena kada ce me pogoditi 2-3 bad beata i kada cu bustati roll no nadam se da bi me takoder moglo pogoditi kontra toga pa da me curi koji dan...
sve u svemu idemo dalje...
ps. mislim da roll nestaje kada se vratim iz veceras-ujutro iz vana  lol  lol
dfable-nick jeboteledvise na FTu smile

00

13

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Nice guyy, zašto sada ne pokušaš igram barem po pravilu 15-20BI? već kada si uspio sa ludom strategijom doći do lijepog BR-a, bila bi šteta da ga sada samo tako baciš...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

14

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

OK, rekao sam da ovo i nije lose za probat dic par BI pa se smirit i nastavit normalno... Ali vidim da ti mislis nastavit ovako.. 3 dana max do bustanja.. Sto volim ljude koji misle da CRUSHAJU neki limit na osnovu par tisuca handova.. To su oni isti kojima je RIGGED SITE, bad beatovi il nesta trece krivo kad bustaju..

00

15

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Naravno. Oni su zaslužni za good run, a za bad run jer krivo nešto treće.

00

16

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

roba59 napisao:

Naravno. Oni su zaslužni za good run, a za bad run jer krivo nešto treće.

roba, jel gledaš ti oprah show?

Zadnji popravljao djuma (13-06-2010 01:17:57)

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Evo ga posto me nije uzela ni cuga,vratio sam se na stolove i odigrao NL 200 ali na samo 1 stolu tako da mogu ako izgubim ostati jos u igri sa 250$ no na svu srecu to se nije dogodilo..
spretno i sretno smo se utrostrucili te podigli sa stola sa 673$ cime sam zakljucio danasnji dan sa lijepim plusem..
BR nakon 4 dana izgleda 1074$ makar sam rekao da nakon 800$ idem igrati 4stola NL200 ipak to necu uciniti  posto mi igra nikako ne pase tj. premalo ruku igram gdje previse riskiram...
Pa se sutra  vracam natrag na NL100 gdje cu igrati 4stola i nastaviti krasti BB te nadati se daljnjem napretku BR-a

Dfable: Nice guyy, zašto sada ne pokušaš igram barem po pravilu 15-20BI? već kada si uspio sa ludom strategijom doći do lijepog BR-a, bila bi šteta da ga sada samo tako baciš...

Evo mozemo reci da se polako blizim i tom 15-20BI(NL50-100) no cilj je definitivno vratiti se na NL400+ mislim da jos koji dan igram ovaj rush i da sam onda spreman napraviti depozit i podignuti se koji level iznad i igrati 6max. (no neka jos malo probam vidjeti igru pa lako uplatim pogotovo kad me za sada ide..)

Tilt: OK, rekao sam da ovo i nije lose za probat dic par BI pa se smirit i nastavit normalno... Ali vidim da ti mislis nastavit ovako.. 3 dana max do bustanja.. Sto volim ljude koji misle da CRUSHAJU neki limit na osnovu par tisuca handova.. To su oni isti kojima je RIGGED SITE, bad beatovi il nesta trece krivo kad bustaju..

Roba59: Naravno. Oni su zaslužni za good run, a za bad run jer krivo nešto treće


Ne kuzim ovakve komentare i podizanje sebe iznad drugih,karakterizirajuci ih po jednoj rijeci ili sl.
Zar zbilja mislis da je bilo potrebno komentirati to crushanje na takav nacin?
Sta ti zbilja mislis da sam ja napisao to Crushanje u smislu da sam ja Bog i da ubijam taj limit  a svjestan sam da sam odigrao ni nekoliko ruku ili mozda kako bi sam tekst dobio na nekakvoj dinamici posto je i sam naslov trebao biti takav i prije nego li sam krenuo sa igrom?
Da li si u mojem ikakvom tekstu vidio rijec RIGGED ili nesto tome slicno sto si nabrojao?koliko se ne varam ja stalno spominjem da je pitanje vremena kada ce me zgaziti 2-3bad beta koja sam svjestan da ce se desiti i koja  se jutros i dogodila kada su mi pala 2*2AA preflop od 88 no ne vidim da sam ista prokomenitirao na taj nacin u koji si ti mene trenutno svrstao s ovim komentarom.

(i sto se tice crushanja igre na temelju par tisuca handova kako ti kazes moram ti reci da se spustite malo na zemlju i ne pricajte kao neki Bogovi posto sam ja crushanje NL100+ najvjerovatnije prosao dok vas obojica niste ni znali sto je texas holdem niti ste ga u to vrijeme i i igrali pa mi molio bez neukusnih komentara..) moze se pricat objektivno i to je realno sto si rekao no svrstavat ljude i takvu kategoriju a da nemas pojma o njime je u krajnju granicu neukusno...
No dobro dosta tu bi se zaustavio...

Mogli bi ste malo i pomoci pa mi reci kako da postam neke ruke koje sam igrao da ih prokomentiraju ljudi posto imam jos puno gresaka,a koji savjet uvjek dobro dode
(znam proceduru postanja ovjde no trebaju mi te ruke,ne znam di da to nadem?nakon svake igre sam zapisao najzanimljivije,najlosije-bolje odigrane ruke tj broj ruke onih milijardu brojeva no sta sad s tim?) help-thanks

00

18

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

http://img822.imageshack.us/img822/7254/fthh.gif

00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

moraš imati upaljeni hand history u lobbyju i ako ga onda ne nađeš kao što je roba malo više napisao imaš u dotičnom folderu koji je odabran kod uključenja hand historyja pregršt txt fileova sa svim handovima koje si odigrao wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

puno hvala obojici... no vidio sam na forumu negdje da je netko postao ruku kao video klip..tipa ovo dolje
http://www.pokertableratings.com/hand-h … 75606129 
pa me zanima gdje,kako da dodem to takvog programa koji bi mi na taj nacin-vizualno prikazao odrenene ruke koje ja zelim,a ne kao sto je ovdje na PTR samo ruke sa najvecim + tj - ako je moguce uopce naci tako nesto...

00

21

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

pokerhand.org

00

22

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

nice guy pozdrav...citao sam sve sto ste pisali i nisam mogao izdrzati da ne prokomentiram....
1.to sto ti radis (znas da nema veze sa zdravimm razumom) ali ti si toga svjestan i ja to postujem,uostalom i ja sam par puta to radio imao dobar runn i digao dobru lovu
2. nerazumijem tilt tebe, ti si jako dobar igrac (to znam), ali ocito nisi bas neka persona i karakter,jer nemozes tako vrijedati covjeka koji igra sa svojim novcima i svjesno ulazi u takav rizik to je njegov izbor
3. dobro je rekao-malo se svi spustite na zemlju (osim robe) za kojeg se slobodno moze reci da zivi od pokera, ja sam isto solidno uspjesan u cashu i digao sam par manjih live turnira i par online sam bio u lovi i digao 2-3 od 220 dolara,ali mi ne pada napamet sada tu sijati pamet,jer znam da nisam kompententan.....uostalom poker se uci dok si ziv,koliko ja vidim nice guy se ni u jednom trenutku nie kurcio niti srao nekome ili po nekom siteu....
nice guy sretno i iskrene cestitke na uspjehu.... pozz

00

23

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

Tilt napisao:

OK, rekao sam da ovo i nije lose za probat dic par BI pa se smirit i nastavit normalno... Ali vidim da ti mislis nastavit ovako.. 3 dana max do bustanja.. Sto volim ljude koji misle da CRUSHAJU neki limit na osnovu par tisuca handova.. To su oni isti kojima je RIGGED SITE, bad beatovi il nesta trece krivo kad bustaju..

Nadji mi gdje ja vrijedjam nekog? Par postova prije sam rekao da je to ok za probat dic par BI.. Da sad dobijem 50$ isto bi tako igro jer mi ne pada na pamet grindat nl2.

Al sta bi trebo reci kad netko napise da na osnovu 2 sessiona crusha nl100... Ni tu nisam nikog vrijedjao, dapace rekao sam da volim takve ljude smile

00

24

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

profy napisao:

koji igra sa svojim novcima

Ovo nije istina...

------------------
Što se tiče ovog što je tilt napisao...
Svaki dan dolaze na forum igrači koji igraju van bankrolla i pokušavaju na brzi način zaraditi brdo love. Onda ti isti, za tjedan dana pišu kako je site rigged jer su izgubili 2 coinflipa za redom.
I to već dosta živcira i zato ljudi koji su redoviti posjetioci foruma odmah pokušavaju to iskorjeniti u startu.

-----------------

@Mr. Nice guy

Znam da znaš da trenutno imaš sreće što si došao s 50$ na preko 1k$. Ali ti jednostavno si ultramegaextra lucky u ovom trenutku. Nisi naletio ni na jedan setup, ni na jedan bad beat. Lova ko da uvijek kod tebe završava.
Kad to krene u drugome smjeru baš me zanima kako ćeš reagirat. A bome zna biti jako brutalno.

00

25

Re: S 50BB do 5000BB ili bolje 0 :)

roba59 napisao:

A bome zna biti jako brutalno.

u tome i je car pokera smile
cak razmisljam da uskoro opet pocnem igrat jer mi fale +20/-20 bi swingovi big_smile

00