Tema: Sng podforum

mogli biste ubaciti poseban podforum za Sng turnire.. ovako je u podforumu "turniri" totalni haos.. od live turnira, do mtt.. mislim da bi bilo mnogo preglednije.

00

Re: Sng podforum

rademar napisao:

mogli biste ubaciti poseban podforum za Sng turnire.. ovako je u podforumu "turniri" totalni haos.. od live turnira, do mtt.. mislim da bi bilo mnogo preglednije.

+1

club  heart  diamond  spade
00

Re: Sng podforum

ja sam isto jednom predložio za cash, bar dvije rubrike npr. do nl50 i iznad ili bilo kakva podijela za početak.

očito je da forum raste i ima puno tema, mislim da bi takve podijele bile odlične.

00

Re: Sng podforum

ili ko kak slovenci imaju, oni su ipak na sp

00

Re: Sng podforum

+1 za sng i za podjelu cash rubrike

Zadnji popravljao zamorano11 (14-06-2010 16:18:09)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Sng podforum

Dodan SNG podforum i podjele za cash game. Jel bi vi kako drugačije podjelili limite?

00

Re: Sng podforum

meni je podjela ok.

samo... sta onda sa ovim : http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewforum.php?id=10

sad je suvisan

mozda neka arhiva ili nesto slicno

Zadnji popravljao zamorano11 (14-06-2010 17:15:08)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Sng podforum

predobro, svaka čast

@zamorano

a kaj buš snjom, nebreš obrisat kad ima aktivnih tema (mislim bar ne još sad),  a opet nebu valjda išel neko to sortirati, zato je dobro da je sad napravljena podijela kaj bi bilo da je za pet let lol

00

Re: Sng podforum

nek samo kopira cili thread u ovaj novi Cash games, i nek stavi neku oznaku arhiva ili nesto. (bez ovog "ili nesto")

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

10

Re: Sng podforum

svakak bi to trebalo

ovak dosta ljudi u početku neće ni skužit za nove rubrike, pa bi mogli objavljivat u staroj, neznam dal se može stara zaključat za dodavanje novih tema?

00

11

Re: Sng podforum

ova podjela i novi sng podforum su odlična ideja

me likes  smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00