Tema: pitanje

da li preko vas mogu registrirati novi account na fulltiltu sa rb iako nisam iz hrvatske ili je to samo za one iz hrv

00

Re: pitanje

Za sve igrače koji se registriraju preko pokerpro-a. Neovisno o mjestu stanovanja.

00

Re: pitanje

roba59 napisao:

Za sve igrače koji se registriraju preko pokerpro-a. Neovisno o mjestu stanovanja.

JA BI NA FULTITLT PREKO FORUMA.

kako se isplacuje i prati rake?

00

4

Re: pitanje

Rake se isplačuje svaki petak na tvoj FTP račun, a prati se prek tvog pokerpro accounta.

00

Re: pitanje

Dali je moguće postojeći FTP account tagirat naknadno na pokerpro i dobiti rakeback?

assumption is the mother of all f ups

00

Re: pitanje

Vule napisao:

Rake se isplačuje svaki petak na tvoj FTP račun, a prati se prek tvog pokerpro accounta.

možeš li mi pojasniti kako to funkcionira?

jel ja onda u lobiju od FTP imam nekakvu opciju,što piše u cash history,,ko vrši uplatu rake-a,ja/pokerpro/FTP kakav je redosljed?

00

7

Re: pitanje

wildgh napisao:

Dali je moguće postojeći FTP account tagirat naknadno na pokerpro i dobiti rakeback?

Postoječe FTP accounte se nažalost nemože nakdnadno nadgraditi kao rakeback accounte. Više puta smo FTP kontaktirali i rekli su da svi stari accounti, koji su stariji od 90 dana i koji su igrali za "real money" se nemogu re-aktivirati kao rakeback account.

Jedina opcija je, da otvori novi account netko iz tvoje porodice, npr. brat. U tom slučaju FTP nije tako osjetiljiv, samo moraš paziti, da nemate isti moneybookers, email i da ne transferaš novac izmedju starog in novog FTP accounta.

makisplit napisao:

možeš li mi pojasniti kako to funkcionira?

jel ja onda u lobiju od FTP imam nekakvu opciju,što piše u cash history,,ko vrši uplatu rake-a,ja/pokerpro/FTP kakav je redosljed?

Kad igrač dobije rakeback na svoj FTP account (svaki petak) onda piše u cash history Payment by vule23. Znači prek našeg accounta FTP vrši izplatu rakebacka. Izplačuje se za period od utorka (prošli tjedan) do ponedeljka.

00

Re: pitanje

Vule napisao:
wildgh napisao:

Dali je moguće postojeći FTP account tagirat naknadno na pokerpro i dobiti rakeback?

Postoječe FTP accounte se nažalost nemože nakdnadno nadgraditi kao rakeback accounte. Više puta smo FTP kontaktirali i rekli su da svi stari accounti, koji su stariji od 90 dana i koji su igrali za "real money" se nemogu re-aktivirati kao rakeback account.

Jedina opcija je, da otvori novi account netko iz tvoje porodice, npr. brat. U tom slučaju FTP nije tako osjetiljiv, samo moraš paziti, da nemate isti moneybookers, email i da ne transferaš novac izmedju starog in novog FTP accounta.

makisplit napisao:

možeš li mi pojasniti kako to funkcionira?

jel ja onda u lobiju od FTP imam nekakvu opciju,što piše u cash history,,ko vrši uplatu rake-a,ja/pokerpro/FTP kakav je redosljed?

Kad igrač dobije rakeback na svoj FTP account (svaki petak) onda piše u cash history Payment by vule23. Znači prek našeg accounta FTP vrši izplatu rakebacka. Izplačuje se za period od utorka (prošli tjedan) do ponedeljka.

ok,tx vule.

stvar je ovakva,od 1.11 mislim zapoceti onda preko vas igru na FTP.
postoji li nekakva formula koja bi otprilike izraćunala sljedeće:

igra NL100, 4 stola 8+sati na dan,6 dana u tjednu,koliko bi informativno mogao imati povrata?

00

Re: pitanje

Informativno, $500-$700.

00

Re: pitanje

roba59 napisao:

Informativno, $500-$700.

mjesecno/tjedno?

roba zašto se pored ovakvog povrata a pogotovo ko igra 10+stolova i veće limite od nl100 isplati ljudima igrati na starsima bez povrata nego recimo na FTP?
to mi nije jasno,koliko vidim i ti igraš naPS?

00

11

Re: pitanje

Mislim da je otprilike $500 tjedno. Full Tilt je jedan rijedkih koji ima Dealt Rake, znači ne moraš dati u pot da primiš rakeback.

00

Re: pitanje

Vule napisao:

Mislim da je otprilike $500 tjedno. Full Tilt je jedan rijedkih koji ima Dealt Rake, znači ne moraš dati u pot da primiš rakeback.

to je i preko mojih ocekivanja,super!

znaći da sumiramo:

preko pokerpro stranice skinem client i upišem kod pri registraciji?
preko pokerpro stranice dobijem kao nekakav account ako se ne varam preko kojeg pratim stanje?
povrat/uplata se vrši preko pokerpro stranice tjedno i u cashieru se to vidi?
Pokerpro stranica uzima postotak od mog rake-a ali ja svejedno dobivam iznos od 27% ???
Koja je uloga/korist  FTP u svemu tome?
Kakvo je osiguranje isplate?

00

13

Re: pitanje

makisplit napisao:
roba59 napisao:

Informativno, $500-$700.

mjesecno/tjedno?

roba zašto se pored ovakvog povrata a pogotovo ko igra 10+stolova i veće limite od nl100 isplati ljudima igrati na starsima bez povrata nego recimo na FTP?
to mi nije jasno,koliko vidim i ti igraš naPS?

1. Mislim da je ipak tolko mjesečno. Tjedno bi ti ispalo oko $150-$200.

2. Zato jer ako imaš status Supernova i uzimaš bonuse za FPP-e, dođe ti da imaš oko 25% rakebacka. A na starsu mi je i lakše multitable-at

00

14

Re: pitanje

makisplit napisao:
Vule napisao:

Mislim da je otprilike $500 tjedno. Full Tilt je jedan rijedkih koji ima Dealt Rake, znači ne moraš dati u pot da primiš rakeback.

to je i preko mojih ocekivanja,super!

znaći da sumiramo:

preko pokerpro stranice skinem client i upišem kod pri registraciji?
preko pokerpro stranice dobijem kao nekakav account ako se ne varam preko kojeg pratim stanje?
povrat/uplata se vrši preko pokerpro stranice tjedno i u cashieru se to vidi?
Pokerpro stranica uzima postotak od mog rake-a ali ja svejedno dobivam iznos od 27% ???
Koja je uloga/korist  FTP u svemu tome?
Kakvo je osiguranje isplate?

1. http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/8-fulltilt-poker.html
Slijedi upute dolje na stranici i ispuni obrazac.

2. Da, moći ćeš pratiti stanje preko pokerpro-a.

3. Povrat se vrši tjedno i u cashieru ti piše pod cash history Payment by vule23

4. Ti dobijaš 27%, mi dobivamo nešto sitno...

5. FTP dobiva ostatak od tvog rejka. Korist im je da dobivaju nove igrače.

6. Kakvo osiguranje? Ako misliš na garanciju da ćemo ti isplatiti rakeback. Isplatit ćemo ti jer ako ti ne isplatimo nitko se više neče prijaviti preko nas...

00

15

Re: pitanje

roba59 napisao:

1. Mislim da je ipak tolko mjesečno. Tjedno bi ti ispalo oko $150-$200.

Prema mojim kalkulacijama (upotrebio sam dva različita rakeback kalkulatora), bi trebao dobiti oko $500 tjedno.

makisplit napisao:

Kakvo je osiguranje isplate?

FTP avtomatski vrši izplatu rakebacka preko našeg accounta, tako da tu nije odvisno od nas, nego od FTP. A FTP kao drugi največi online poker sajt si nesme priuštiti da neisplačuje igračima rakeback kojeg je obečao.

00

Re: pitanje

super,sad ste to ok objasnili,zanimao me sistem općenito.

velika je razlika 500$ tjedno i mjesečno,na kojoj stranici se može vidjeti taj kalkulator?

uplatio bih 1500$ na FTP i igrao 4 stola nl100,znam da nije 100% usklađeno sa managerom banke al mislim da mi je 15 buy-ina dovoljno.
poslije cu kombinirati 3+2 i 4+3 stola nl100 i nl200, max 7 stolova.
dali cashout ili neke druge stvari za koje neznam mogu utjecati na obim rake-a?

00

Re: pitanje

na ovoj stranici  http://www.rakebrain.com/rakeback-calculator.php  kaže ovako:

Daily rakeback $50
Weekly rakeback $348
Monthly rakeback $1,490

uzeo sam u obzir 4 stola nl100 8 sati dnevno!

00

Re: pitanje

Moj maki otici ce ti roll u tjedan dana max,15 buy ina je jako jako malo.Ne zelim ti zlo ali neces tako moci igrati.Bolje pocni na nl50 i onda kad dignes roll mozes krenuti na nl100.

00

Re: pitanje

croman19 napisao:

Moj maki otici ce ti roll u tjedan dana max,15 buy ina je jako jako malo.Ne zelim ti zlo ali neces tako moci igrati.Bolje pocni na nl50 i onda kad dignes roll mozes krenuti na nl100.

svatko zna što i kako može,ja pod xxx imenom na xxx stranici igram nl100 zadnjih 8 mjeseci,bez ikakvog povrata i da ovo ne uzmem jednostavno je glupo kad mogu imati min.1000 dolara mjesećnog povrata!

hvala na savjetu al znam što radim.

00

Re: pitanje

makisplit napisao:
croman19 napisao:

Moj maki otici ce ti roll u tjedan dana max,15 buy ina je jako jako malo.Ne zelim ti zlo ali neces tako moci igrati.Bolje pocni na nl50 i onda kad dignes roll mozes krenuti na nl100.

svatko zna što i kako može,ja pod xxx imenom na xxx stranici igram nl100 zadnjih 8 mjeseci,bez ikakvog povrata i da ovo ne uzmem jednostavno je glupo kad mogu imati min.1000 dolara mjesećnog povrata!

hvala na savjetu al znam što radim.

Nisam to mislio,naravno da ces uzeti rakeback ali kazem da je 15 buy ina premalo,koliko god da si dobar ja garantiram da ces brzo spusiti bankroll ako budes igrao nl100 s bankrollom od 1500.Naravno ne zelim da spusis ali hoces.

00

Re: pitanje

croman19 napisao:
makisplit napisao:
croman19 napisao:

Moj maki otici ce ti roll u tjedan dana max,15 buy ina je jako jako malo.Ne zelim ti zlo ali neces tako moci igrati.Bolje pocni na nl50 i onda kad dignes roll mozes krenuti na nl100.

svatko zna što i kako može,ja pod xxx imenom na xxx stranici igram nl100 zadnjih 8 mjeseci,bez ikakvog povrata i da ovo ne uzmem jednostavno je glupo kad mogu imati min.1000 dolara mjesećnog povrata!

hvala na savjetu al znam što radim.

Nisam to mislio,naravno da ces uzeti rakeback ali kazem da je 15 buy ina premalo,koliko god da si dobar ja garantiram da ces brzo spusiti bankroll ako budes igrao nl100 s bankrollom od 1500.Naravno ne zelim da spusis ali hoces.

croman moj bankroll je veći od 1500$ ali toliko cu uplatiti na FTP u startu,tražit cu preko njihovog suporta da mi odobre odmah uplatu od 1500$ preko vise koju inace koristim jer su limiti ogranićeni na mislim 600$ tjedno-2000$ mjesecno.

banka nalaže otprilike 20 full buy-ina na određenom limitu,tako da nije to ništa strašno ako se držimo slijepo knjige. za pocetak mogu sjedati sa 50 dolara na stol što bi mi dalo sigurnost,to budem vidio.

00

Re: pitanje

A dobro,ti znas kako tebi pase samo je meni 15 buy ina premalo.

00

23

Re: pitanje

ponekad je i 30 premalo

00

Re: pitanje

idl3r napisao:

ponekad je i 30 premalo

slažem se potpuno,nekome bi i 10000$ na nl100 bilo malo.

00

25

Re: pitanje

Čini se da je 15 buyina puno, ali kad ti jedno dođe downswing, vidjet ćeš što ti govorimo. Ako ti to nije cijeli roll, onda ok.

00