26

Re: pitanje

makisplit napisao:
idl3r napisao:

ponekad je i 30 premalo

slažem se potpuno,nekome bi i 10000$ na nl100 bilo malo.

Ja se isto slazem da onim ko neznaju igrat je potpuno svejedno ako imaju 100 buyina ili samo 15 buyina.
Ali ja sam govorio o nekom ko zna igrat i pravi izpravne odluke cijelo vrijeme, ali ako radi vise od 2k handov na dan moze imat ponekad 8 ili vise buyina downswinga ... To ti se moze dogodit poslije 1 mjeseca kad si vec napravio vecji bankroll, ali moze se dogodit i odmah sutra... Sto ces uradit kad ti se 15buyina prepolovi in sljedeci dan imas opet recimo 3buyina minusa... ?

00

Re: pitanje

idl3r napisao:
makisplit napisao:
idl3r napisao:

ponekad je i 30 premalo

slažem se potpuno,nekome bi i 10000$ na nl100 bilo malo.

Ja se isto slazem da onim ko neznaju igrat je potpuno svejedno ako imaju 100 buyina ili samo 15 buyina.
Ali ja sam govorio o nekom ko zna igrat i pravi izpravne odluke cijelo vrijeme, ali ako radi vise od 2k handov na dan moze imat ponekad 8 ili vise buyina downswinga ... To ti se moze dogodit poslije 1 mjeseca kad si vec napravio vecji bankroll, ali moze se dogodit i odmah sutra... Sto ces uradit kad ti se 15buyina prepolovi in sljedeci dan imas opet recimo 3buyina minusa... ?

uplatiti još 1000$!

00

28

Re: pitanje

Ok je igrati s 15 buyina ako iza imaš više, ali ako nemaš onda je bolje imati puno konzervativniji bankroll management.

makisplit, mi ti objašnjavamo kao da ti je tih 1500$ cijeli poker bankroll.

00

Re: pitanje

roba59 napisao:

Ok je igrati s 15 buyina ako iza imaš više, ali ako nemaš onda je bolje imati puno konzervativniji bankroll management.

makisplit, mi ti objašnjavamo kao da ti je tih 1500$ cijeli poker bankroll.

roba ja sam i napisao cromanu bio da nije.
mislim da ce biti 1500$ dovoljno s obzirom na dosadašnje iskustvo na tom limitu,pošto mjenjam mrežu i novi cu biti tamo možda budem ulazio sa 50 $ na stolove ćisto da se sigurnije osječam.

uz tjedni povrat rak-a mislim da necu imati problema.

00

Re: pitanje

i mogli ste mi zaželjeti sreću pošto se od 1.11 nakon godinu ipo iskustva s pokerom prebacujem na 8+ satno poker radno vrijeme  big_smile

upravo slažem ambijent za igru od novog radnog stola,dobre tehničke podrške i ostalog,budem krajem mjeseca postao sliku neutral

00

Re: pitanje

Sretno.Ako izdrzis konstantno igrati svaki dan po 8 sati ja cu srediti da ti naprave spomenik u sred Svedske.

00

Re: pitanje

croman19 napisao:

Sretno.Ako izdrzis konstantno igrati svaki dan po 8 sati ja cu srediti da ti naprave spomenik u sred Svedske.


ha ha pa nije to tako strašno,nekad znam po 15 sati igrati bilo turnire ili cash.

plan je igrati u pocetku 8+ sati od pon-petka,subota i nedjelja su po izboru.
nakon postizanja nekih svojih zadanih ciljeva,vrijeme potrebno za igru cu korigirati.

00

Re: pitanje

8 sati je za mene bas ekstremno,brzo bi mi poker dosadio.

00

Re: pitanje

croman19 napisao:

8 sati je za mene bas ekstremno,brzo bi mi poker dosadio.

ovo su manijaci a ne ja http://www.youtube.com/watch?v=fRg7hu3Fi7s    lol lol lol

00

Re: pitanje

a što kažeš na ovo radno mjesto  http://www.youtube.com/watch?v=UOFLcd3sX80

00

Re: pitanje

Svaka cast onom tko moze

00

37

Re: pitanje

makisplit napisao:

banka nalaže otprilike 20 full buy-ina na određenom limitu,tako da nije to ništa strašno ako se držimo slijepo knjige. za pocetak mogu sjedati sa 50 dolara na stol što bi mi dalo sigurnost,to budem vidio.

50BI za minimum, 100BI preporučeno je savjet ako želiš biti siguran da nećeš nikad više trebat depositat.
I to naravno vrijedi ako si solidan winner, preko 3BB/100.
Marginalni winner, 1-2BB/100 često će imati 50BI swingove.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

38

Re: pitanje

makisplit napisao:

mislim da ce biti 1500$ dovoljno s obzirom na dosadašnje iskustvo na tom limitu,pošto mjenjam mrežu i novi cu biti tamo možda budem ulazio sa 50 $ na stolove ćisto da se sigurnije osječam.

uz tjedni povrat rak-a mislim da necu imati problema.

Zašto bi ulazio sa pola buyina? Ne možeš igrati jako profitabilan poker sa 50BB. Radije digni roll na NL50, pa igraj normalno dalje. I tamo ćeš imati rakeback. Ne postoji važnija stvar u pokeru od bankroll managementa.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: pitanje

gmiko napisao:
makisplit napisao:

banka nalaže otprilike 20 full buy-ina na određenom limitu,tako da nije to ništa strašno ako se držimo slijepo knjige. za pocetak mogu sjedati sa 50 dolara na stol što bi mi dalo sigurnost,to budem vidio.

50BI za minimum, 100BI preporučeno je savjet ako želiš biti siguran da nećeš nikad više trebat depositat.
I to naravno vrijedi ako si solidan winner, preko 3BB/100.
Marginalni winner, 1-2BB/100 često će imati 50BI swingove.

50BI za minimum a 100BI preporučeno je pre bolesno i bezveze(to je moje mišljenje i nema te knjige koja ce ga promjeniti)

to bi znacilo da ti treba banka od 20000$ za igrati NL 200 a to je stvarno za teške ziheraše ono 10000000000000000000%

kažem nekom nebu dovoljno ni 1000 buy-ina na nl100 al bože moj što ja s tim imam,meni je dovoljno 30-garantirano jel ako nije necu upaliti poker client više nikada u životu,to onda nije za mene,kužiš

00

Re: pitanje

uostalom vrijeme ce pokazati start je 1.11,svaki mjesec staviti cu graf u posebnoj temi roll

00

41

Re: pitanje

Ako zaista misliš da je to prebolesno i bezveze, nemoj se bavit pokerom profesionalno. Nije to za svakoga.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: pitanje

gmiko napisao:

Ako zaista misliš da je to prebolesno i bezveze, nemoj se bavit pokerom profesionalno. Nije to za svakoga.

to da nije za svakoga se u potpunosti slažem!
100BI je za mene bolesno a za tebe nije i što sad.....ništa!
jeli za mene ili ne vidjeti cemo nakon mojih odigranih 700tisuća ruku
to što ja nisam ziheraš do jaja je prednost jer igranje by book je cisto gubljenje vremena,ako nemaš talent sve knjige i banke ovog svijeta ti ne mogu pomoci.

00

43

Re: pitanje

makisplit napisao:

kažem nekom nebu dovoljno ni 1000 buy-ina na nl100 al bože moj što ja s tim imam,meni je dovoljno 30-garantirano jel ako nije necu upaliti poker client više nikada u životu,to onda nije za mene,kužiš

jedan frend je pricao slicno da bi kroz mjesec dana plakao ko mala curica i zalio se kako je sajt rigged nakon sto ga je variance bogovski udario po dzepu

u svakom slucaju ti zelim srecu iako neznam sto te moze sprijecit na putu do nl5000+ ako ti je 30BI stvarno garantirano dovoljno za dobar bankroll management

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: pitanje

butko napisao:
makisplit napisao:

kažem nekom nebu dovoljno ni 1000 buy-ina na nl100 al bože moj što ja s tim imam,meni je dovoljno 30-garantirano jel ako nije necu upaliti poker client više nikada u životu,to onda nije za mene,kužiš

jedan frend je pricao slicno da bi kroz mjesec dana plakao ko mala curica i zalio se kako je sajt rigged nakon sto ga je variance bogovski udario po dzepu

u svakom slucaju ti zelim srecu iako neznam sto te moze sprijecit na putu do nl5000+ ako ti je 30BI stvarno garantirano dovoljno za dobar bankroll management

o vecim limitima od nl200 nisam pricao zato mi ne stavljaj u usta nešto što nisam izrekao,hight limiti su totalna priča za sebe!

00

Re: pitanje

usput,mene ne zanimaju neki.....mnogo je prosjecnih a malo izvrsnih kao i svemu ostalom u životu,ništa nova!

00

Re: pitanje

Ima jako puno igraca bez ikakvog talenta a koji su winning igraci.To meni ide na zivce ali sta ces,ne mogu ih sahraniti.Zapravo su vecina danasnjih regulara na nl50,nl100,nl200 bez ikakvog talenta.

00

Re: pitanje

croman19 napisao:

Ima jako puno igraca bez ikakvog talenta a koji su winning igraci.To meni ide na zivce ali sta ces,ne mogu ih sahraniti.Zapravo su vecina danasnjih regulara na nl50,nl100,nl200 bez ikakvog talenta.

skoro pa se slažem,ali ipak neki iskacu od ostalih...
ako budem u uzorku prosjecan bez obzira na solid zaradu ODMAH PRESTAJEM!

00

48

Re: pitanje

makisplit napisao:
gmiko napisao:

Ako zaista misliš da je to prebolesno i bezveze, nemoj se bavit pokerom profesionalno. Nije to za svakoga.

to da nije za svakoga se u potpunosti slažem!
100BI je za mene bolesno a za tebe nije i što sad.....ništa!
jeli za mene ili ne vidjeti cemo nakon mojih odigranih 700tisuća ruku
to što ja nisam ziheraš do jaja je prednost jer igranje by book je cisto gubljenje vremena,ako nemaš talent sve knjige i banke ovog svijeta ti ne mogu pomoci.

Ne radi se o ziheraštvu.
Ne kažem da ni jedan mladić na ego tripu nije uspio nešto postići.
Kažem da na svakog koji je, postoji bar 100 koji nisu.

Želiš li se nečime baviti "profesionalno" (dakle, nečime čime plaćaš račune i čime se prehranjuješ), onda se prema tome treba odnositi ozbiljno i odgovorno. Misliš li da je cool biti kao Huck iz "Lucky You", sretno ti bilo.

Ako imaš starce koji te financiraju ili imaš posao, onda ti je i 1BI dovoljan.

Što se talenta tiče, to je glupost. Ako si samo prosječno inteligentan, imaš šansu biti uspješan ili čak najbolji u bilo čemu za što si spreman uložiti dovoljno truda i vremena.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

49

Re: pitanje

makisplit napisao:

o vecim limitima od nl200 nisam pricao zato mi ne stavljaj u usta nešto što nisam izrekao,hight limiti su totalna priča za sebe!

makisplit napisao:

banka nalaže otprilike 20 full buy-ina na određenom limitu,tako da nije to ništa strašno ako se držimo slijepo knjige. za pocetak mogu sjedati sa 50 dolara na stol što bi mi dalo sigurnost,to budem vidio.

I na kraju bude " HARAŠO"
00

50

Re: pitanje

gmiko napisao:

Što se talenta tiče, to je glupost. Ako si samo prosječno inteligentan, imaš šansu biti uspješan ili čak najbolji u bilo čemu za što si spreman uložiti dovoljno truda i vremena.

/thread

I na kraju bude " HARAŠO"
00